Сви у Железник!!!
И гледајте да дођете макар сат раније да не би улазили до другог полувремена...

Quote from: "Red Star Forever"За оне који не знају утакмица се игра у Железнику, недеља 18.02.2007. 13 сати илити 1 поподне...

Посебан позив није потребан, сви смо се ужелели фудбала и навијања на отвореном простору... Дакле сутра сви у предграђе да наставимо тамо где смо стали јесенас... Ми у навијачким победама а Звезда ка новој титули...

Јел се зна цена карата?
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

мислим да је 300 тако су рекли али није проверено.

Карте се сигурно купују, а биће за све, велики је 'мали Пољуд' :D
На друго питање не желим да одговорим.
П.С.
Пиши ћирилицу

Хвала за обавештење,а за ЋИРИЛИЦУ сам био у великој журби па сам заборавио. :D

Quote from: "КББ"
Quote from: "Red Star Forever"За оне који не знају утакмица се игра у Железнику, недеља 18.02.2007. 13 сати илити 1 поподне...

Посебан позив није потребан, сви смо се ужелели фудбала и навијања на отвореном простору... Дакле сутра сви у предграђе да наставимо тамо где смо стали јесенас... Ми у навијачким победама а Звезда ка новој титули...

Мислим да је овим постом све речено, не би да се понављам... Једва чекам да чујем како ће бити прихваћена нова песма, која је по мени одлична! Поздрав свима и видимо се!

Ljudi jel zna neko kada se ide busem 58 gde da sidjem  :zbunjen

Moze neko objasnjenje oko dolaska na stadion :)

Hvala unapred  ;pivo

Ово данас није било баш на уобичајеном нивоу, бар кад је певање у питању, а то је и најбитније. Мада сам добила дојаву да смо се добро чули преко тв-а, уживо то није био случај.
По мени, велика опомена и то баш на време - пред дерби.
..baklje gore, pesma cigana...

На моменте је било баш јако и гласно.Нарочито у тренуцима кад смо примили гол,и у већем дјелу другог полувремена.Био је и солидан број људи.

Велика бројност... Навијање по мом мишљењу само на моменте како треба... Био велики цим за карте, а и са кинтом се било слабо па су се користили алтернативни уласци  :) Што се нас тиче, из Чачка један комби (10 људи) требало да крене још, али није било места... + наши студенти, све укупно 15-ак... Стигли мало раније, блејали по Железнику, нашли неку кафану, и то је то... Е да добро смо уопште остали живи, с' обзиром да нам је возач јебена будала...  :)

Тек сам сад видела фотке, баш нас је било много, мислим никад више.
Ипак, и даље мислим да смо, што се певања тиче, подбацили. Можда би било боље да се навијање водило са још једног места.
Можда би неко могао да баци скен летка који се делио. Ја га видела тек када смо излазили.
Ово је лепа фотка.
..baklje gore, pesma cigana...

С обзиром на бројност, навијање није било на очекиваном нивоу. Мада је на моменте било брука добро. Остало, барјаци, димњаци, били су одлични.
На дербију мора бити и јаче и боље, као никад до сад...

Quote from: "neso.l"На моменте је било баш јако и гласно.Нарочито у тренуцима кад смо примили гол,и у већем дјелу другог полувремена.Био је и солидан број људи.
Не знам откуд ми идеја да напишем да је бројност солидна....у ствари никад већи број људи на овој трибини у железнику ја не памтим.

Brojnost fantasticna, verovatno blizu 4000 soma! Koji je ono transparent desno od Vrbasa?

Boka, slike?!

Немам фотографије, нисам нисио апарат. Не знам да ли је неко уопште и сликао.

Quote from: "Radza"Brojnost fantasticna, verovatno blizu 4000 soma! Koji je ono transparent desno od Vrbasa?

Boka, slike?!

Вршац.
Добро навијање, на моменте екастаза. Иначе данас су дељењи информатори, и као што се предпостаљало, с'разлогом! Опет се касни! Коп нам се формирао тек половоном првог полувремена! Штета што нема слике са почетка да се види разлика. А зна се да је каубојски стадион, да ће бити много људи, и опет!

Quote from: "радомир"Штета што нема слике са почетка да се види разлика. А зна се да је каубојски стадион, да ће бити много људи, и опет!

http://www.delije.net/galerija//06_07/0607_bezanija_cz_1.jpg

A што се тиче уласка,ја сам конкретно стао у ред за улазак око 12:30 и то сам био 10 метара од капије,а ушао сам у 12:50 и то кад су ови иза мене почели да гурају,дакле скоро на притисак.
Е сад питам се ја шта су радили они монгрили на улазу, кад су људи тако споро улазили?
Да бисмо сви ушли на време када су гостовања у питању,поготово што 90% истих има само један улаз за гостујуће навијаче,изгледа да је решење  да се дође 2 сата раније испред стадиона и тад да поченемо да улазимо.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Било нас је и више ...





... али чини ми се да се радило о претпоследњем колу и одлучујућој утакмици за титулу ... у 'нормалним околностима' ово је стварно био рекорд. Лепа увертира за следећи викенд и пролеће у целини ...

Лепо време  и жеља да се помогне тиму да настави истим темпом ка титули довели су данас у Железник више него добар број људи... Колико ме сећање служи смео бих да потпишем да је ово било једно од најмасовнијих гостовања у предграђу (можда нас је више било када је Глоговац донео титулу пре пар сезоне управо на овом стадиону)...

Многи су дошли доста раније и тиме направили прави потез јер долазак и пола сата
раније није значио улазак на време... У десетом минуту су отворили капије и многи који су чекали до тада ушли су и без карата и без претресања... Као што рекох унутра поприличан број људи, доста транспарената, десетак барјака (Делије, српска застава и застава Београда)....

У суштини данас није било неких новотарија, певао се стандардни репертоар, неке песме доста добро,неке лошије, пар интересантних прозивки, све у свему морало је много боље јер нас је било јако пуно... Утакмица је отворена са Ја сам године провео са тобом... Боље од осталих су звучале Још једна победа и титула, Нека вечерас свако зна,  И напред Звездо ле, Звезда ми је све... Треба похвалити и сјајан Еври го из другог полувремена током којег пада и изједначујући гол...

Други део почиње са Још једна победа и мноштвом димова, бакљи и атмосфером која је на моменат подсетила на најбоља издања у полусезони... Један део игре се не форсирају песме већ повици подршке и разна позитивна урлања како би се помогло у постизању победоносног гола... Наравно у моментима када лопта није код нашег тима прелазило се на звиждуке и онај реметилачки вид урлања...

Након изласка «несуђеног» нам појачања, извесног мариа ђуровског следи салва прозивки на рачун истог и оца му милка... Наравно да не би било уврећених поздравили смо крајње позитивно и нашег помоћног тренера Бошка Ђ. јер је стриц транвеститу који је испрозиван...

Још једино вредно помена су мале чарке са помоћним судијом након чега је следила опомена спикера са стадиона и убрзо је дошао и крај утакмице....

п.с Дељен је летак са текстом о одлуци која је донета на недавном Сабору Делија.... Суштина је нова организација стајања на трибини... Све екипе, млађе групе и они редовни треба да стоје десетак редова испред средње шипке или испод исте, и то на свим утакмицама, како би деловали јединствено и боље и како не би били раштркани по трибини и тиме давали на значаЈу реметилачким факторима (тј. неупућеним појединцима) да кваре причу Делије Север... Такође је дотакнут проблем кашњења и порука свима да се убудуће долази сат времена раније како би се организовала и група и сама трибина онако како доликује Делијама...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "