Imali neko zainteresovan za dres Savicevica iz Baria ako ima voleo bih da vidim koliko ko nudi za njega. Nemam sliku dresa trenutno, ali verujte mi na rec original je sto se moze dokazati na vise nacina. Inace u odlicnom je stanju. Ima i Savicevicev potpis na njemu.



Poseite:
www.geocities.com/fcredstar2004/main.html

Jesi nabavio sliku? :)
Koja velicina?
Koliko trazis?

Sliku jos uvek nisam nabavio. Zgazili mi dig. fotoaparat   :(   :bes   :D,  a cim mi je da ga slikam obicnim fotoaparatom. Anyway ne znam cenu. Mislim da je najbolje da Ti, a i ostali koji citaju ovaj post, ponudis visinu naknade za njega. Znas sta, takve stvari se u sustini ne prodaju. Morao bi bas da plivam u sranju pa da ga prodam tek tako. Hvala Bogu pa za sada ne plivam. Inace garantujem u verodostojnost, originalnost dresa i sl. Mogu to i da dokazem mojim fotosima sa odredjenim ljudima iz ZVEZDE (ako bude bilo nekih sumnjicavih tipova). Mislim da su u pitanju velike cifre, ali nudite pa cu da razmotrim.

Ipak je to dres Deje i to sampionski!!!  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

Pa cekaj brate jel prodajes dres, il samo hoces da znas kolko ljudi nude za njega  :zbunjen

Ja bih dao jedno 50-tak evrica maximum  :D
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Ma moze 50

OK evo i slike, cisto nema lazi nema prevare


hmm 250 evra?

jebote ove stvari kao da su vino.... sto starije, to vrednije...  :flasa  :D
a.....potpis....

Zeleo sam da te pitam u vezi dresa dejana savicevica....dakle ja cu da ti dam divix cd-a: Zvezda - Olimpik, Zvezda - COLO COLO, Zvezda - Bayern, Zvezda - Partizan 2-1 (100) derbi, Zvezda - Psv, Zvezda - Zeta iz prosle sezone, Zvezdin evro sou ( ovo ti e kolaz sa evropskim utakmicama iz 1991 godine otprilike 1h 45min), takodzer dobices i kolaz cele sezone iz 1991 godine mislim golove i sanse
vezda bari 1991



Mojne da prodajes dres, kajaces se jednog dana... pare ces potrositi ali dres ostaje zauvek.

nemoj da si lud da prodajesh taj dres... :nene

ajde postavi sliku i od autograma namigivanje  :D


?????? ???? ??? ????? ?? ???? ???? ????, ???? ?? ????? ??? ???? ????? ?? ????????  :rofl

???????!!!

Dejo je blago receno prso'  :zbunjen  :o

namigivanje