GORAN VESIĆ TUŽIO VUJOŠEVIĆA


Član UO Zvezde podneo privatnu tužbu protiv trenera Partizana zbog uvrede



Član Upravnog odbora KK Crvena zvezda Goran Vesić juče je podneo privatnu tužbu protiv trenera Partizana Duška Vujoševića! Tužba je očigledno inicirana izjavama stratega crno-belih, datim pre mesec dana, u kojima je optužio neke ljude iz Demokratske stranke da, uz braću Petrović, sabotiraju Partizan. Pri tom je pomenuo i izvesnog Blesića.


- Naš klub je van svake stranke, a činjenica je da neki ljudi iz Demokratske stranke, potpomognuti Petrovićem i Petrovićem i raznim Blesićima, ruše ovakav Partizan. Neke stvari se rade planski, počev od "slučaja Pionir", gde imamo potpuno drugačiji tretman od Crvene zvezde - rekao je na konferenciji posle utakmice sa Lotomatikom Vujošević.


Ovu informaciju Kuriru je potvrdio i potpredsednik Partizana Đorđe Čolović.
- Tačno je da je u klub stigla Vesićeva tužba protiv našeg trenera, ali to je već uobičajeno da pred svaku važnu utakmicu u Evroligi iz Zvezde dobijemo ovakvu čestitku. Teško mi je da shvatim zašto gospodin Vesić reaguje kada ga Vujošević na dotičnoj konferenciji uopšte nije pomenuo. On je govorio o braći Petrović i Blesiću, a verovatno se Vesić prepoznao u celoj priči - rekao je Čolović.


Podsetimo, Vesić je već jednom tužio Vujoševića zbog klevete, pošto je trener crno-belih rekao da je Vesić suvlasnik Jadranske lige. Međutim, tada je ročište po privatnoj tužbi funkcionera Košarkaškog kluba Crvena zvezda otkazano jer su učesnici u sporu postigli sporazumni dogovor.

Па Кизо брате пиши цирилицом  :rofl  :lol:
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ма то су будалаштине, они ће да се гањају по судовима, а Прдизан ће и наредних шездесет година играти Евролигу ... Јебеш то. Доста ми је тих препирки и претњи тужбама.



Ево нечега што и није баш у току са тренутним догађањима,али вреди прочитати...Интервју са О Беноном којег се Шакота одрекао исто као и Чеде Витковца...

OSTA­VIO SR­CE UZE­LI MU DU­ŠU

Le­ri O'Be­non ne­su­đe­na zve­zdi­na zve­zda po­no­vo u Be­o­gra­du
Na kra­ju se­zo­ne su mi re­kli da ne ra­ču­na­ju na me­ne. Žao mi je, jer sam se ve­zao za Be­o­grad. To je grad ko­ji ima du­šu - ka­že igrač Udi­na, ko­ji i u Ita­li­ji usa­vr­ša­va srp­ski je­zik

Do­la­zak ti­ma iz Udi­na. Po­vra­tak Le­ri­ja O'Be­no­na. Ne u Cr­ve­nu zve­zdu, već sa­mo u Be­o­grad, ko­ji je tek jed­nu se­zo­nu uži­vao u nje­go­vom ko­šar­ka­škom ume­ću. Za raz­li­ku od pr­vog pom­pe­zno na­ja­vlje­nog su­sre­ta di­plom­ca ču­ve­nog Luj­vil uni­ver­zi­te­ta sa srp­skom pre­sto­ni­com, ovo­ga pu­ta tek po ko­ji gost ape­ri­tiv ba­ra Ho­te­la "Mo­skva" u ko­me je od­se­la eks­pe­di­ci­ja Udi­na, bez pre­te­ra­ne zna­ti­že­lje osvr­nuo se na ko­lo­nu vi­so­kih mo­ma­ka, ve­ro­vat­no ni ne zna­ju­ći da tro­čla­nu tam­no­pu­tu gru­pi­cu pred­vo­di ne­su­đe­na cr­ve­no-be­la zve­zda.

