Moja najveca zelja za ovaj prelazni rok je Dejan Rambo Petkovic.Ako on dodje komotno mogu da prodaju i Zigu ako hoce,ionako se covek mrsti na pomisao ostanka.

Venger :"Neću Žigića, imamo takvog"

Trener Arsen Venger izjavio je za zvanični sajt Arsenala sajt da londonski klub nije zainteresovan za Nikolu Žigića jer igrača sličnog kvaliteta ima u podmlatku.

"Ne," odgovorio je Venger na pitanje novinara da li planira da angažuje reprezentativca Srbije i Crne Gore, "Priznajem da smo kontaktirali sa njim i sreli se, ali u klubu imamo 'mladog Žigića'. To je Bentner."

Osamnaestogodišnji Danac niži je od centarfora Crvene zvezde ali je slične konstitucije, a za rezervni tim Arsenala, mladu ekipu i tim igrača mlađih od 18 godina postigao je 27 golova na 30 utakmica.

Pored Arsenala početkom godine pominjana je mogućnost da se žigić preslei u drugi londonski klub, Vest Hem, a mediji su kao interesente pominjali i Everton i Mančester Siti.Žigić je više puta izjavio da želi da pronađe novi klub pre SP u Nemačkoj, ali i da će do finala domaćeg Kupa razmišljati samo o igrama u 'crveno-belom' dresu.


IZVOR b92

Nadam se da cemo za Ls dovesti kvalitetna pojacanja da bi opste mogli misliti o Ls...Zao mi je Zigica ako ne ode u Arsenal jer mislim da bi mu odgovarao taj stil igre i da bi ubrzo postao jos bolji igrac...samo ne bi voleo da ode u Ukrajinu ili Rusiju posto se takva kombinacija pominje poslednjih dana.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

I ako znam sta nam Ziga znaci ja bi ipak voleo da ode i sto pre zavrsimo taj transfer jer je to u potpunosti zasluzio(mada je ta opcija i jedina realna),a sto se tice pojacanja i ls moramo jedno da shvatimo a to je da postoji i jos jedna bitnija stvar od tih pojacanja a to je zreb za trece kolo ls a ako nam tu ne daj Boze padne recimo Inter ili neko slican onda dzaba sve.....
Mada ako bude neka Artmedija znam da tako nesto mi ne bi propustili.....

Јел неко гледао Миладиновића данас? Стварно ће га послати у неки лошији клуб, типа Јавор, Ком... А Кривокапић је вечити балван.

Treba biti oprezan,vredno trenirati,raditi i uigravati ekipu.U modernom fudbalu,gde svi znaju da igraju,gotovo da ne postoje iznenadjenja i siguran sam ne postoje ne pobedivi protivnici.Dokaz za moje takvo razmisljanje je upravo plasman sugavog partizana u LS,takodje finale LS iste godine gde su igrali potpuni autsajderi Monako i Porto.Takodje iste godine reprezentacija Grcke je osvojila EP.A onda sledece godine iznenadjujuce visok plasman PSV-a koji je ZVEZDA tukla 3-2 na MARAKANI na samom pocetku tog takmicenja,zatim osvajanje LS od strane Liverpula-ekipe koja je prosle godine igrala dosta promenljivo i nesigurno u Premijer Ligi.Znaci treba biti uporan,verovati u sebe i svoju ekipu i naravno srce ostaviti na svakoj tekmi i rezultat kad-tad mora da dodje.
Posto ne postoje nepobedive ekipe,mozda bih vise voleo da izvucemo neku ekipu iz grupe "velikih",jer ce tada i motivacija i ulog biti veci.Ovako ako nam zapadne neki manje atraktivan tim,zbog naseg mentaliteta "lako cemo",mogla bi i nama da se dogodi Artmedija.Dakle u danasnjem fudbalu,gotovo da nema favorita-na terenu su svi isti,e tu se treba pokazati...
Mislim da ova ekipa ima kvalitet i snagu da nema komplekse i da itekako moze da se nosi sa jakim ekipama,to je i dokazala.Samo da se u ovom prelaznom roku dobro pazari i da svi verujemo u taj cilj,ako se poklope kockice mozda na jesen gledamo LS na MARAKANI... ;pljuga

______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "KizaLion"Јел неко гледао Миладиновића данас? Стварно ће га послати у неки лошији клуб, типа Јавор, Ком... А Кривокапић је вечити балван.

