CRVENA ZVEZDA je danas pokazala da i sa kombinovanim timom ili cak se moze reci drugim timom jaca i bolja od mnogih ekipa iz nase lige.Tako je potvrdjena apsolutna dominacija ove sezone.Zenga je kao sto je i obecao danas na teren izveo jedan veliki broj igraca kojima i nije pruzao priliku ove sezone.Mislim da je vecina zadovoljila i opravdala cinjenicu igranja u nasem klubu.Utakmica i nije bila nesto preterano zanimljiva,ali za nase prilike i nas fudbal ipak jedna standardna tekma.Kosava je brijala po terenu za vreme cele tekme,tako da je i ona umnogome uticala na igru.ZVEZDA je bila ta koja je naravno diktirala tempo igre,mada je i Zemun najpre zbog gresaka nasih igraca usao u par izglednih sansi.Svaka cast Milanu Purovicu koji je ovim golovima itekako stavio do znanja Zengi,novinarima,pa i nama da treba ozbiljno racunati na njega.Dosta je naucio od Zigica,i to ce mu biti jako bitno iskustvo u narednom periodu.Opet su me bas obradovali Pixi Kovacevic koji je jurcao po celom terenu i vrlo uspesno zatvarao sve rupe,kao i Deki Milovanovic koji je izuzetno puno napredovao ove sezone,mnogo je sigurniji na lopti i prilikom pasa.Suzuki,nista posebno.Bisevac standardno dobar.I onda ono sto me je stvarno obeshrabrilo je bogami losa igra Miladinovica,koji jednostavno kao da nemoze da se vrati u onu reprezentativnu formu.Bas mi je zao decka,bio je perspektivan i stvarno sjajan,ali danas...Trajkovic je pokazao spretnost i brzinu,ali mislim da mu igra po boku ne lezi i da se on mnogo bolje snalazi kao polu-spic ili vezni.U svakom slucaju,jos jedna pobeda CRVENE ZVEZDE za nastavak SAMPIONSKOG slavlja.Ovo su za nas dani slave i treba ih slaviti,sledece kolo je vec u sredu protiv Vose i nadam se punom stadionu i jos boljoj igri ZVEZDE i jos boljom atmosferom na SEVERU...Bravo momcima za danasnju pobedu,pamet u glavu finale kupa se blizi,ali do tada ajmo da proslavimo tu titulu... :sampion

_____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA... ;pljuga

Quote from: "North_Side011"I onda ono sto me je stvarno obeshrabrilo je bogami losa igra Miladinovica,koji jednostavno kao da nemoze da se vrati u onu reprezentativnu formu.Bas mi je zao decka,bio je perspektivan i stvarno sjajan,ali danas...

Svakim danom sve je gori. :bes

Suzuki onako, tesko da ce on na svetsko.

Sto se tice Miladinovica, poslije utakmice sa PSV-om covjek je potpuno propao
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Sutra 3. maja na MARAKANI CRVENA ZVEZDA protiv Vojvodine igra poslednju utakmicu na svom stadionu ove sezone.Posto je najavljena proslava titule ocekujem pobedu i ocekujem da Zenga izvede ekipu koja je ponela ceo teret ove sezone,jer je ta ekipa da se izrazim prva postava je i zasluzila da joj se na pocetku dodeli taj pehar i na kraju tekme gromoglasno aplaudira.Najverovatnije ovo ce biti i poslednja tekma Nikole Zigica na MARAKANI i zbog te cinjenice ovo ce biti jos veci dogadjaj.Ocekujem dobar sampionski fudbal i sto je moguce visoku pobedu...
;pljuga

_____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Sutra 3. maja na MARAKANI CRVENA ZVEZDA protiv Vojvodine igra poslednju utakmicu na svom stadionu ove sezone.Posto je najavljena proslava titule ocekujem pobedu i ocekujem da Zenga izvede ekipu koja je ponela ceo teret ove sezone,jer je ta ekipa da se izrazim prva postava je i zasluzila da joj se na pocetku dodeli taj pehar i na kraju tekme gromoglasno aplaudira.Najverovatnije ovo ce biti i poslednja tekma Nikole Zigica na MARAKANI i zbog te cinjenice ovo ce biti jos veci dogadjaj.Ocekujem dobar sampionski fudbal i sto je moguce visoku pobedu...
;pljuga