- Zdra­vo! Ka­ko si? - na srp­skom je­zi­ku sa ko­tr­lja­ju­ćim "r" O'Be­non da­je znak da ni­je pro­blem da se sta­vi na ras­po­la­ga­nje "Spor­tu".

Uz još ne­ko­li­ko na­ših fra­za (za raz­li­ku od mno­gih su­na­rod­ni­ka ko­ji su is­ti­ca­nje po­zna­va­nje srp­skog svo­di­li na psov­ke, O'Be­non ni jed­nom ni­je re­kao "ru­žnu reč") na­sta­vi­li smo raz­go­vor.

- Ka­ko da za­bo­ra­vim? Go­di­nu da­na sam učio, a po­ne­kad sa fi­zi­o­te­ra­pe­u­tom Udi­na Jo­va­nom Mi­halj­či­ćem ob­na­vljam gra­di­vo.

Srp­ski je­zik je tre­ba­lo, po ugo­vo­ru sa Cr­ve­nom zve­zdom, da vam bu­de i u te­ku­ćoj go­di­ni sred­stvo ko­mu­ni­ka­ci­je sa sa­i­gra­či­ma... Ipak, od­lu­či­li ste se za ita­li­jan­ski...

- Te­ško je re­ći da li na sre­ću ili na ža­lost, jer sam se za­i­sta ve­zao za Be­o­grad. Ne mo­gu a ka­žem da sam baš mno­go pro­pu­to­vao, ali od sve­ga što sam vi­deo vaš grad je je­dan od naj­lep­ših. Ima du­šu. Zve­zda me vi­še ni­je hte­la. Na kra­ju se­zo­ne smo se­li da vi­di­mo šta će­mo, po­što sam imao još dve go­di­ne ugo­vor. Re­kli su da ne ra­ču­na­ju na ­me­ne. Usle­di­la je po­nu­da Udi­na. Osta­lo je po­zna­to.

Pri­li­kom pred­sta­vlja­nja na Ma­lom Ka­le­meg­da­nu ima­li ste ve­li­ka oče­ki­va­nja. Na kra­ju, osta­vi­li ste sja­jan uti­sak na fi­nal­nom tur­ni­ru Ku­pa Ra­di­vo­ja Ko­ra­ća (s ne­ve­ro­vat­nim za­ku­ca­va­njem u fi­na­lu "iz le­de­ne dvo­ra­ne") i tek po ko­jom i mi­ni­ja­tu­rom i pre­o­sta­lim tak­mi­če­nji­ma... Ma­lo za jed­nog od naj­bo­ljih stu­de­na­ta le­gen­dar­nog "pro­fe­so­ra" Ri­ka Pi­ti­na.

- Iskre­no i ja sam oče­ki­vao da bu­dem vi­še vre­me­na na par­ke­tu. U tom slu­ča­ju bi­lo bi i vi­še po­e­na. Ne to­li­ko ve­ću mi­nu­ta­žu, ko­lik kon­stant­nu, jer ni­je la­ko na­vi­ći se na "isec­ka­no" vre­me od po ne­ko­li­ko mi­nu­ta. Za­što ne pri­zna­ti da sam pri­želj­ki­vao i ti­tu­lu, jer smo ima­li kva­li­tet­ne igra­če, ali jed­no­stav­no, ni­je bi­lo he­mi­je. Ka­da to ka­žem, ne mi­slim na re­la­ci­je sa sa­i­gra­či­ma van par­ke­ta, jer su mi u sjaj­nom ose­ća­nju osta­li Vuk (Ra­di­vo­je­vić), Gu­ro­vić, ko­ji je ve­li­ki čo­vek i igrač, pa Pe­ro (An­tić), već na te­re­nu. La­ko je sa­da pre­ba­ci­ti kri­vi­cu na dru­gog. U par na­vra­ta sam raz­go­va­rao sa Vi­zom (En­dr­ju Vi­zin­ski), ko­ji je pre me­ne igrao u Cr­ve­noj zve­zdi. Ukrat­ko, bi­li smo u ve­li­kom klu­bu, u po­gre­šno vre­me.

