A tako. Mislio sam da se najpre ide na medjusobne susrete. Svavka cast.

Quote from: "Dacha od Bosne"

Orlu, nije bas tako. Kako god da zavrsi Roma-Bazel mi sa pobjedom protiv Strazbura idemo dalje. A Ako Bazel tuce Romu nama odgovara i nerjeseno u Francuskoj.

Bazel ima 6 bodova i 6-6 gol razliku
Roma ima 4 boda i 4-5 gol razliku
Zvezda 3 boda i 5-6 gol razliku

E sad ti izracunaj.

poz
Dacha

Da, definitivno nas bilo kakva pobeda protiv Strazbura vodi dalje. I još nešto, postoji teoretska šansa da sa nerešenim idemo dalje. Da bi se to desilo, trebalo bi Bazel da dobije Romu u gostima. Ni to nije nemoguće. Naime, tada bismo mi i Roma imali po 4 boda, a dalje bismo išli mi zbog bolje gol razlike.

B.

A losa strana, sem konjine, Panucija, (crko da Bog da) koja je povredila Purovica je i totalna neozbiljnost u odbrani (ne samo baksuz Bisevac). Da je Kasano manji zezator, morali bi da jurimo +2, jel tako?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Svaka cast na pobjedi! Sada je sve u nasim rukama. A i da ne idemo dalje, ova pobjeda i onaj gol Zigica, to je naj-naj.

Samo jedno je ipak ocigledno. Slaba igra, spori igraci i manje-vise los koncept igre (ili bunker ili samo visoke lopte na Zigica) Tako ne mozemo uvijek i daleko dogurati.

Zato je apsolutno obavezno da se u zimi pojacamo: sa jednom dobrim defanzivcem, jednom "desetkom" u sredini terena, koji zna da igra pas i naravno jednog napadaca!

Mislim da bi nam onda bilo puno lakse. Bisevac, Djokaj, Mudrinic, Boze sacuvaj!

Neznam ljudi, jeste da mene raduje ova pobeda ali moram reci da su igrali kao picke!

Kovacevic!? Koji je njemu kurac! Od kad je dobio kapitensku traku on je totalno otisao u out. Decko se tripuje da je Maradona.

Bisevac i odbrana! :( Katastrofa.....

Nemamo igraca koji moze da sacuva lopte kad je gusto. Jedina svetla tacka je Zigic covek zna sta radi i moram reci da je do jaja fudbalercina! Svaka mu cast. Ako ga Piksi ne proda za 10 milke nista nije uradio! U stvari netreba ga ni prodati ali je covek zaslusio da zaradi jos nesto!

Bravo Zvezdo!

Kovacevic ne zna da organizuje vezni red i da povede u napad, nego samo da kvari igru protivnika.

Ma debil! Sinoc me kostao minimum godinu dana mog zivota!

Nego jel ima neko video da postavi nasih golova? Zabari sa mog posla jedva cekaju da ih vide! :finger

Hvala

UK Nikola, a ko ce nam dati 10 miliona €?! Osim ruskih i ukrajinskih timova, koje drze milijarderi i Abramovic kod Celsija ne moze i nece niko da odvali toliku lovu. Daj Boze, kad bi dobili tu sumu, svih problema bi se rijesili. Vratili bi kompletan dug, koji je pozamasan, a ostalo bi i love za uloziti.

Medjutim, mislim da vise od 5 miliona necemo dobiti za njega u junu. Naravno, bilo bi najbolje kad bi mogao ostati kod nas, jer se sinoc vidjelo koliko mi stvarno ovisimo o njemu.

Poz.

Kad smo vec kod kapitena... Sjajno je zapoceo akciju kod prvog gola, uposlio Bisevca a ovaj briljantno asistirao strelcu Nondi. Pokusali su to isto i par minuta kasnije ali nije uspelo. Poruka glasi, Kovacevicu, majke ti, kad uzmes loptu daj je bilo kome ali neka to bude unapred a ne prema svom golu. I daj je odmah ili je bacaj u livade. Posle ovakvih meceva je nezahvalno komentarisati pojedince ali jasno je da se jedan mora istaci. Covek je igrao sam na polovini Rome i zajebavao se. Kakva klasa. Plus dominacija u skoku, pa rolanje lopte i driblinzi. Mislim da ce jaaaako tesko biti zadrzati ga, jer ponude ce biti velike i bice od strane jakih klubova. Moram ipak da dodam da je Zenga ( uprkos svemu sto mislim o njemu ) dobio ovaj duel. Odlicno je procenio da ne mozemo svih 90 minuta i od 45 do 75 stao na loptu, a onda finalni presing. Takodje, na vreme je napravio logicnu izmenu sto je rezultiralo vodecim golom. Po mom izboru igrac utakmice ipak : Delije - Sever.

