Zbog velikog cimanja umesto da krenemo u pola 5 kao sto je dogovoreno medjutim neki kasne, karte nismo dobili na vreme tako vecinom prva ciganska ekipa,i oni krecu vozom, nesto malo ljudi je islo kolima mada smo ja Buda, Cvele i UltraCorps :D i Banne krecemo kolima cekamo da stigne prva ekipa nekih 15 minuta tu cekamo medjutim zandari na stajgi nam malo prave probleme tu se pale 2-3 baklje i tad nastaje povlacenje kornjaca nekako se sve smiruje i tad formiramo korteo. Bilo je dosta nervoze nekako se jurilo/zurilo pa vodje malo smiruju juris. Tad u korteu pri dolasku ispred spensa vadimo sekirice uz melodiju deda mraze deda mraze sekire nam daj da koljemo grobare da im dodje kraj hej...

ponovo je upaljeno par baklji.
stizemo kod spensa tacno u 5 do 8 tad dobijam informaciju da su glodari usli, a i da su usli mnogo ranije ?!  medjutim ispostavilo se da smo kasno dosli tad nastaje frka, nece da nas puste raste tenzija, mislim mi malo guramo, kao da ipak pokusamo da ih nateramo da se predomisle, medjutim oni pocinju nas da guraju iz sve snage, mi im vracamo, tamo kod ograde lik iza mene baca ogradu na pandura (zamalo da me zakaci majku mu) tad je bilo upaljeno 5 baklji otprilike, medjutim kornjace su bile tako zasticene da je bilo tesko. Ja sam bio negde u petom-sestom redu vredi istaci da je ispred bila prava ekipa, a iza mene su bili ljudi koje prvi put vidim u zivotu verovatno neki derbijasi i indijaneri. nas u obelezjima su konstantno napadali, ove neobelezene manje, mada su dobili dosta batina iako nisu nista skrivili. u stampedu je popadalo dosta likova koji se nisu snasli.

posle napada, svi se povlacimo, ali kako zbog jebenih indijanera, ne uspevamo, tu dobijamo dosta po tamburi (neminovno), indijaneri padaju, nastaje bezanija, indijaneri samo prave jebenu guzvu, nemogu da se saberu, tako da ja nikako nisam mogao zbog tih idiota da se povlacim. dosta nasih bg cigana je dobilo po tamburi, tu  malo dalje kod platoa zastajemo, konsolidovani su redovi, razbijeno je par auta, retrovizori, kaldrme i motke su posluzile kao naoruzanje i jos par baklji. krece se u napad, malo nazad malo napred i tu panduri dobijaju po tamburi,posto smo imali dosta mesta i nije bilo indijanaca bilo je lakse. dobra je bila sorka onda kad smo konsolidovali redove morao bih priznati, dobro smo se drzali. mada murija se nije drzala nekog kodeksa tako da je nas isto gadjala ciglama. Neki zamaskirani su se dobro snalazili sa kuhinjskim nozevima.

na kraju tamo kod pumpe bio je neki do jaja auto ne znam zasto nije razbijen (onaj crveni) :D

Ima i 8 slika (korteo), 3-4 slike nereda, ali nije sigurno da li ce biti postavljene.
+ dodat je gaussian blur na face.

daj ti nama foto-pricu iz voza i fotke povorke da ljudi uzivaju... :)
sorka je bila zestoka i masovna, prostran teren dusu dao za takve stvari...moglo je da dodje i do masovne tuce sa grobarima...u jednom trenutku kada su se zandari toliko posvetili nama pa su "zaboravili" na groblje koje je poslo na nasu stranu...bilo je i zaletanja pojedinih cigana u tu masu ali su popili pendreke od pubova...
mamu im autonomasku...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Postavljeno je 14 slika u galeriji. Izdvojicu neke:





Ja sam bio ispred Spensa pre dolaska nasih, igrom slucaja, kada je bilo neko gadjanje baklji ali nisam siguran da li su bili NS ili NI nasi ili je to bilo medjusobna glodarska stvar... U svakom slucaju, ni meni, kao ni nekolicini nasih vidjenijih ljudi sa tribine koji su se tu nasli jer su kao i ja dosli kolima, nije bilo najjasnije o cemu se radi, pa smo se uputili u onaj kafic u kojem se uvek nalazimo kada igramo u NS... Ostalo je Kiza sve napisao, samo ovo da dodam...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ja najverovatnije danas krecem ponovo za NS, ako dobijemo Vojvodinu ostacu kod ortaka na gajbi.