Ni­je is­klju­če­no da bu­de­te opet u Pi­o­ni­ru, u "pra­vo vre­me", od­no­sno da se Udi­ne i Cr­ve­na zve­zda sret­nu u ne­koj od na­red­nih fa­za ULEB ku­pa...

- Vo­leo bih da opet za­i­gram u Pi­o­ni­ru. Čo­ve­če, ose­ćaj da iza se­be ima­te 6, 7 hi­lja­da na­vi­ja­ča ko­ji vas sve vre­me "no­se" je ne­ve­ro­va­tan. Sve­stan sam da bi bi­li "pro­tiv" me­ne, mo­žda bi po­le­teo i ko­ji nov­čić, ali vo­leo bih da po­no­vo ose­tim tu at­mos­fe­ru, jer nig­de ni­je kao u Be­o­gra­du - na­gla­sio je O'Be­non.

Quote from: "Djole"Ukrat­ko, bi­li smo u ve­li­kom klu­bu, u po­gre­šno vre­me.

Шта рећи на ово ...  :(

И док смо такве терали из Звезде, сад ће да доведу изгледа неког од оних Харлемоваца ...  :zbunjen



Довели су већ неког Рајса...Него јел има неко да постави текст, наравно питање је колико је све то тачно, о томе да је Буркс ишамарао девојку испред Таш клуба :rofl Видим јутрос у новинама велик наслов, ал нисам извалио које су новине...

QuoteДовели су већ неког Рајса...Него јел има неко да постави текст, наравно питање је колико је све то тачно, о томе да је Буркс ишамарао девојку испред Таш клуба. Видим јутрос у новинама велик наслов, ал нисам извалио које су новине...

Глас јавности

Буркс претукао невенчану супругу

Кристл затекла Антонија у загрљају са малолетницом и штиклом га лупила по глави, па је он "послао" у Хитну помоћ

Кошаркаш Црвене звезде Антонио Буркс у ноћи између недеље и понедељка испред клуба Таш буквално је пребио своју невенчану супругу Кристл Лудвиг, са којом има двоје деце, а затим га је привела Интервентна бригада полиције.Будући да му од пре неколико дана друштво у српској престоници прави земљак Ентонио Рајс, "староседелац" Буркс желео је да га упозна са ноћним животом у Београду, који се иначе одмах допадне готово свим страним спортистима без изузетка, па је одлучио да га изведе у клуб "Таш".
У једном тренутку, када су Амери већ постали присни с присутним женским друштвом, у клуб је ушла Кристл и затекла Антонија у загрљају са девојком за коју је тешко проценити да ли је пунолетна, каже један од очевидаца. Изнервирана Кристл изула је ципелу и штиклом лупила Антонија по глави, толико да га је расекла. Обливен крвљу, Буркс је побеснео, извео жену из клуба и почео махнито да је удара, да чак тројица присутних момака нису успела да га обуздају.

Убрзо су на лице места стигла кола Хитне помоћи за Кристл, односно, Интервентна бригада која је успела да смири Антонија, а затим га и приведе, преноси утиске један од очевидаца, који је желео да остане анониман.

Тек придошли Рајс званично је представљен јавности на "малом Калемегдану", а обојица Американаца потом су присуствовали јучерашњем тренингу и понашали се сасвим нормално, као да се ништа није догодило...

"Predigra 175. košarkaškog večitog derbija počela je prepiskom dva najpopularnija srpska kluba. Crvena zvezda je obavestila Partizan da je za njegove navijače predviđeno 500 ulaznica za nedeljnu utakmicu dopisom u kojem se između ostalog kaže:

- Imajući u vidu nemile događaje sa utakmice ULEB kupa, Crvena zvezda - PAOK, u kojima su kao glavni inicijatori i akteri učestvovali navijači vašeg tima (što je potvrđeno u izveštajima PU za grad Beograd) a koji su naneli veliku sportsku i materijalnu štetu Crvenoj zvezdi, Planom konkretnih mera bezbednosti za navedenu utakmicu, a u skladu sa Zakonom o sprečavanju nasilja na sportskim manifestacijama predvideli smo dolazak navijača gostujućeg tima i za iste obezbedili sektor tribina D. Shodno zakonskim odredbama kapacitet tribine umanjen je za 20 procenata i biće štampano 500 ulaznica.

