Znam da su svi u euforiji posle Psv-a,ali niko ne spominje tekmu sa OFk-om.Mene zanima kada se igra ta tekma,trebalo je u subotu,a da li je pomereno za nedelju,ili odlozena do daljnjeg?????
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

Do daljnjeg... ;pljuga

?????? ???? ???? ?? ?????? ???????? ?? ?????????? ????. ??? ?? ???? ??????. ? ??????? ???? ?? ????? ??????, ??????? ????????? ?? ?? ????? ????? ????? ????? ??? ????? ?? ?? ????? ????? ?? ?????? ? ? ?????.

Quote from: "Boka"?????? ???? ???? ?? ?????? ???????? ?? ?????????? ????. ??? ?? ???? ??????. ? ??????? ???? ?? ????? ??????, ??????? ????????? ?? ?? ????? ????? ????? ????? ??? ????? ?? ?? ????? ????? ?? ?????? ? ? ?????.
Jeste, razlog je sto su 2 ili vise igraca odsutna iz ofk-e a ne iz zvezde, znate da se iz ofk-e uzima najvise igraca za mladu repku...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

?? ? ?? ????? ??? ??????. ??????? ?? ????????? ????? ???-?, ? ???????????, ??? ???? ??? ???-?.

Quote from: "Boka"?? ? ?? ????? ??? ??????. ??????? ?? ????????? ????? ???-?, ? ???????????, ??? ???? ??? ???-?.
Koliko ja znam, milovanovic se vratio pre par dana, valjda iz razloga sto je istegao misic, nisam siguran, ali meni se cini da je iz OFK-e bilo malo vise odsutno....
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Tacnije, Milovanovic je dobio neku alergiju po celom telu i zbog toga se vratio u BG, ali ne brinite, nece vise biti odlaganja, jer ce se uskoro svi vratiti kuci, veceras su opet pukli ko zveceke tako da igraju jos jednu beznacajnu utakmicu i brisu kuci...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da li to znaci da je sledeca tekma u subotu u Novom Sadu??,posto je mlada repka ispala!!!!
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

????? ????? ????? ????? ???? ????? ? ?????? ?? ?? ????? ? ?? ?????? ??????? ????!? ?? ???? ????? ?? ????? ??? ????? ??? ????? ??? ????????? ?? ???????? ? ??? ??????? ??????? ?? ????? ??? ? ???? ???? ???????!????? ????? ????? ? ?????? ??? ?????? ??? ??? ?? ???? ??????!

Quote from: "bjcz"????? ????? ????? ????? ???? ????? ? ?????? ?? ?? ????? ? ?? ?????? ??????? ????!? ?? ???? ????? ?? ????? ??? ????? ??? ????? ??? ????????? ?? ???????? ? ??? ??????? ??????? ?? ????? ??? ? ???? ???? ???????!????? ????? ????? ? ?????? ??? ?????? ??? ??? ?? ???? ??????!
Kad su moli grobari mozemo i mi.
E ovako ajde reci u koliko sati je tekma u NS da znam iskombinovati vreme.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Modrichha"
Quote from: "bjcz"????? ????? ????? ????? ???? ????? ? ?????? ?? ?? ????? ? ?? ?????? ??????? ????!? ?? ???? ????? ?? ????? ??? ????? ??? ????? ??? ????????? ?? ???????? ? ??? ??????? ??????? ?? ????? ??? ? ???? ???? ???????!????? ????? ????? ? ?????? ??? ?????? ??? ??? ?? ???? ??????!
Kad su moli grobari mozemo i mi.
E ovako ajde reci u koliko sati je tekma u NS da znam iskombinovati vreme.
?? ????? ?? ?? ?????? ? ?????? ???? ?? ???? ???????? ??? ??? ???????? ?? ????? ????? ????!?? ??? ?? ???? ??????? ?? ?? ????? ???? ?????? ? ? ?????? ?????? ??!

Sledeca utakmica
Subota, 21.08.2004
Vojvodina - Crvena Zvezda
17:00 h

E sad je vasa stvar da li verujete zvanicnom sajtu!!! :D

Na firminom sajtu kazu da je odgodjena tekma.
Ja bih voleo da je u subotu jer u nedelju ni bih mogao doci.l
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Ljudi jeste li vidjeli rezultat protiv ofk-e , 2-3 uzgubili  :bes Srecom shto je ovo bio trening-utakmica.Ljupko nezadovoljan igrom zvezde u drugom poluvremenu i igrachi su kaznjeni sa 5.000 dinara.
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!


? ?????? ?? ?? ????, ??? ?? ?????? ????? ?? :D

???????!!!

Boze,u ovoj kriminalno drzavi,ne mozes da provalis ni kad ti klub igra redovnu prvenstvenu tekmu !?

Moracu i za to da jurim veze...