Juventus-Olimpiakos

Izvestaj:

Nas troje, iz Svajcarskog sektora Ultra Klana ,posle 5 sati puta stizemo u Torino... Svi smo se odusevili stadionu,koji stvarno izgleda extra, kupuju se karte (3 karte 90Evra  )... posto smo dosli jedno pola sata pre tekme,naleteli smo mozda na 2-3 Grka,ostali su vec bili na tribini... kod njih vec veliko odusevljenje... ulazimo na stadion,stadion polu prazan... Fightersa je bilo 1500-2000 u njihovoj cuvenoj Curva Sud... na severu ih je bilo par stotina,ali po mom zakljucku im je to neka druga grupa... mi smo bili smesteni sa 200-300 Grka u kavezu istocno pored samog severa...
Grci su poceli sa dobrim navijanjem,imaju jednu dobru stvar sa Trubom... jedan od vodja ih ucutka ,dizu se ruke,pocinje da svira sa trubom,uz trubu rasirenim rukama tapsanje... i onda svi zajedno Olipiakos... Olipiakos ,imaju isto dosta poznatih melodija...mi smo se trudili da ih barem malo pratimo.... dobro su poceli,ali su ih Zabari na terenu vrlo brzo ucutkali... prvo poluvreme mislim da su im nabili 4 gola...
Bilo je malo napusavanja sa Zabarima sa strane,ali nista posebno....
Stupamo u kontakt sa nekim starijim likovima iz Gate7,oni odusevljeni nasem dolasku... dolaze dosta njih da se slikaju sa nama...njihova sekcija iz Londona nam poklanja majce... mi im dajemo baklju... koja je bila jedina baklja to vece....oni je pale sa njihovom prvom ekipom uz veliko slavlje... Posle toga nam prilazi jedan od vodja Mistfitsa... do jaja lik,malo smo se zezali sa njim,on je taj sto je napravio onaj Transparent na prijateljskoj tekmi...Olimpiakos-Zvezda ... (Delije "Idemo Zajedno" Gate7) Tu je pala razmena telefona... promenili smo se salovima,skino je
do jaja majcu grupe sa sebe, koju nam je dao... Samo da vam kazem da oni mnogo vise prate nas,nego mi njih... i da treba sto vise da se radi na tom prijateljstvu....
Olimpiakos je izgubio 7:0,veliko razocarenje kod Grka i nas,da je rezultat bio malo bolji,mozda bi mi ovo bilo i jedno od boljih gostovanja u zadnjih par godina,sve jedno smo prezadovoljni nasom posetom,stekli smo mnogo novih prijatelja i jos malo smo oziveli to bratstvo izmedju Gate7 i Cigana.... Na kraju smo se pozdravili sa njima... oni su nam rekli ,da su njihova vrata uvek otvorena za nas i da su uvek tu,ako mogu nesto da pomognu...
Nije ni iskljuceno da na sledecem derbiju,uz ekipu Ultra Klana bude prisutno i par vidjenih ljudi iz Gate7
_________________
NEMA ULTRE BEZ GUDRE!!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

jel paka neka razmena gudre , iskustava i slicno ???  :lol:
ziveli... ;pivo
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...



za vas su pojam. koliko "redovito" ih mlate? Mojne da lupetamo u prazno.

Haha umrecu od smeha.

Ultras Hajduk@

Pa skim ste vi sa NO NAME BENFICA LISSABON. Pa Portugalci su najsmesniji Navijaci u Evropi. Kolko Navijace ima Benfica uopste 100???

Ujo ne seri.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Hm. Ko god da je u pitanju, argumente tipa one slike kada navijaci Olympiakosa jure navijace Arisa po auto putu, to se postavi ili nesto slicno a reci tipa: "ne seri" kome god da su upucene, ne dolaze u obzir. Ok?

Ugledaj se na Mikija... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ultras Hajduk,mnooooooogo si neobavesten,ali mnogo.Cak bi mogao i da kazem da si neobavesten za ban(mala sala).Slucajno poznajem licno jednog od jacih likova iz Gate 13(PAO),i kad on prica drugu pricu,nema razloga da sada tebi verujem.U Grckoj su ZAKON(po recima ovog mog prijatelja),ali ZAKON PAOK-ovi navijaci,odmah za njima su GATE 7,po svemu.Naravno da se desi i da GATE 7 ili 4 dobiju batine,ali su u globalu mnooogo ispred svih ostalih.A tek je Aris smesan,pa za njih u Solunu navija 20% grada i niko vise u celoj Grckoj.

  Commando,nemoj sada da mi izvlacis poslednje poraze Gate 7 u sukobu sa vasom bracom(tebe iskreno smatram za Ultras Rapid,zato sam i rekao vasom bracom),u poslednje vreme su imali neke poraze,ali su inace zakon u Atini.

Nisam bas siguran u to da su PAOK-ovi najbolji.Svi su ludi,ali ne mozes znati ko je najbolji.Koliko ja znam skoro se nisu susrele vece ekipe GATE 7 i Paokovih.Po meni grci su jedni od najludjih,ako ne i najludji navijaci u evropi i stvarno ne znam ko je od njih NAJ.Gledao sam i Paokove i PAO-ve i Olimpijakosove i Panioniosove,svi su ludi na svoj nacin i sto je bitno organizovani su dobro.
DEMO ZAJEDNO