Tim povodom, nudimo vam mogućnost kupovine svih 500 ulaznica (jedinična cena 300,00 dinara) uplatom na žiro racun kluba (BC RED STAR GROUP 265-1100310004075-46). Ukoliko uplatu ne izvršite do petka, 02.februara 2007.godine, u 11:00 časova smatraćemo da navedenu ponudu niste prihvatili. Takođe napominjemo da u tom slučaju prodaje ulaznica za tribinu D neće biti a taj sektor će u toku utakmice ostati prazan.

Čelnici Partizana su na dopis večitog rivala odgovorili saopštenjem za javnost koje prenosimo u celini:

KK Partizan je primio dopis KK Crvena zvezda je pored našeg kluba dostavljen Upravi policije i Javnom tužilaštvu. U njemu se netačno i uvredljivo iznosi konstatacija da su navijači Partizana glavni inicijatori i akteri incidenata na utakmici ULEB kupa Crvena Zvezda – Paok.

Ako je cilj da se ova utakmica što bolje organizuje ne razumemo zbog čega nismo pozvani na uobičajeni sastanak dva kluba i organa bezbednosti. Ljudima u KK Crvena zvezda je poznato da KK Partizan nikada nije kupovao karte za svoje navijače, pa iz tog razloga to ne želimo da učinimo ni ovog puta.

Ukoliko ljudi u KK Crvena zvezda smatraju da na utakmici na kojoj su domaćini, treba da budu samo njihovi navijači trebalo bi da to pošteno kažu. Ovakav prilaz ukazuje na nameru da se proizvede sukob između KK Partizan i njegovih navijača. Ako uprava Crvene zvezde zaista želi da omogući navijačima Partizana da prisustvuju ovoj utakmici još uvek imaju vremena da puste karte u slobodnu prodaju za tribinu D."

Извињавам се што нисам написао извор...

како су само досадни са саопштењима јебем им матер ретардирану!

Када се само сетим како је некада било... Њихови Ц и Д, наши А и Б. Када би бар још једном опет било тако... Овако ћемо увек имати тај јадан осећај у стомаку да нешто неваља када год ми дођемо код њих на гостовање или они код нас... Једноставно смета ми и то пуно... Чему ово води? Па дефинитивно томе да ће ускоро бити у хали само Цигани или само Гробари у зависности ко је домаћин, а искрено исерем се на такав кошаркашки дерби...
А када се сетим како је почело са оним Даниловићевим просеравањем пре неких 5,6 година и како смо тада мислили да је то нека пролазна фаза и неки хир, а данас јад и беда... Не идемо на Јадранску па нас не качи све ово пуно, али доћиће и та домаћа лига и онда ћемо доживљавати ова филозофска просеравања две управе које очигледно немају паметнија посла него како да сјебу и ово мало кошарке...

Чисто да споменем да смо данашњим поразом од стоке готово сигурно извисили за Улеб куп који доноси Геј лига,а с обзиром на игру и стање у клубу,очекивати титулу и Евролигу је скроз нереално...Стога,након евентуалне текме са Реалом можемо очекивати велику паузу што се тиче КК-а и Европе,али и одласка на текме...Тужно

А преко домаћег купа?

Quote from: "petar-DELIJE024"А преко домаћег купа?

Не може преко купа, само преко Гума лиге за УЛЕБ куп и преко титуле за Евролигу.

Мислим да је време да се отерају гамад из КК, докле ће више да нам блате клуб !!!

