Pa posto Purovic do sada nije mogao uopste trenirati (upala uva), tesko je da ce za 1.kolo biti 100% fit. Tako nam je Suzuki svakako dobro dosao. Tehnika nasih igraca i borbenost i brzina Japanca moze da bude dobitna kombinacija.

Ne znam da li ste primetili ali nama je najbitnija prva utakmica na prolece. Vozdovac ako dobijemo titula se vraca 100%. Suzuki nam moze dosta pomoci a nista ne kosta (sve placaju japanske firme). Zvezda uzmanjem 2 igraca iz Vozdovca dosta ih je oslabila, a ne znam da li ste culi da grobari Vozdovac pojacavaju Marinkovicem. Mislite na tu temu. Nama je dosta pojacanja za ovu polu sezonu trba sve njih uigrati

Mislim da je Marinkovic otisao na Banjicu, dok su grobari poslali Grubjesica i jos nekog Vozdovcu... Osim toga, tako svedno, mi imamo 3 boda prednosti i na nama je da je ocuvamo.

Evo na Sportskoj Centrali ima nekoliko slika Suzukija, a uz to spomenuse da se i Piksi sa njim na Kipar da smiri "uzburkanu atmosferu" u klubu. Zna li ko o cemu to oni laju sad?

Prije par dana bio je jedan sukob valjda izmedju Trajkovica i Mladenovica. Nasrnili jedan na drugoga, to je valjda sve. A oni odma prave slona od misa...

Da,to sam vec negde napisao na forumu.Definitivno je najvaznija ta sa Vozdovcem.Njima su otisli:Andjelkovic,Djokic,Guti Jovanovic,Mikic....Maltene sve sto je vredelo.

Ne znam kakve veze ima s nama al taj Marinkovic nije u Radu nego u Vozdovcu na pozajmici....

Ma sta nas boli qrac za nekog tamo Marinkovica,vazno je da je Suzuki stigao i videcete bice to pravo pojacanje.....Bice lepo videti da li ce njegov dolazak povecati posetu na Mari kao i to koliku cemo kintu uzeti od Japanaca za TV prava..... :ruke

Jebo sliku svoju na danashnji dan ako ovaj Japanac nije derpe .

Vid' ga kako je obuchen .   :D

Jos ce Japanci navaliti na sever, a tak kad krenu navijati Defence, defence... :megafon

Quote from: "petar-DELIJE024"Jebo sliku svoju na danashnji dan ako ovaj Japanac nije derpe .

Vid' ga kako je obuchen .   :D

:)

Ma imaju zuti cudan ukus u oblacenju...

Generlano sparuju nesparivo...

Evo imao sam priliku da popricam sa jednim Suzukijevim sunarodnikom,i evo sta mi je rekao o kvalitetima Suzukija.Kaze veoma je brz,levonog,ume da probija dobro po strani,nije toliko visok i solidan tehnicar,i kaze da ce nam biti sasvim dobro pojacanje.Inace dobili smo vec par pristalica iz Japana,kaze mi taj lik,to je sad i "nas" klub  :lol: .Ipak je za pohvalu,Japanac pa jos iz amerike pa prati desavanja vezana za Zvezdu  :D .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Pa covjek van terena voli modu, zato se tako oblaci. Neka se oblaci kako hoce, najvaznije je da nam on poboljsa ekipu!

A sto se tice Japanaca, ako budu dolazili, treba ih fino ugostiti, a ne zajebavati. Treba im pokazati sto je srpsko gostoprimstvo!

Nego, jel' gled'o ko Ganu danas?  Kako odigra onaj veseli Dramani?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Koliko sam ja gledao nije lose odigrao.

Nego sta bi sa Senegalaca i Francuza? Hoce li dolaziti oni ili su propali ti transferi?

Pozdrav.

Ja nisam gledao tekmu, ali sam cuo da je Dramani dobro igrao, cak sta vise bio je jedan od boljih u pobednickoj ekipi. Nadam se da ga Zenga prati...

Dobar je bio Dramani, imao dobrih prodora, cak i jednu priliku ali se malo zbunio.
Zajebalo ga je sto je ona zivotinja Coly igrao desnog beka za Senegal pa mu je u vecini slucajeva oduzimao loptu posto je duplo veci i jaci od njega....
Ne svidja mi se sto igra lijevog beka, takvih bar imamo...

Quote from: "Johnny Blaze"Dobar je bio Dramani, imao dobrih prodora, cak i jednu priliku ali se malo zbunio.
Zajebalo ga je sto je ona zivotinja Coly igrao desnog beka za Senegal pa mu je u vecini slucajeva oduzimao loptu posto je duplo veci i jaci od njega....
Ne svidja mi se sto igra lijevog beka, takvih bar imamo...

Draman je odigrao odlicno cak je i dobio pohvale od komentatora Eurosporta,samo nije igrao levog beka vec levo krilo pa recimo da bi Zenga konacno mogao da mu da malo vise prilike da igra..

Mislim da ce on na pozajmicu...