Zenga je za nas dobar, da ne kazem zlata vredan, a bice jos bolji, kad se rijesi par igraca-prvo onog sto je on doveo-da Silvu. Od njega stvarno nista nema, a ima jos par kandidata, koji bi trebali napustiti Zvezdu. Znate na koga mislim, ne trebam da ih nabrajam.

Kovacevic je prs'o. Ne zamera mu niko sto se trudi, ali znanja :zbunjen
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Niste u pravu u vezi cene za Zigica. On vredi izmedju 7,5 i 8 miliona evra. To je realna cena. Sta nam vredi ako ga prodamo, ko ce da nam daje golove? Zato je mozda bolje da se ulozi jos para u druge igrace, i da se proda Bisevac, Dudic, Joksimovic i KUPI kvalitetna odbrana onda bismo mogli svakog da dobijamo i uradili bismo nesto u Ligi sampiona i svima bi skocila cena...

Кизо бре шта причаш 8 милиона?!?! ај размисли опет па реци која му је цифра...много је нама вреднији његов останак него ли ето и тих твојих астрономских 8 милиона, треба сачекати тај јануар у којем је Пиксе најавио неке резове...а ако их буде правио требало би да их прави и по одбрани и средњем реду...

пОзДрАв!!!

Evo ovako:

Stojkovic- fenomenalan
Lukovic- odlichan
Basta- standardno dobar
Bishevac- ochajan
Dudic- prosechan
Kovachevic- KOJI LI JE NJEMU ODJEDNOM KURAC?!?!?
Mladenovic- standardan
Jankovic- veoma dobar
Milovanovic- trudi se
Djokaj- defekt
Zigic- fenomenalan

Quote from: "NightMare"Po mom izboru igrac utakmice ipak : Delije - Sever.

Nije samo po tvom.
Sa tobom bi se verovatno složili i Žiga i Zenga.
Po njima i Bazel bi prošao kao i Roma samo da Delije - Sever zbog "crvenog kartona" nisu izostale sa te tekme.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Zigina cena ce posle svetskog prvenstva biti sigurno blizu 10 miliona ali tad vise nece biti nas igrac.

QuoteUK Nikola, a ko ce nam dati 10 miliona €?! Osim ruskih i ukrajinskih timova, koje drze milijarderi i Abramovic kod Celsija ne moze i nece niko da odvali toliku lovu. Daj Boze, kad bi dobili tu sumu, svih problema bi se rijesili. Vratili bi kompletan dug, koji je pozamasan, a ostalo bi i love za uloziti.

Medjutim, mislim da vise od 5 miliona necemo dobiti za njega u junu. Naravno, bilo bi najbolje kad bi mogao ostati kod nas, jer se sinoc vidjelo koliko mi stvarno ovisimo o njemu.
Pa realno gledano, ako su komse navodno dobile oko 4 miliona za Vukcevica (!?) koji je totalno prso, valjda Zigic u zivotnoj formi vredi bar sedam. A sta fali Ukrajini ili Rusiji? Pa nece valjda da se ugleda na Pericu :( ???
Lepo rece UK_Nikola o ceni. Kada bi nekim cudom mogli da ga zadrzimo barem do kraja svetskog (npr. potpise na jos godinu), a onda ga ako moraju (a moraju) prodaju skuplje...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Код Ковачевића је проблем што дечко игра организатора игре и то не зато што дечко то хоће,већ зато што Звезда таквог играча нема или нико неће дасе прихвати те улоге(мада ипак мислим да нема),а онда он силом прилика покреће нападе и наравно за резултат имамо грешке у додавању и томе слично.Па сетите се само Тромса.Дечко је рођен да игра задњег везног то је да ради деструкцију противничке игре и у томе му нема равног у земљи нешто типа Гатузо.
Што се Жигићевог гола тиче,шта рећи сем феноменално.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ooo momci, nemam ja nista protiv Rusije i Ukrajine. Pogledajte im samo klubove, stadione i broj gledalaca, koji dolaze na tekme. Nisu oni mi!

Moze Ziga slobodno tamo, samo rekoh, ne vidim (jos) ko ce da nam da 10 Mio! Postoji samo jedna sansa. Ako Zigolo do juna ostane nas igrac i odigra SP kao sinoc, e onda bi se moglo dati nesto vise para izvuci, ovako ce biti tesko. Zapadnjaci se jednostavno ne razbacuju vise sa lovom kao nekad. Ali opet, najbolje bi bilo kad bi Zigic ostao kod nas!

Sa "mi" sam naravno mislio na nasu kompletnu ligu ( a ne Delije) , dakle posecenost na tekmama Rada, Javora, Vozdovca ili Jedinstva iz BP.