Игра се у Пиониру, знамо шта нам је чинити.


Тема нека буде закључана до уторка увече, да не би било питања у фазону: "хоће ли бити кореографије, и сл?"

Све остало је познато! Шалови, мајце, дуксеви... и да запнемо да навијамо, и да их одувамо... значи свих 40 минута мора ПЕСМА ДА ГРМИ!!!

xxxx the Brothers of Gate13!!!

xxxx Real Madrid

Good Luck Brothers!
DELIJE + GATE 7
The Strongest Brotherhood In Europe

Jeдва чекам!.Ајде да дамо све од себе,да у среду сви пијемо сирупе за грло :flasa ,да се види по ко зна који пут ко у ствари има најбоље навијаче,јер се почело причати о неком "чувеном" глодарском навијању у пиониру :D .У уторак дакле сви као један :ruke

Quote from: "RedBull-7-"xxxx the Brothers of Gate13!!!

xxxx Real Madrid

Good Luck Brothers!

Efcharisto!  :ruke

18:00 почетак... Заузмите своје место на време!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Звезда - Реал М. 72:83
1/4 финала УЛЕБ купа
хала Пионир: 7000 људи

Не могу још да се опасуљим... јер и поред онакве подршке, не да нисмо ни тријумфовали, него нисмо им ни зубе показали! Једноставно играче, као да прати синдром просечности...
Карту смо куповали у пакету са цибоном, на коју не верујем да је ико и отишао, али зато дупке пуна хала је била 10 минута пре почетка... На улазу и није била баш ригорозна контрола, тако да лагано улазимо, читавих сат пре почетка. Шпанци су дочекани са звиждуцима, а наши са овацијама! И наравно: "Ти си Звездин четник Милане!"... Док се чекао почетак, са разгласа су пуштане и песме са диска... Од застава које сам ја могао са Б дела да видим, поред стандардних ВЕТЕРАНА, били су Књажевац (који су имали 2 ваљда заставе), Олимпијакос, Звечан Косово, итд.
Почело се добро на терену, и песма је грмела са трибина... превало се, "Звезда ми је све, Звезда живот је...", "Црвено-бели ми смо са вама", "Још 1 победа и титула", "Нема дана, а да не мислим на тебе", "Марш на Дрину", "Марсељеза", "Ја волим тебе лудо" итд, итд.
На Б делу трибине невиђена гужва, као и на Паоку, значи једни други на главама... Ту је био ладно неки лик са зеленим шалом који је имао неке црне шаре ваљда, али му је поручено да то одмах склони, јер то се тумачи као провокација, за нашу браћу Грке ГАТЕ 7... У другом полувремену сам се пребацио, тамо ближе стакленим вратима, и гадно се заје*ао, јер је ту била гомила напаљених клинаца који су глумили неку тучу , па су се максимално издрк*вали... побегли са часа, боле их уво зашто су дошли...
На полувремену одједном поче из масе: "Баци сису да се играмо", и то упућено некој прсатој плавуши са партера (касније ми ортак рече да је то ваљда нека успаљеница из Великог брата), цура се баш примила, а цела хала се смеје и скандира "извади је, извади је"   :D  :D
Већ пред сам крај, видело се да ови наши на терену само чекају да се утакмица заврши, па им је поручено: "играте ко пи*ке оооо", наравно нису се тргли, и покушали да преокрену резултат, већ су отаљали посао... мада је тада чини ми се партер покушао нешто са "Шакота одлази", али мислим да човек није ни најмање крив што момци немају појма, или се не труде, јер смо испод кошева били преслаби, и управи ту су шпанци добили утакмицу!
За крај, исто као и на дербију, једноставно људи почињу да сами певају, иако губимо утакмицу и нема наде за преокрет, цела хала гласно пева: "ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ, ЗВЕЗДА ЖИВОТ ЈЕ, СРЦЕ МОЈЕ ЈЕ УВЕК УЗ ТЕБЕ, ЗВЕЗДО ВОЛИМ ТЕ"!!!
Играчи су поздрављени, иако по мени нису заслужили, јер таленат човек и не мора да има, али залагање у клубу који има овакве навијаче, је императив, и нормална ствар...
За 7 дана је реванш у Мадриду, где изгледа и нема наде за подвиг са оваквом игром и залагањем, али ајде бар да се надамо, јер чуда трају ипак нешто дуже...
И прошле године тачно у ово доба изгубили смо од Динама из Москве, случајност или не?  :zbunjen

