Da li je "krug dvojke" naziv grupe ili je samo jedna od zastava UB posto je kacena u sektoru 2?
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Da li je "krug dvojke" naziv grupe ili je samo jedna od zastava UB posto je kacena u sektoru 2?
Ne znam odgovor, i ja sam se to pitao, ali nije bilo potrebe da otvaras novi topic, mogla si to isto da napises u topicu: "Buducnost severne tribine"!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

To je zastava od jednog decka iz UB. Mislim da nije podgrupa. U "krugu dvojke" se nalazi par likova, ali ne znam da li su svi u UB.

CO2 je ekipa starijih momaka iz centra,clanova raznih grupa ,a ima i onih koji nisu clanovi nijedne grupe.mahom preko 28god.pa resili da se malo aktiviraju!!!!!!!!!

pozdrav svima
+

ma u tu grupu su upali ''klinci'' 86.85.64...
ja sam klinac ali samo u r.l.
pa znam zato sto dodjite na savski venac kod zeleznicke stanice u skolskom dvoristu o.s.radojke lakic imate veliki grafit c.o.2...... :ruke

Hahaha... pa realno, za Radojku nije culo 10 ljudi koji nisu iz Sarajevske i uze okoline :)

Inace, to je moja osnovna (bila nekad), a mislim da znam ko bi mogao da nosi tu zastavu, ali nije za forum...

Sarajevska Boys Rules!!!  :ruke  :rofl  ;pljuga  namigivanje

Ja znam za Radojku jer smo jedno vreme bili u dobrim odnosima sa njima ali vecinu vremena smo se sibali medjusobno. Ja sam inace isao u Isidoru Sekulic.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Radojka, je li? Koliko se secam, a davno je to bilo, cini mi se da su se nasi redovno "sastajali" sa vasima. Tamo negde - kraj 80-ih, pocetak 90-ih.
Njegos roka :) . Za njega je culo jos manje ljudi :rofl
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Radojka, je li? Koliko se secam, a davno je to bilo, cini mi se da su se nasi redovno "sastajali" sa vasima. Tamo negde - kraj 80-ih, pocetak 90-ih.
Njegos roka :) . Za njega je culo jos manje ljudi :rofl

Hehehe tako nekako, negde sredinom 90-ih tradicija tih tuca izmedju Radojke i Njegosa je prekinuta, ne znam zasto... bilo je povremenih carki i kasnije, u moje vreme, ali mnogo manje, poceli smo da se druzimo... :)
Ali smo zato uvek bili bolji u fudbalu i od vas i od Isidore  ;pljuga , a koliko cujem od klinaca iz kraja - tradicija se nastavlja  :ruke

pa ljudi sta vam je ja sam 90 i idem u radojku rada je najbolja skola nastavnici onako mrkic paja i kompanija...






SARAJEVSKA ZAKON

:ruke  ;pljuga

pa baske upravu si kidamo ko zverke i u bazencu kad se pika kos. jebemo u cmarcic one debile...

p.s koja si ti generacija

Quote from: "Delija_Centar"pa baske upravu si kidamo ko zverke i u bazencu kad se pika kos. jebemo u cmarcic one debile...

p.s koja si ti generacija

Generacija '83.!!!  ;pivo

P.S. Zar Mrkic jos uvek predaje?