Evo, blizi se polako kraj prvenstva i sve se vise govori o Muslinovom odlasku u Ukrajinu. Razlozi tome su njegove nesuglasice sa Dzajom oko (ne)prodaje tima. Misljenja sam da ce Dzaja opet da nas zavrne te da na ovakav nacin (mijenjanje trenera i igraca svake godine) mozemo sanjati o LS-u.
Slican topic sam postavio i na sajtu Delije.net pa ajde da cujemi i vas sta kazete i mislite o situaciji koja je pred nama.
Pozdrav
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Bez extra 3-4 pojacanja+ da ostanu Vidic i Mladenovic -sanse za LS su 50%!Mislim da ce Dzaja pokusati da nadje takvu trojku jer zna da sve sto bude ulozio da ce mu se ulaskom u LS vratiti 5x vise!
Bedak bi bio da se i ne pokusa tj. sad sve rasproda :nene
Trulo je cak i da udjemo u LS-igrali bi je samo zbog kinte,jer o rezultatima mozemo samo da sanjamo.....sad kome je sta bitnije to je druga stvar!Meni licno je vaznije da smo prvi u selu nego drugi u gradu.
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

A sto Dzaja nije ucinio nista od 91-ve do sada??? Sve sto nam se dobroga desilo, desilo se za vrijeme Muslina. A i koliko ce ti novi igraci, ako u opste dodju, moci da se uigraju za toliko kratko vrijeme? Ipak su to glavne poluge tima koje Muslin ne bi da rasprodaje.
Jos zamislite da Muki ode i Sahtjor, pa da se susretne sa nama, pa jos da nas izbaci.
Mislim da je kljuc u pritiskanju Dzaje da da odrjesene ruke Muslinu da barem jos dvije godine vodi i sastavlja tim po svojim zeljama i Dzajinim bankovnim mogucnostima.
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

A zar bi se ti stvarno iznenadio ako Muslin ode?

Ovaj voli pare, a ovaj ce d aide gde mu je bolje, cisto trzisni odnosi...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Dacha od Bosne"A sto Dzaja nije ucinio nista od 91-ve do sada??? Sve sto nam se dobroga desilo, desilo se za vrijeme Muslina. A i koliko ce ti novi igraci, ako u opste dodju, moci da se uigraju za toliko kratko vrijeme? Ipak su to glavne poluge tima koje Muslin ne bi da rasprodaje.
Jos zamislite da Muki ode i Sahtjor, pa da se susretne sa nama, pa jos da nas izbaci.
Mislim da je kljuc u pritiskanju Dzaje da da odrjesene ruke Muslinu da barem jos dvije godine vodi i sastavlja tim po svojim zeljama i Dzajinim bankovnim mogucnostima.

Dzaju je ocigledno pregazilo v reme kada su neke stvari u pitanju.. Muslin je postigao mnogo ali ima i on nekih svojih mana. Da se razumemo, trener koji osvoji duplu krunu, kako god da je to izveo i sa kojim god igracima, treba da ostane.. E sada, to sto sa njim nismo nikada imali velikih uspeha u Evropi, to je vec neka druga prica...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mislim da se ne moze ocekivati da trener nesto napravi ako direktor neda pare.
Zato:

DZAJO DAJ PARE!!!
MUSLINE OSTANI!!!

Srecna vam 23-ca

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ej Forever Ultras,


Pa Dzaju je odavno pregazilo vreme ali to izgleda neki ljudi na forumu ovde bas i ne razumeju.
Ljudi opametite se: Koliko para toliko muzike.

To je to i sta tu vise ima da se prica.....

p.s. dobar primer vam je nasa skupstina i ko sve tu sedi......

Sve zavisi od Dzaje i toga koliko je spreman da odresi kesu.Svaka cast Krivokapicu,Perovicu...ali ja ipak mislim da oni nisu kalibar za Zvezdu,bar ne za Ligu Sampiona.