Сад ће да издају саопштење да смо покрадени  :batine

Куп не доноси ама баш ништа,зато га и освајамо стално,јер се друге екипе не пале толико на то такмичење него темпирају форму за важније трофеј...Јесте лепо узети било који трофеј,али...

А ево и изјаве генијалног нам тренера,а одмах потом и Гуровића:

QuoteŠakota: "Slabiji smo nego prošle godine"

Njegov kolega iz suprotnog tabora Dragan Šakota čestitao je protivniku na zasluženoj pobedi.

,,Jasno je da smo utakmicu izgubili zasluženo. Mnoge stvari trebalo je odigrati drugačije i pametnije".

Šakota ukazuje na probleme koje je njegov tim imao pod košem, ali ističe da je ključnu ulogu u protivničkom timu odigrao Kamings.

,,Tokom cele nedelje imali smo problema sa Petrom Popovićem, ali ne znam zašto je Pero Antić odigrao ovoliko loše. Iznenadio me je Kamings, nismo imali rešenje za njega".

Izgledi Zvezde za plasman u plej of su sada mnogo manji, a pod znakom pitanja je i plasman u ULEB kup.

,,Utakmica je imala veliki značaj. Mi još uvek imamo neke šanse, ali neče biti lako. Pred nama je revanš meč sa Himkijem", rekao je Šakota, koji je probao da objasni neborbenost svojih igrača.

,,Pretpostavljam da je došlo do inhibicije kada je protivnik došao u vođstvo. U takvim situacijama vidi se ko su veliki, a ko mali igrači. Kada igrate protiv jačeg protivnika, morate biti pametniji i borbeniji".

Zvezda je ponovo igrala bez tri igrača – poslednjih pojačanja Jorovića i Rajsa, kao i Nemanje Aleksandrova.

,,Imali smo mnogo problema, jer niko osim Tadije Dragićevića nije pomagao pod košem. Nemanja se na treningu nije osećao dobro. Mi pokušavamo da ga zaštitimo koliko god možemo. Nadam se da će doći na nivo na kojem očekujemo da igra".

Šakota je ocenio da je ovaj tim slabiji od Zvezdine prošlogodišnje ekipe.

,,Slabiji smo nego prošle godine. Imamo nerešiv problem sa strancima, ne možemo da obezbedimo pomoć Guroviću. Videćemo da li moćemo da dođemo do Evrope".

Konačno, trenera Zvezde su pitali da li se osećao poniženo kada su navijači Partizana skandirali 'Zvezda, Zvezda' u finišu meča.

,,Neću da komentarišem navijače. Ja sam Partizan pobeđivao sa 36 poena razlike, pobeđivao sam ga i sa drugim ekipama...", završio je konferenciju za novinare Dragan Šakota.


QuoteGurović: Ne može svako da nosi Zvezdin dres!

Milan Gurović je sa 32 poena ponovo bio ubedljivo najefikasniji igrač Crvene zvezde, medjutim, za razliku od mnoštva važnih utakmica u ULEB kupu, to protiv Partizana u derbiju 18. kola NLB lige nije ni izbliza bilo dovoljno da crveno-beli izbegnu težak poraz.

"Sredinom druge četvrtine, možda čak i nešto ranije, kao da smo prestali da igramo. Ponavlja nam se iz meča u meč pad koncentracije. To nam je ogroman problem, ali to je nešto što se vežba. Partizan nas je dobio zasluženo. Moglo je da bude i gore po nas. Kako su počeli da igraju, moglo je da bude 20-30 poena razlike", izjavio je Gurović po izlasku iz svlačionice.

Kako je meč odmicao, najbolji igrač Zvezde bio je sve nervozniji, delovao je kao da vodi nekakav lični rat. Ispostavilo se da je bio nezadovoljan odsustvom pomoći od strane nekih saigrača.

"Žao mi je navijača koji su došli da nas bodre.Krivo mi je što se neki igrači ne zalažu dovoljno. Ne bih da prozivam nikoga, ali valjda bi svi koji igraju za Zvezdu trebalo da grizu, da se bore za taj dres? Nažalost, izgleda da nije tako. Nešto mora da se menja, nije na meni da kažem šta", ostao je
nedorečen Gurović.