_____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Primice pehar pre utakmice. Zigica i ove za koje misli da ce ih prodati - valjda ne vise od trojica - neka uvede par minuta pred kraj. Nek se Ziga oprasta na prijateljskim, a ne u ligi - sada je bitnije da razmisljaju o sledecoj sezoni i ligi sampiona, te uigravaju tim bez njega :( ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "North_Side011"Sutra 3. maja na MARAKANI CRVENA ZVEZDA protiv Vojvodine igra poslednju utakmicu na svom stadionu ove sezone.Posto je najavljena proslava titule ocekujem pobedu i ocekujem da Zenga izvede ekipu koja je ponela ceo teret ove sezone,jer je ta ekipa da se izrazim prva postava je i zasluzila da joj se na pocetku dodeli taj pehar i na kraju tekme gromoglasno aplaudira.Najverovatnije ovo ce biti i poslednja tekma Nikole Zigica na MARAKANI i zbog te cinjenice ovo ce biti jos veci dogadjaj.Ocekujem dobar sampionski fudbal i sto je moguce visoku pobedu...
;pljuga

_____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...


Sledeca tekma na MAri je tek drugo kolo kvalifikacija za ligu Sampiona, ko ce to da ceka :(


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!



Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sjajno vece juce na MARAKANI i poslednja tekma na ovom stadionu ove sezone.Kao sto sam i ocekivao Zenga je zbog proslave i zvanicne dodele pehara(koji sam izostavio da najavim) izveo najstandardnijih 11 igraca-igraca koji su izneli ovu sezonu.Time je italijan zeleo da bas oni dobiju sve aplauze i ovacije,upravo iz razloga jer su najzasluzniji.Igraci su se po ugledu na francuskog sapiona Olimpik Liona simpaticno ofarbali u klupske crveno-bele boje.I tako obojeni primili 24 pehar sampiona drzave.Igrali su sampionski i rutinski zgazili Vojvodinu dokazavsi da je poraz u Novom Sadu bio plod trenutne krize.Da je nas tim za klasu bolji odmah je potvrdio Zigic u 5 minutu svojim mozda poslednjim golom na MARAKANI.Mislio sam tada da je ova tekma 5+ u najavi,ali nista od toga.Vosa se oslobodila pritiska.U nastavku jos jedan pogodak-Dusan Djokic.Drugo poluvreme slicno prvom,Vosa je dala gol(cista greska Banovica).Ipak sve dileme oko pobednika na SAMPIONSKOM SLAVLJU otklonio je Dudic 3-1.Jos jednom svaka cast ovoj ekipi,svaka cast Valteru Zengi.BRAVO ZVEZDO!!! ;pljuga

_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Sjajno vece juce na MARAKANI i poslednja tekma na ovom stadionu ove sezone.Kao sto sam i ocekivao Zenga je zbog proslave i zvanicne dodele pehara(koji sam izostavio da najavim) izveo najstandardnijih 11 igraca-igraca koji su izneli ovu sezonu.Time je italijan zeleo da bas oni dobiju sve aplauze i ovacije,upravo iz razloga jer su najzasluzniji.Igraci su se po ugledu na francuskog sapiona Olimpik Liona simpaticno ofarbali u klupske crveno-bele boje.I tako obojeni primili 24 pehar sampiona drzave.Igrali su sampionski i rutinski zgazili Vojvodinu dokazavsi da je poraz u Novom Sadu bio plod trenutne krize.Da je nas tim za klasu bolji odmah je potvrdio Zigic u 5 minutu svojim mozda poslednjim golom na MARAKANI.Mislio sam tada da je ova tekma 5+ u najavi,ali nista od toga.Vosa se oslobodila pritiska.U nastavku jos jedan pogodak-Dusan Djokic.Drugo poluvreme slicno prvom,Vosa je dala gol(cista greska Banovica).Ipak sve dileme oko pobednika na SAMPIONSKOM SLAVLJU otklonio je Dudic 3-1.Jos jednom svaka cast ovoj ekipi,svaka cast Valteru Zengi.BRAVO ZVEZDO!!! ;pljuga

_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...


Banovicu se vidi da mu fali meceva, za Zengu samo pohvale, ja sa na pocetku mislio da je on neki isfolirani slavni  bivsi fudbaler ali ispade da je on za dve godine u Rumuniji i Srbiji osvojio dve titule drzave. Sada on treba da odluci da li da ode iz Zvezde odmah, ili da proba da udje u Ligu sampiona i time sebi podigne vrednost kao treneru a samim tim i platu. Nije on dosao u zvezdu za masne kolace vec za pare koje su mu dali. Niko ne zna kolika je njegova plata ili barem ja ne znam.