Po vama, koji bi sljedeci potezi trebali da budu u FK-u kako bi usli u LS? Da li Muslin kao trener treba da ostane? Koji su to tipovi igraca koji bi trebalo da dodju u nase redove a koji mogu da pruze nesto u Evropi? I da li u opste mozemo da ih dovedemo?
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"Po vama, koji bi sljedeci potezi trebali da budu u FK-u kako bi usli u LS? Da li Muslin kao trener treba da ostane? Koji su to tipovi igraca koji bi trebalo da dodju u nase redove a koji mogu da pruze nesto u Evropi? I da li u opste mozemo da ih dovedemo?
poz
Dacha
Mislim da je veoma bitno da li ce ostati djordjic, jer smo bez njega jos gori........... odbrana je OK, na sredinu da se vrati pixi, i zigic mora da ojaca, da uvezba nogu, jer rosenborg, lazio..... nisu kao banatski dvor da im daje po 2-3 gola na istu foru!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pravo da vam kazem braco, iz ne proverenih izvora cujem da ce Muslin pakovati kofere... Ne znam koliko je to dobro ili lose, ali vera u pobedu nas je dovela i do evropskog trona, jedno je sigurno - vera ostaje!

Poz!
raljevina Srbija u srcima sija!

Evo jutros na naslovnoj strani Politike: Muslin odlazi? To ipak nije tracerska novina i objavljen je veliki interviju sa Muslinom gde on kaze da je blizi odlasku nego ostanku, najbitniji razlog je manjak strucne slobode u klubu... Ali kao razgovarace jos sa Dzajom i ostalima... Ne znam, ali ne valja sve to... Sta god mislili o njemu, trebalo bi da ostane ipak je on tvorac ovosezonskih trofeja...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Kao prvo Muslin MORA da ostane,jer ja jednostavno ne vidim neko bolje resenje umesto njega.Em je trofejan,kako god to uradio,uradio je ono sto smo svi zeleli,i mislim da ima dovoljno autoriteta.Sad je samo pitanje Dzaje,koliko ce love da odobri,tj. koliki je uopste nas budzet,i za koje i kakve igrace imamo lovu.Muslin da ih selektira al ne rodjake i prijatelje od svakog clana Zvezdine uprave i njega samog,vec stvarno kvalitetne igrace koji poseduju kalibar za Zvezdu.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Muslin trazi ono sto bi svaki normalan trener trazio a to je da se zadrze kljucni igraci i da se dovedu pojacanja. Covjek ne zeli da bude dio necego sto ce njega samoga dovesti do ponovnog skandiranja:
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Kizo, mislim da ono sto rece Lucky treba i uraditi. I ja mislim da nam ne trebaju dva topica o Muslinu i LS. Jedan zakljucaj.
A sto se tice svega ovoga sto nam se voljenom klubu desava mislim da je to velika sramota. Neki ljudi nas vozaju ko lude. To nije slucaj samo sada vec proteklih 12-13 godina.
Misljenja sam da nece biti tragedija ako ne udjemo u LS ali mislim da ako neki igraci budu rasprodani i ako Muslin ode necemo urediti nista u Evropi. A mislim da smo u velikoj prilici da si za sljedecu godinu obezbjedimo start iz 3-ceg kola tj. da budemo povlasteni. Ovakvom, dosadasnjom, politikom necemo nigdje dogurati.
Promjene MORAJU doci i u FK i u SD. Bez toga nista.
I jos jednu stvar da ponovim: Jedan trener tesko da moze sta postici veliko u Evropi u roku od godinu dana kako je na kormilu nekog tima. Potrebno je barem dvije do tri godine i to pod uslovom da se kesa Dzaje odrijesi.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

OK Dacho.

Ja bih mogao svasta da napisem, ali sam blago receno razocaran posle ovakve izjave u politici. Kako da slavim duplu krunu, jebes ti sve to kad se ista politika ponavlja. FK Partizan je bar usao u LS dok Uprava (cast izuzecima) ni na to da pomisle.