Утакмица је имала и своје треће полувреме...
Добрих пола сата после краја утакмице идаље је грмело халом "Звезда ми је све..."
Светла погашена, рекламе спаковане, партер упакован, пандури сморени, новинари сликају и не верују, а халом се ори песма... На крају утакмице остало нас је око 1000, па се полако осипало да би на крају нас 200 певало...
Певало се и када се изашло из хале и то неких пар минута, а онда је и дефинитивно уследио разлас...
Играчи су изашли на бис негде после десетак минута, а малтене нико није обратио пажњу, само се песма орила и то све јаче... После тога је поново Гуровић изашао неких пар минута пре напуштања хале попео се до нас... Стајао је ту пар минута онако сморен, а песма се орила идаље... Онда је сишао доле и давао изјаву новинарима који су идаље ту стајали, а иза њих на трибини се идаље орила песма...
Ниједног тренутка песма није пала, чак ни када смо из хале излазили...
На крају шта да кажем? "Звезда ми је све..."


Мало певање, стварно је било одлично вечерас:

http://www.delije-caffe.net/audio/relam/napred_zvezdo.wav

Још једно доста добро навијачко издање Делија у Пиониру... Песма од почетка до краја, све мање падова у навијању и с обзиром да није реално да ће Звезда проћи даље европски клубови су одахнули, а ова и претходне утакмице ће се код њих препричавати као нешто невиђено а ми знамо да можемо и морамо боље...  

Хала је вечерас била дупке пуне, буквално без празног места, капацитет је вероватно и пробијен.... На нашој страни од почетка до краја се стајало а «запад» се на моменте укључивао и доприносио заглушујућој атмосфери.... Почиње са Црвено бели ми смо са вама и вероватно се ова песма никада дуже није певала, скоро пола четвртине... А звучала је екстра... Наставља се са Звезда ми је све, која је касније више пута отпевана, сваки пут све боље и боље.... Углавном тај први део (полувреме) иде са стандардним песмама уз пар новијих Нема дана, Ја волим тебе лудо и цео тај део игре је добро одрађен са неприметним падовима...

Друго полувреме и на паркету и на трибини мање успешно од првог... Песма не јењава, али све мање људи учествује у певању... На моменте се након неких потеза подиже атмосфера, дозивањем са западом ситуација кулминира али то је све... У пар наврата је испрозиван и владе дивац који је седео на клупи реала, али није он вредан помена уопште... Играчима се наравно дало до знања шта Север мисли о њиховој игри вечерас, али убрзо се вратило ономе због чега смо ту, громовитом навијању и бодрењу екипе макар и губила на паркету...

Последњих пар минута цела хала на ногама и скоро сви певају Звезда ми је све... Сјајно звучи а песма не стаје ни неколико минута по одсвираном крају утакмице и одласку играча у свлачионице... Играчи се чак враћају на бис да поздраве верне навијаче, али нажалост ово је изгледа опроштај од кошарке до почетка наше лиге...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "дрвосеча"На полувремену одједном поче из масе: "Баци сису да се играмо", и то упућено некој прсатој плавуши са партера (касније ми ортак рече да је то ваљда нека успаљеница из Великог брата), цура се баш примила, а цела хала се смеје и скандира "извади је, извади је"   :D  :D

Конкретно ради се о Даци. Стварно нико није очекивао да ће одушевљено скакати и махати према навијачима.  :rofl  :jebanje

Навијање добро, с обзиром на резултат који је био очајан! Скидам капу ДЕЛИЈАМА које су остале неких двадесетак минута после текме! Свака част! Болест ме сустигла људи, текму сам посматрао из кревета, са температуром 39! Кошава је јебено јако дувала у суботу, проклета била... До краја живота ћу жалити за овим призором! Само да кажем да се чула песма ДЕЛИЈА на конференцији за штампу после текме, конкретно када је Шакота износио своје утиске!
ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ, ЗВЕЗДА ЖИВОТ ЈЕ...

Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

ЗВЕЗДА ИЗНАД СВЕГА, али све ми се чини да смо у последње време МИ ИЗНАД ЗВЕЗДЕ.