Sutra CRVENA ZVEZDA u Podgorici igra protiv ekipe Zete iz Golubovaca.Ova utakmica je toliko nebitna i takmicarski i igracki totalno beznacajnada to nije normalno.Odavno se ovako nisam osecao pred neku ZVEZDINU tekmu,da li mi verujete...
Ekipa Zete se nalazi na 5. mestu sa 46 bodova ,bez ikakvog pritiska i potpuno van domasaja zoni ispadanja.Posto je ovo poslednja tekma u sezoni verovatno ce se "domacini" potruditi da na kraju sezone pobede,ostave dobar utisak i zaokruze jos jednu pricu.Sa druge strane nas tim ce ovu utakmicu odigrati sa totalno iskobinovanim timom-momci iz drugog ili cak treceg plana i veliki broj omladinaca.Eto jos jedne prilike za dokazivanje,naravno ovi glavni i kljucni igraci ce ostati u Beogradu da se dobro odmore i pripreme za finale Kupa.Iskren da budem,da sam na mestu Valtera Zenge ne bih ni otputovao na ovu tekmu,ladno bi polsao pomocnike.Na kraju.ko zna mozda bude dobrog fudbala,ipak ce obe ekipe biti motivisane da se dokazu svojim trenerima.A posto Zetu mrzim jer su pravi Grobari iz Crne Gore,bas bih voleo da ih ovi nasi klinci (omladinci) operu cisto da se pobedom zavrsi prvenstvo... ;pljuga

_________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

valjda ovaj put ne lazu, za promjenu  :batine

Piksi i dalje smenjuje
08.05.2006 21:15

Upravni odbor FK Crvena zvezda doneo je na sednici odr

??????? ??????? :zbunjen  :batine  ??, ??? ?? ??????? ????? ????????...

Quote from: "Johnny Blaze"valjda ovaj put ne lazu, za promjenu  :batine

Ja se iskreno nadam da lazu ...  :zbunjen

Ovo mi je Piksijev prvi nejasan potez. Secam se sta je svojevremeno pricao o Lekovicu dok su paralelno bili na celu dva saveza, a sad ga imenuje u gen sekretara ...

??? ?? ?? ??????. ??????? ?? ? ?????????? ?????? (???? ???????????-????? ??????????). ?? ????? ?? ?? ???? ?????.

Quote from: "KizaLion"??? ?? ?? ??????. ??????? ?? ? ?????????? ?????? (???? ???????????-????? ??????????). ?? ????? ?? ?? ???? ?????.

Ni meni.
Krajnje vrijeme je da se Zvezda vazdigne i u organizacionom smislu kada vec ne moze drzava. Traziti profesionalce za ovakve funkcije, van politike.

Ma da,sto se mene tice svako ko ima iole neke veze sa politikom odnosno se nekom od politickih stranaka(partija) ne treba da ulazi ni u jedan klub,pogotovo mi nije drago sto takvi dolaze u ZVEZDU.Stvarno je bilo dosta sa mesanjm sporta i politike,zbog devedesetih godina svi mi imamo tikove od tih kvazi navijaca odnosno ljubitelja kluba koji se lagano uvuku u nas upravni odbor nabi li ostvarivali svoje licne interese ili interese njihovih politickih stranaka.Kriju se iza kluba i iza cinjenice da oni vole klub,a koriste svaku priliku da se ovajde i izvuku korist.Ne zelim nikoga da stavljam u isti kos i bez dokaza da bilo koga optuzujem.Ali generalno gledano,stvarno mislim da je bilo dosta mesanja politicara u sport,i njihovo delovanje preko razno-raznih upravnih odbora...
Ali okrenimo se Kup tekmi koja se igra sutra.OFKovci su se bogami dobro napalili pred ovu tekmu i nece biti lako.Sa druge strane i nasi igraci kazu da imaju motivacije na pretek.Videcemo,Kup je nesto posebno,u takvom takmicenju ne odlucuje trenutna pozicija na tabeli,prosto nema favorita.Iskreno se nadam velikoj ozbiljnosti nasih igraca i jos jedan trofej ove sezone... ;pljuga

___________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "Izvor B92"U utorak je odr

Politika je prisutna u svim klubovima sirom sveta i to u najboljim ligama. Nije to izuzetak kod nas.

Naravno nisam za njegovo imenovanje za Sekretara kluba. Ni meni se to ne svidja...

Quote from: "????"Politika je prisutna u svim klubovima sirom sveta i to u najboljim ligama. Nije to izuzetak kod nas.

Apsolutno korektno! Odlucujuce je samo da to on ne cini da se na ledjima Zvezde profilira! To se nadam za njega, jer kako je dosao, tako ce ga Pixi i da sutne, jer ne trpi ljude koji rade protiv Zvezde tj. za licne interese!