Imam informaciju da su jos u 17:00 zatoverene kapije i blagajne odnosno ko je usao na mec Vojvodina Lovecen je bio i posle na tribinama.

Evo i izvestaja B92:

Desetoro gradjana i desetak policajaca primljeno je sinoc u novosadski Urgentni centar, nakon nereda koji su izbili pre ko

ciao cigani,
bio sam na tekmi, ali sam grdno razocarao u one sto su usli na tribinu. iako nije bilo prve ekipe, to ne znaci da oni tzv. navijaci ne mogu da puste grlo. jebiga, vishe se drao nesa ilic nego oni pozeri. zaista jadno. ne mora uvek ultra ekipa da se bije, pravi koreografije, navija, organizuje gostovanja, karte...covece da li treba neko da te moli da navijas na derbiju, naro;ito ako je glodara vise...
pricao sam ljudima iz organizacije turnira i oni kao da nikada nisu videli navijace, kao ono, sneg u decembru iznenadio putare. kao otkud delije. bas me zanima da li ce i danas da zabrane ulaz.
sto se tice grobara, njihova deo pun, video sam i ekipu tuznog fronta, ali nije bilo vidjenijih agenata (ipak je bila i neizostavna zastava radikala),  za koje sam nezvanicno cuo da uhapseni, mada, ne bi policija svoje koalicione partnere.

Evo posle duzeg vremena i ja sam otisao na gostovanje. Prvo da se zahvalim Kizi i Budi sto su me pozvali da idem sa njima...
Inace za ceo incident su krivi organizatori kupa. Oni su kapije zatvorili na Spensu pre nego sto smo mi uopste i krenuli iz Beograda... Pa sta su ocekivali da mi mirno prihvatimo cinjenicu da su nas navukli u Novi Sad po onoj zimi i da se mi lepo okrenemo i vratimo...
Cvele i ja smo Kizu izgubili u masi cim smo krenuli sa z. stanice, mi smo bili na kraju kolone i moram primetiti da su nas novosadjani uplaseno gledali. Na putu ka hali naleteli smo na jednu slatku novosadjanku, koja ima jedan ozbiljan psiholoski problem posto je oko vrata imala glodarski sal... Naravno niko je nije dirao ali je bilo dobacivanja... Ne verujem da bi glodari isto postupili u suprotnoj situaciji...
Kada je kolona stigla ispred hale bilo je vec poprilicno nasih ljudi. Cvele i ja smo uleteli negde u sredinu tako da smo mogli da vidimo sta se desava na ulazu. Kada je pocela frka nismo se povlacili dok nas masa nije gurnula niz stepenice...Tu je jedan decko pao preko ograde pored reportaznih kola i mislim da je ozbiljno povredjen, I ja sam pao preko mase ali me je jedan momak iz ekipe izvukao. Posto smo imali kordon tik iza nas morali smo da se povucemo prema platou, gde je vec bio formiran jos jedan kordon koji je vodio bitku sa nasima... Jedini izlaz je bio prema stepenicama koje vode na istocnu tribinu...
Tu se jedna ekipa regrupisala i gadjala kordon sa ledja kamenjem...
Da moram da napomenem da su jednu devojku koja je dosla sa drugaricama na tekmu policajci bez milosti ugazili na stepenicama...Predpostavljam da ce i to nama da prikace...
Kasnije je jedna poveca ekipa krenula od spensa prema gradu ali to ce vam reci oni koji su bili tamo...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

iskreno, mnogo mi je drago zbog tih desavanja ispred spensa!!! :ruke  ja jos razmisljao da idem u Ns da gledam sta ce se desavati... jebi ga, sjebao sam se!!!

