Citao sam danas na nogomet.com da je bratanac Dade Prse potpisao za zvezdu...ima 15 god i igra za kadetsku reprezentaciju SCg i da je veliki talenat...isto sam cuo da je Dado Prso Srbin kao sto je Milan Rapajic...Da li neko moze da potvrdi tu informaciju??
 CHI NON SALTA E A BIANCONERO!!

Ne znam da li je potpisao za Zvezdu,ali da su Srbi to znam,jedino je pitanje da li oni to zanju(da su Srbi) namigivanje

MA KENJAJU I JEDAN I DRUGI...PISE NA NOGOMET.COM DA JE BAS PODPISAO ZA ZVEZDU...MADA MENI DADO I NIJE NEKI IGRAC...DAJ BOZE DA MU JE BRATANAC BOLJI OD NJEGA... :sampion
 CHI NON SALTA E A BIANCONERO!!


?????? ?? ?? ''????'' ???? ??????? ???????.

? ???... ?? ???? ?????? ?? ?????, ??? ??? ?? ?? ????????? ???? ?? ????? ?????? ?? ?? ?????.

Quote from: "Orthodox Serb"?????? ?? ?? ''????'' ???? ??????? ???????.
Dobro mislis, Miladin Dado Prso......u usta ga jebem.

Srbi su Srbi. Bilo je pre mesec dana cela strana u Vestima. Za Vreme Rata se doselili u BG i tu imaju neku Rodbinu. I mladji Brat je rekao da je i DADO pravi Srbin ali igra za HR zato sto ima Hrvatski Pasos i kad ga pozvala Hrvatska Representacija ovi nasi SCG nisu imali interes za njega tako da se odlucio da igra za HR. Majka kao i Tata su Srbi tako da uopste nemaju Hrvatski Krv. Kaze da je i Dado bio veliki Navijac Zvezde kao i on i da samo zeli igrati u Zvezdi u Okololini bivse Jugoslavije.

Quote from: "GUNDRA_SWE"Citao sam danas na nogomet.com da je bratanac Dade Prse potpisao za zvezdu...ima 15 god i igra za kadetsku reprezentaciju SCg i da je veliki talenat...isto sam cuo da je Dado Prso Srbin kao sto je Milan Rapajic...Da li neko moze da potvrdi tu informaciju??

On nije potpisao tj nije sad dosao u Zvezdu.On je vec par godina u Zvezdi i to u mladjim kategorijama!Mali je veliki talenat i buduca zvezda!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Mali je veliki talenat i buduca zvezda!

... kojeg ce nakon prve dobre sezone Zvezda prodati BATE Borisovu ili Tereku iz Groznog... :bes

Mada ce biti interesantno imati jednog Pr



Nije ovde ista tema, ali..
Neki novinar je rekao da je i Goran Pandev, onaj makedonac koji trenutno igra u Laciju, u detinjstvu bio simpatizer Zvezde.
Za njega se sada interesuje Barselona.

Da, da, klinac vec izvesno vreme igra u nasim maldjim kategorijama. Nisam znala da je dogurao do kadeta, mislila sam da je mladji.
..baklje gore, pesma cigana...