Gurović je bio toliko ljut na saigrače da je igru svog tima posprdno uporedio sa baletom. Evo šta je još rekao Gurović: "Igrali smo kao pičkice. Žao mi je što se neki moji saigrači, koje neću da imenujem, ne zalažu dovoljno.Pored dvorane postoji i sala za balet, možda bi trebalo nekada da i u nju svratimo".

On je uprkos svemu ostao optimista i konstatovao da Zvezda ima tim koji je sposoban da dobije utakmicu sa Partizanom. Ali...

"Moramo da zaboravimo ovaj poraz, samo ne bih voleo da dobijemo nekakav kompleks, jer sam uveren da možemo da ih dobijemo. Nije Partizan bauk, ali pojedinci u našem timu moraju da se promene i shvate šta je njihov posao na terenu", završio je nekadašnji reprezentativac.

Шта да човек каже? Водимо девет разлике и боље играмо од Партизана и шта се онда деси? Партизанови играчи ниједним гестом не показују да се предају, не показују да су се уплашили већ настављају да раде зашта су плаћени... Наши играчи? Ваљда их сморило то што ови неће да се предају па допустили серију 15:2 (мислим да је било тако нешто). Дође друго полувреме, а у њему исто. Има се активан резултат, али наши играчи су се већ предали јер они већ тада знају да не могу стићи предност Партизана... Седим ја тако и јадно се осећам... Имамо екипу у коју су уложене паре имамо тренера који је селектор репрезентације и који има каријеру грађену у иностранству, а свестан сам да нема ту срца, да нема воље... Све више сам убеђен у то. Сетио сам се успут и оне утакмице када нас је Кречко водио... Ако ме сећање служи тада су нас Гробари убијали три четвртине, а у последњој смо их добили са 35:15 и победили... Да ли уопште да причамо о играчком кадру тада? Како су тада ти неки момци имали срца, имали муда, а ови данас немају? Није ово проблем само ове утакмице већ низа утакмица у скоријој прошлости...
Да ли је до Шакоте који не може да их мотивише,  да ли је до њих, да ли до месечевих мена мене искрено не интересује они морају боље, пожртвованије, а не да беже од лопте, да стоје као да чекају аутобус, да Партизанови играчи куцају три пута за редом па макар био крај утакмице... И шта сада да кажемо? Како ствари стоје тешко ћемо видети Европу следеће године, а онда се ја питам где је ту интерес спонзора да остану, где је ту интерес и оно мало играча што вреди да остане?

Не могу да верујем да нас онако лако добију глодари који су два дана пре тога играли продужетке и да су показали да су свежији од нас...страшно.Из године у годину е ово понавља тешим се као ма ово је јадранска али курац тешко да ћемо и у нашој лиги успети било шта више да урадимо.Једноставно не видим да у догледно време може да се деси нешто много  позитивно што се тиче кошаркашког клуба,јбг.Стално доводимо неке играче стално правимо неки јак тим и ништа од тога...Гуровић је ту једини неки светли пример добро можда и Драгићевић и ту прича стаје...Центри су нам трагични,први плеј Буркс јбт не може бацање да погоди,промашује отворене шутеве за 3 поена...ја би то лепо све отпустио и почео да градим екипу од нуле и знамо нема шансе ништа да урадимо значајно али бар да знамо да се боре за дрес који носе.
Ко што -нисам здрав- рече лепше сам се осећао оне године кад смо се борили за опстанак и кад сам знао да они клинци тад дају све од себе,да се боре него сад кад шатро смо фаворити у свим такмичењима које играмо.

Мислим да још увек постоје шансе за пролаз, само несмемо да изгубимо ни један меч до краја. Што није немогуће с обзиром на распоред.