Dobro obavesteni Zurnal pise u danasnjem broju :
"Posle utakmice predsednik Skupstine Vojvodine Nenad Canak i predsednik izvrsnog odbora Novog Sada Branislav Pomoriski dosli su u SPC "Vojvodina" kako bi videli kolika steta je nastala  prilikom sukoba navijaca i policije"
Inace u izvestaju ovog "sportskog" lista...navijaci crvene zvezde su u ns dosli autobusima... :lol: isto kao i grobari...parkirali se ispred SPENS-a, nasrnuli jedni na druge i izazvali pravi rat... :rofl jadni novosadski panduri nisu znali sta da rade i kako da spasu neduzne pa su upotrebili suzavac...

Ako imate jos ovakvih mastovitih pricica obavezno ih posaljite na e-mail adresu : szurnal@politika.co.yu  bice objavljeno sigurno!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Veceras opet isto sranje sto se navijanja tice, ali firma ionako samo preradjuje nase pesme pa su se nasi mozda utripovali  ;pljuga  da to Delije pevaju  :)
Nadam se da ce sutra biti kao u stara dobra vremena, da ne prevaljujem za dzabe 300km vozom.
Sto se utakmice tice opet je bilo gusto kao sinoc...
i opet su nas napunili sa licnama. Svaka cast ovom malom Nesovicu, odigrao decko ko da ima 28, a ne 18 godina (bar u ovom produzetku)
ipak kljucni igrac je bio niko drugi do Cedomir Vitkovac koji je dosao iz trece lige (kao Zigic)  :o
Covek je prvo dao kos u zadnjoj sekundi napada, zatim napravio skok u napadu i poentirao, a onda postigao i odlucujucu trojku koja nas je lansirala u finale kupa posle mnogo godina....  :ruke

KUP JE NAS  :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ja sam juce pre tekme sa Vosom poslao burazera koji je u NS da mi kupi kartu za finale jer sam bio uveren da cemo proci,ali sam od burazera dobio odgvoro da nema karata...Katastrofa...

Ne bih da vam stvaram zazubice, al ja sam nabavio kartu za finale jos u sredu. Bio sam siguran da cemo igrati il mi ili grobari. Da su nas dobili sinoc uvalio bi nekom grobaru odavde iz nisa za duplu cenu, ovako upravo sad palim na tekmu...  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kizo,imam te na video snimku!!!!
Bar ja mislim,plava jakna i sal sa aparatom! ;pljuga  :D

Ako si bio iza mene i nosio crni kacket (bio si mi sumnjiv) onda si to jedino ti, niko nije bio blizu kordona koliko sam video.  :D

Kizo i javi se na blagajnu "Kurira", podigni honorar za danasnju/celu poslednju stranu...

;pljuga

Quote from: "KizaLion"Ako si bio iza mene i nosio crni kacket (bio si mi sumnjiv) onda si to jedino ti, niko nije bio blizu kordona koliko sam video.  :D

Pogresan odgovor.Zao mi je,vi ste najslabija karika ove veceri! Dovidjenja! :D

Quote from: "sale"Kizo i javi se na blagajnu "Kurira", podigni honorar za danasnju/celu poslednju stranu...

;pljuga

Mamu im njihovu, jos jedan dokaz kakvi su mediji u Srbiji... Sa sve delom o nozevima su prepisali... Dobro da bar imena nisu spomenuli...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Majkemi nemogu da verujem ja uzeo jutos novine od ortakau skoli
i citam tekst koji sam vac citao i nemogu da se setim autora dodjem
kuci i pogledam kad ono bruka. Nisam sto posto siguran ali mi se cini
da je i slika iz novina uzeta sa DC-a. To treba ukinuti :boks  i objaviti im
rat kao Pinku i SOS-u odakle im pravo za tako nesto


BOMBE NA KURIR :batine
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE