Meni se licno ne svidjaju ti prugasti dresovi tipa PSV i Atletiko,oni imaju bas debele pruge i isuvise crvene boje.Po mom ukusu su prugasti dresovi koje nose Juventus,Inter,Barsa.Znaci prugasti na taj fazon bi po meni bili pravi. ;pljuga

_____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

upravu je North side. bolje bi bilo kada bi pruge bile uze i veci kontrast medju bojama.

Звездини дресови кроз историју никада нису имали ту уску пругу већ широку с тим што је у средини увек била бела боја и по једна црвена са стране а по боковима су били бели... Тај тренд уских линија наметнула нам је прво диадора па сада и адидас (код адидаса црвена у средини први пут у историји) - ето колико овај ЗЦ маркетинг има појма... Сетите се икаппа дреса који је имао широку пругу  namigivanje

Тако да по мени долазе у онзир те псв и атлетико варијанте али са белом у средини, мислим то би требало да се подразумева!!! Ако неко из маркетинга или ко је већ задужен за то има појма о томе уопште!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da, slazem se sa tobom Red Star Forever, a evo ostao sam duzan da pokazem kako izgleda poledjina PSV-ovih dresova ( ukoliko budemo dobili takve dresove ).


Quote from: "Red Star Forever"Звездини дресови кроз историју никада нису имали ту уску пругу већ широку с тим што је у средини увек била бела боја и по једна црвена са стране а по боковима су били бели... Тај тренд уских линија наметнула нам је прво диадора па сада и адидас (код адидаса црвена у средини први пут у историји) - ето колико овај ЗЦ маркетинг има појма... Сетите се икаппа дреса који је имао широку пругу  namigivanje
Aha, vazi :D .
Isped sebe imam fotke iz, na primer, '64. gde se vidi crvena uska pruga po sred dresa, pa dve bele, pa opet dve crvene. Pa sezona 67/68 gde ne mozes da prebrojis koliko pruga ima (zaista su ruzni do bola). Da ne spominjem finale kupa '49 gde smo igrali u jednobojnim. A sezone 59/60 smo imali prugaste dresove, ali su linije bili vodoravne :zbunjen .
Ranijih godina se cesto desavalo da crvena bude po sredini dresa, a tek u poslednje 2 decenije prevladala je bela pruga po sredini.
Pitanje je koliko marketing uopste ima uticaja na izbor dresa. Mogu samo zivotom da vam garantujem da niko od njih (jos jednom da napomenem, kada kazem marketing ne mislim na Avrmovica) nije dao pristanak na one jednobojne adidas dresove koji su imali neke pruge sa strane. Mislim da su to bili prvi koje smo od njih dobili :bes .
..baklje gore, pesma cigana...

надам се да неће бити "Nike", сад кад смо се раскурцали са Делтом, нема потребе да јурцамо за "Nike" могао би Пиксе да ме изненади и склопи уговор са "Le Coq" :)

пОзДрАв!!!

Ne bi me iznenadilo da sledece sezone nosimo crno-bele dresove, a da marketing kaze kako se oni nisu nista pitali...
U Zvezdi jebe lud zbunjenog, ne zna se ko pije a ko placa! Toliko nekih oragana u klubu ima, rekao bi covek to je cela drzava! Te predsednici, direktori, skupstina, upravni odbor, savet veterana, sekretari, marketing, kurac, palac, i debilima uvale jednobojne dresove one jedne sezone!
Nista me vise ne iznenadjuje, bas nista!

Ma taj marketing je racku, kad ne mogu dovesti 5000 ljudi na stadion u gradu od 2 miliona onda je to strasno, vise bude nas na severu nago ostalih simpatizera na celom stadionu, i taj red star shop, to je sve u rasulu.

Quote from: "pop_Milutin"Ma taj marketing je racku, kad ne mogu dovesti 5000 ljudi na stadion u gradu od 2 miliona onda je to strasno, vise bude nas na severu nago ostalih simpatizera na celom stadionu, i taj red star shop, to je sve u rasulu.
A sta bi rekao kada bi znao da je jos 2004. godine taj marketing napravio predlog od 80 strana vezanu za godisnje clanarine, propusnice... sto bi sigurno dovelo vise ljudi na staion i da vec dve godine taj predlog cami u klubu cije rukovodstvo (bivse i sadasnje) boli racku za povratak navijaca? Niti je taj marketing pred ovu sezonu digao cene karata.
Ne pricajte kad ne znate, jebiga.
Red star shop, po hiljaditi put, vodi zena koja je od kluba otkupila prava na ime i grb. Klub i marketing nemaju veze sa onim sto se tamo dogadja, bilo da je to nesto dobro ili lose.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"
Quote from: "pop_Milutin"
Red star shop, po hiljaditi put, vodi zena koja je od kluba otkupila prava na ime i grb. Klub i marketing nemaju veze sa onim sto se tamo dogadja, bilo da je to nesto dobro ili lose.
:bes  :bes  :bes  Nemojte vise, skocicu pod voz! A zasto li sam ja mislio da smo mi veliki i ozbiljan klub! Bas bih voleo da znam za koje pare je otkupila prava, i do kada traje taj ugovor! Ejjj, pa umesto da klub zivi i od prodaje svojih artikala milionskoj armiji navijaca, oni prodaju prava nekim zenama!  :o  :bes  :bes

Sta ti je sad ta zena kriva? Oni su njoj prodali, nije otela. I koliko znam, isplatila je sve po ugovoru. Nema mnogo onih koji se time mogu podiciti. Mislim da ugovor istice na kraju ove godine, ali me nemojte drzati za rec.
..baklje gore, pesma cigana...