On i Joksa su katastrofa u tandemu...Joksa i nije tako los kada su Dudic i Bisevac uz njega,mislim da bi mogao ostati da greje klupu(tribine).
Draman mi se dosta svideo,videlo se da je decko zeljan igre,ali i da ima sta da pokaze i da zna sa loptom.Jos uvek je mlad ali treba ga polako ubacivati u vatru.
Mudrinic i Perovic su extra odigrali.

Quote from: "Djole"Mudrinic i Perovic su extra odigrali.


Mudrina iako ga ne volim odlicno danas odigrao

Quote from: "KizaLion"Јел неко гледао Миладиновића данас? Стварно ће га послати у неки лошији клуб, типа Јавор, Ком... А Кривокапић је вечити балван.
Retard je to i zasluzio, kao i hipertalentovani Joximovic.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Mudrinic celo prolece super igra. Igra onako, bas iskusno, pametno, precizno, ma dobro u svakom pogledu.

Sigurno je zbog frizure.

Joksimovic nije igrao ni u Kolubari, bio je rezerva, nemam pojma ko ga gura, ali on nije ni za prvu ligu, a kamoli za Zvezdu.

Joksimovic,Miladinovic,Krivokapic---da nisu zalosni bili bi smesni......Ako su ovu utakmicu gledali menadzeri ne verujem da ce iko od ove trojice vise ikada zaigrati u nekom prvoligaskom klubu pa cak i u ovoj nasoj fuljavoj ligi.....Da li iko zna sta ce biti sa Dramanom i da li postoji sansa da ostane?Decko stvarno zasluzuje barem malkice vise da igra a mislim da je za ovih petnestak minuta pokazao da ima potencijala pogotovo zato sto je izrazito mlad.....
Sto se tice Zige kruze price da ce Japanezi grunuti neku lovu da on ostane barem jos sest meseci i da se sa njim pokusa ulazak  u ls......

Quote from: "Бока"

Joksimovic nije igrao ni u Kolubari, bio je rezerva, nemam pojma ko ga gura, ali on nije ni za prvu ligu, a kamoli za Zvezdu.

Ista braca su mu menadzeri kao i Trajkovicu, a to su ona dvojica na koje je pucano pre izvesnog vremena... Bese braca Bambolic, tako nesto... Secam se da su kao klinci bili teski manijaci i neizivljeni, a koliko cujem i sada su u tim "biznis" vodama... U svakom slucaju pretopostavljam da ga oni guraju...

Ne znam vase misljenje ali ja mislim da Trajkovic zasluzuje vise da igra,po meni decko je stvarno dobar igrac i zao mi je sto je u drugom planu Zenge...A decko iako je dosao kao veliko pojacanje,kao najbolji igrac prve lige iako retko kad igra vidi se koliko se raduje Zvezdinim uspesima bez obzira na sve to...mislim da zasluzuje sansu.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Quote from: "nikola82"
Sto se tice Zige kruze price da ce Japanezi grunuti neku lovu da on ostane barem jos sest meseci i da se sa njim pokusa ulazak  u ls......

A gde to kruze price?

Eno an SC pise kako je Vladimir Stojkovic prodan u Nant.

Trebalo bi dovesti dva odbrambena igraca,iskisnija kao npr. Julijana koga stalno spominju.Dva dobra vezna igraca i jednog dobrog napadaca ako ode Zigic.Ne znam sta se desava sa Krupnikovicem,dal mozemo da vratimo Stefanovica,Ramba...? :zbunjen

Nista od Stefanovica, taj se totalno "poenglezijo". Cak je i cerki dao englesko ime.

Quote from: "SerbianEagle"Cak je i cerki dao englesko ime.

Seljacina!

Stojkovic je poslednji igrac koji bi otisao iz Zvezde to su samo novinarske price da bi prodali novine.
Po meni treba prodati: Krivokapica, Miladinovic, Joksimovic i ono sto moramo (Zigic, Dudic i mozda Kovacevic)

Valjalo bi Ramba vratiti, ali stvarno je kod nas u zemlji naci dobrog centralnog beka, jedino ovaj Rajkovic i OFK, da i je on prodat i kome?

Pa taj SC je per 10.dana javio da smo Milijasa prodali partizanu i Nantu...