Quote from: "boldrik"Mislim da za 3. dan (Fatboy Slim, Slayer) nema vise karata...

A sto se tice onih muslimana...
Nije mi jasno odakle im tolika smelost...
Pokazatelj drskosti, bezobrazluka i podmuklosti...
Al' sami smo krivi: i drzava i organizatori...

знам да нема, друг ми ради у обезбеђењу.

а што се тиче балија, колико је смешно толико је и страшно :D  :o

Hoce li uopste biti odrzan vecerasnji koncert zbog kise i grmljavina?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Northern"
Quote from: "Indjija"Bio sam na Reload zurci u subotu-oko 10-15 hiljada ljudi,dva stage-a,niza temperatura pored dunava(taman),dobra muzika i more prelepih (RASPOLOZENIH!!!)zena bili su sjajan uvod za ovogodisnji fest,kao i predstojece leto!
Inace ulaz-ulaza naravno nije ni bilo!!!!

Била је супер журка, мало ме је сморио ДНБ па смо дивљао са супер екипом на Аћиму у "шуми".Јел си сконтао екипу што је упалила торчу? ;pljuga

Иначе, мало је фалило да напднемо шиптаре што су ваљали пиво и гуарану, сконтали смо гомилу дротова па смо искулирали, мало смо их товарили, вређали, добили су пар шлајмара, јадни шипци се породично скењали и спустили главе... :D

Ja sam stajao u liniji sa vama(bakljom) kod drveta ispred sanka,lepo ste iznenadili pogotovo sto je dole bilo mnogo mracno pa je dobila pravi sjaj.
Mene je ubrzo smorio drum pa smo se popeli gore na Romera i onda...u svakom momentu smo imali po limenku u ruci i 3-4 flase piva od 2L + ostale zanimacije,bilo nas je oko deset,trebali,da smo se skontali pa da smo tim siptarima oteli svo pivo...eeeeee!

Inace ortak nam je u ponedeljak,znaci 2 dana posle te zurke otisao u tvorza i tamo ce provesti 3 meseca!jbg
Po njemu smo i bili prepoznatljivi-non stop je dizao prst i napusavao DJ-a. Jbg,valjda pritisak.

Na EXIT-u sam bio cet i pet,kartu za subotu sam prodao,nisam imao snage vise.
Cox je odvalio kao i ostala ekipa,bolje ne moze,jedino sto je Nastic radio posle njega,pa je zvucalo malo(jadnije?) losije.
Blata nikad kao tad,a arena nikad punija-ljudi nikad ludji!!!!
Posle svega oko 1000 ljudi na afteru na plazi,i samo hoce jos i jos i jos!!!
Underworld-ne moram da komentarisem,ali naglasicu vatromet!!!
Video sam dosta ljudi sa nase tribine,ali i talibana(moram da kazem da su stvarno najveci indijanci bili na festu.
Ladno je vec sve proslo,a ponovo je tek sledece godinie...jbg icemo na Urban i Beerfest...
Sve u svemu SRBIJA UNDERGROUND!!!



[/URL][/img]


[/URL][/img]

Quote from: "Indjija"
Quote from: "Northern"
Quote from: "Indjija"Bio sam na Reload zurci u subotu-oko 10-15 hiljada ljudi,dva stage-a,niza temperatura pored dunava(taman),dobra muzika i more prelepih (RASPOLOZENIH!!!)zena bili su sjajan uvod za ovogodisnji fest,kao i predstojece leto!
Inace ulaz-ulaza naravno nije ni bilo!!!!

Била је супер журка, мало ме је сморио ДНБ па смо дивљао са супер екипом на Аћиму у "шуми".Јел си сконтао екипу што је упалила торчу? ;pljuga

Иначе, мало је фалило да напднемо шиптаре што су ваљали пиво и гуарану, сконтали смо гомилу дротова па смо искулирали, мало смо их товарили, вређали, добили су пар шлајмара, јадни шипци се породично скењали и спустили главе... :D

Ja sam stajao u liniji sa vama(bakljom) kod drveta ispred sanka,lepo ste iznenadili pogotovo sto je dole bilo mnogo mracno pa je dobila pravi sjaj.
Mene je ubrzo smorio drum pa smo se popeli gore na Romera i onda...u svakom momentu smo imali po limenku u ruci i 3-4 flase piva od 2L + ostale zanimacije,bilo nas je oko deset,trebali,da smo se skontali pa da smo tim siptarima oteli svo pivo...eeeeee!

Е јебига...сад ми је баш криво...мало је фалило да кренемо на њих, али ипак је добро што нисмо јер кад се десила она туча, за 10 секунди су се појавили 5-6 дротова са батеријским лампама...А и две марице су биле паркиране у близини ако се добро сећам.Тако да је боље што смо уживали у доброј журци :D

Следећи пут кад долазиш у НС на неку журку, обавезно се јави namigivanje

поз

Ja tu tucu nisam ni skontao,ne bi morali ni da ih bijemo,samo da im otmemo pivo ionako su i oni tu nelegalno(da su nasi Srbi,al nisu).

Al nema veze bilo je odlicno,javljam se sledeci put,mada sad pauziram malo,najverovatnije idem tek na Urban.

EXIT je bio fenomenalan

Underworld, Garbage i Cox  :ruke  ;pljuga ... woooooooow :)