Не бих се посебно освртао на синоћну утакмицу стварно ме заболе ... како су играли. Међутим надовезао бих се на вашу причу. Дефинитивно проблем постоји. Шакота иако искусан тренер није најбоље решење за нас. Посебно из разлога што се лишио услуга играча као што су Витковац, Вукосављевић и сл. Верујем да они нису квалитет за Звезду и високе домете, али њихове замене такође нису одговарајуће, чак су много лошије. Ко је нпр. Мирко Ковач? Дечко је ушао у игру и тотално успорио напад, а одбрана нам је због њега била бушна. Улази на + 10 за нас излази из игре на -5 за њих. Очигледно да атмосфера у тиму није добра. Примера ради овај клинац, рус, Громико је одбио да обуче дуксерицу анд1 док је седео на клупи  :o  Јоровић седео поред њега и није могао да верује да је овај одбио тако нешто. Затим квалитетни, али и повређени играчи долазе у Звезду. Да ли је могуће да не можемо да доведемо некога нормалног, а да је одмах спреман и здрав. (Гуровић, Александров, Јоровић).   Да ли је могуће да Шакота стално наређује плеју коју акцију да игра. Оба наша плеја (Марковића не рачунам) немају слободу у игри. Нпр. синоћ Буркс позове једну акцију чим је примио лопту, а Шакота 3-4 секунде касније наређује Бурксу да одигра другачије. Играчи су се већ поставили за прву акцију коју је буркс позвао. То се дешавало на 12 секунди пред краја једне од четвртина. Нагало мењају одлуку и формацију и наравно акцију завршавају без упеха. Поповић није нормалн, Мишановић исто баш нема све козе на броју и када се све сагледа ми и добро пролазимо како би могли. Да није Гуровића вероватно би били убедљиво последњи у свим такмичењима.

Узрок за окакву ситуацију у тиму је  Шакота који прави нелогичне измене, доводи погрешне играче и врши превелики притисак на њих. Никада нисам био присталица ротације и тога да сви морају да играју. Мислим да је то највећи проблем код нас.

Једноставно Шакота одлази!

Покушавам да провалим шта се налази у Шакотиној глави али ми никако не иде...Мишановић јуче излепи Перовића 2 пута у 2 напада,а онда га Шакота вади и дотични улази у серију од неких 10 поена.
Даље,играчи му шутирају слободна бацања на нивоу кошаркаша из Српске лиге и то не само јуче већ константно од почетка сезоне.
Па онда кад год изгуби или су криве судије,или су криви играчи које је сам селектирао.
Прави се тим од сезоне до сезоне уместо да се ради на дуже стазе.Да су Хендерсон и О бенон остали 100% бисмо сад имали боље резултате!Уместо тога Буркс одигра добро сваку 5 текму,а овај нови Харлемовац ни не игра...Александров доведен као "бомба" игра на свакој трећој текми по 10 мин...Итд,итд много бих сад могао да ширим тему,али генерално чињеница је да тонемо све дубље и дубље,а нико да заустави катастрофу.Жика мало мало па је излазио пред медије,а ја сада и не знам како нам се зове председник клуба,нити он полаже рачуне нама који за Звезду живимо.
Кад Гуровић каже за неке од саиграча да су пичкице онда можемо мислити каква је атмосфера у екипи.Што је најгоре све што он говори је на месту,али изгледа да се нико не осећа,или не жели да се осећа прозваним!

Људи, треба бити оптимиста. Сада ће наш премудри "менаџмент" да сачини саопштење у којем се најоштрије осуђује понашање играча ,тренера и економа партизана, саобраћајних полицајаца Браничевског округа, државног хидрометеоролошког завода (па кад ће тај снег, све је то завера), затим ће поднети кривичну пријаву против Бурксове жене, и таште (јеби га ташта је, да се разумемо, увек помало крива). Након тих енергичних корака делегација наше управе посетиће ортопедску клинику, где ће покушати да потпишу уговор са неколицином веома талентованих пацијената, и покренути процедуру за враћање грба из 1945 и увођење златне као боје клуба.

Ако све ово не донесе сада жељени резултат, десиће се то свакако наредне сезоне.
..кажу да причам много...