Jednobojni crveni dresovi nisu novost. Zvezda je takve sl. dresove nosila u generaciji Pizon, Dule Savic.

Elem kada vec pominjete posetu, ne mogu a da ne primetim da sirom interneta brojni navijaci, ili bolje reci simpatizeri ostavljaju svoje komentare i to naravno u negativnom kontekstu na sva nedavana i trenutna zbivanja u klubu. Vecini nije jasno, a i ovde ima takvih slucjeva, da NEMAMO PARA i da MNOGO DUGUJEMO!

E sada neka sa svako od nas zapita koliko je ko, pojedinacno ostavio para na Blagajni Zvezdinog stadiona ove sezone, a koliko npr. u kladionicama! Ne govorim o propusnicama koje se kupuju u Reviji....  :zbunjen

Ovi najglasniji su najcesnje po pravili i najmanje ostavili para na Marakani. Svi kukaju otisao ovaj - otisao onaj, a tokom sezone su dosli 2-3. puta da ih gledaju. Pa za koga da igraju ti momci? Za nas 3.000-4.000 redovnih na Marakani i za ostale koji ce gledati neku jadnu reportazu na TV-u?

Ja sam se nagledao i Lukovica i Zigica i Djokaja i Pantelica i  nije mi zao sto su otisli ili idu. Posebno ne Lukovica koji je 2 sezone bio rupa, da cemo ga prodati za 3.000.000 nisam mogao ni u najludjem snu da zamislim. Tuga je Stojkovic, ali ljudi 2.500.000 nije malo para. Pa mi smo Disljenkovica prodali za 300.000, a mala je razlika u kvalitetu, mozda je cak i nema.

Mislim da Delije u saradnji sa klubom moraju da pokrenu kampanju da objasne ljudima sirom zemlje da ako zele Ligu sampiona, dobre igrace, trenere, bolje uslove na stadionu onda moraju da dolaze u vecem broju na utakmice i da uredno placaju svoje karte, a ne da ih nabavljaju ispred sluzbenog ulaza na Mari. Od kukanja nema pomoci.

Neko spominje skupljanje para, nema potrebe za tim. Dolazite na utakmice bez obzira na protivnike i kupujte karte na taj nacin cete pomoci klubu? Oni ne traze ni manje ni vise.

Sada je svim krivo sto odlaze igraci, a za iste te igrace smo dali 200 dinara za celu sezone. OPAMETITE SE LJUDI I POCNITE DA DOLAZITE NA UTAKMICE. JEBALE VAS STRANE LIGE, PRENOSI I KLADIONICE! :bes


SVI NA MARAKANU!

Postoji jos nesto sto klub moze da uradi kada je poseta u pitanju (da zanemarim sada sto ignorisu predloge 2 godine) - termini odigravanja utakmica. Ja sam odredjenim ljudima dala predloge, ali je pitanje koliko ce oni moci da uticu na sve to. Videcemo sta ce se desavati sledece sezone kada je to u pitanju, kao i cena karata i godisnje propusnice (ne ove iz Revije).
..baklje gore, pesma cigana...

@Бока
Imas pravo sta se toga tice, da ljudi vise dolaze bilo bi i vise para u klubu, a ne samo sede i seru o Zvezdi kad joj ne ide.

@Kiki
Nisam bas upoznat sa situacijom (imas pravo), ali se nazivciram kad vidim da je u tom klubu sve konfuzno. Koji tako veliki klub prodaje prava na svoje ime i grb  :zbunjen ,pa to je velikim klubovima  najveca vrednost. Ne znam cija je to krivica, nije ni bitno. Sramota da se ne radi nista na povratku publike a stadion, znam da su bile u planu nekakve kartice i godisnje ulaznice, pa TV...ali ovu upravu vise brine kako da sebe potkoze, bar mi se tako cini, a za Zvezdu ih zabole.

Najki ostaje bez obzira na desavanja u klubu i povlacenja Delte.
..baklje gore, pesma cigana...

Jel se seća neko dresova iz Pižonove generacije koji su bili slični "Hummel"-ovim,dakle sa dve debele crvene crte,ali i sa po dve tanke na krajevima debelih,mislim da su bili beli rukavi i leđa identična prednjoj strani,sa koncentričnim brojevima(recimo-sedmica upisana u sedmicu-upsana u sedmicu...).Meni su recimo ti dresovi ostali u sećanju-jel neko zna čije su bili marke?
Mislim da je šorc bio skroz beo...i bele štucne sa crvenim "kragnama".



Legendarni dresovi Iz sedamdesetih Admiral.

Mnogo su mocni, u to vreme pola engleske lige je nosilo taj dres naravno u razlicitim bojama zavisno od kluba.
In a way, certain sections of the media always wanted to knock me because I had captained my country and been skipper at Old Trafford. It was all a bit odd really.

Jesu to ti kojih se ja sećam?
Nema slike, samo x.

Da,da prijatelju,TO JE TAJ DRES!!! :ruke
Morao sam da podesim firewall da bi skinuo sliku namigivanje