Quote from: "KizaLion"0Skenirani kurir:
http://img51.imageshack.us/img51/1227/izkurira6fr.jpg

Zanimljivo.  :D . Samo da nas ne upetljaju u neka politicka sranja.

Mislim da su upravo grafiti (smekerski, duhoviti) nacin otpora budalama. Samo treba paziti i biti umeren. Recimo, ako bi se grafit kod Cvetnog trga sada pisao svuda, ubrzo bi se pohabao, pa cak poceo i da nervira - stvorio bi se kontraefekat. Takodje, bilo bi dobro da se prilikom pisanja nekih buducih grafita izbegnu sveze okrecene zgrade - ja mrzim kada vidim ispisanu novu fasadu. Ima sasvim dovoljno zgrada sa starim fasadama na kojima moze grafit da se ispise.
Parole na stadionima su takodje pozeljne, ali o njima se prica dan-dva pa padnu u zaborav (ukoliko ih neko uopste i spomene u izvestajima).
..baklje gore, pesma cigana...

Данас када сам пролазио кроз центар,видео сам да је графит прекречен.Јебига,и ових 4-5 дана колико је стајао је добро.

@kiki
Графити су нешто непоновљиво и уникатно.
Увек били.

@vule
Ко их јебе. Увек можемо да одштампамо мајице са фотком овог графита.  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"

@vule
Ко их јебе. Увек можемо да одштампамо мајице са фотком овог графита.  :finger

Видех сада на delije.net да си шарани  по граду неки "шаблони" са Јочићевим ликом и поруком "ОБИЈАМ ТРАФИКЕ ЈОЧИЋ".
Не знам да поставим слике,идите на delije.net и погледајте.



:rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovo je extra :rofl jos malo pa ce da se napravi brend od ovoga

Upravo sam o ovome pricala. Sada treba biti dovoljno pametan i ne preterati.
Na primer, daleko delotvornije bi bilo ovo "napisati" na neka policijska kola (ista bi otisla odmah u garazu, ali bi morala da prodju kroz grad), nego na deset zgrada - i daleko opasnije za crtace, naravno.
..baklje gore, pesma cigana...

Ma, ovim pečatom treba overiti svaku trafiku u gradu!  :ruke

Kiki, to za šaranje po policijskim kolima ti nije loša ideja ali nije baš da nije opasnija po crtače  :nene a i zahteva neki novi šablon.   :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ja i napisah da jeste opasnije, iz razumljivih razloga, je li :) .
..baklje gore, pesma cigana...

@Kiki
ako napravite sablon za kola javi mi se na pm da preuzmem jedan...
Ima jedan nacelnik u mom kraju grada sto mnogo voli da sluzbenim kolima ide kuci, a auto ostavi ispred zgrade i to godinama svako vece ranije je to bio kec a sad 307...
A i duzan mi je nesto...  ;pljuga
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Тачно је да на зградама има контраефекат... А најефикасније је ''печатирати'' возила градског превоза... Њих тешко да и перу, а камоли фарбају, а уз то по цео дан круже градом...

Или можда да урадимо неколико билборда..То би свакако било запажено, још ако се професионално одради  :)))

Quote from: "Zvezda mi je sve"
Он је само још један глупи муркан у низу...

Ово је у најави пресликач за моју нову мајицу!  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Grafiti jesu do jaja nacin da se na se skrene paznja ljudima, ali to nije dovoljno i, sto rece neko na forumu, moze i da iritira. Ljudi, mi zivimo u Srbiji! Ovde ljudi vise veruju onim seratorima sa TVa nego onim premlacenim ljudima. Cak i za ono sranje u pioniru su nas okrivili. za svako sranje koje se desi krive su delije i najveci deo ljudi veruje u to sranje.
Mozemo mi njih da zajebavamo grafitima, ali to je to!!!

potrebna je jaka kampanja! Svi su videli sta se desilo u pioniru i opet glume slepce i opet smo mi govna. Zajebi glavonje i zajebi zajebanciju! treba pokazati ljudima istinu, otvoriti im konacno oci.

bilbordi, grafiti, flajeri, nalepnice, fond za sve to. Jebiga, skupicemo neki kes nekako. Na svakoj tekmi da damo po 50 ili 100 kinti ili 10 nevazno, ko koliko moze, ALI OVO BRE MORA DA SE JOS VISE UOZBILJI INACE PRICAMO GLUVIMA I SLEPIMA!!!!!!!!!!!
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

Quote from: "wukmir"Grafiti jesu do jaja nacin da se na se skrene paznja ljudima, ali to nije dovoljno i, sto rece neko na forumu, moze i da iritira. Ljudi, mi zivimo u Srbiji! Ovde ljudi vise veruju onim seratorima sa TVa nego onim premlacenim ljudima. Cak i za ono sranje u pioniru su nas okrivili. za svako sranje koje se desi krive su delije i najveci deo ljudi veruje u to sranje.
Mozemo mi njih da zajebavamo grafitima, ali to je to!!!

potrebna je jaka kampanja! Svi su videli sta se desilo u pioniru i opet glume slepce i opet smo mi govna. Zajebi glavonje i zajebi zajebanciju! treba pokazati ljudima istinu, otvoriti im konacno oci.

bilbordi, grafiti, flajeri, nalepnice, fond za sve to. Jebiga, skupicemo neki kes nekako. Na svakoj tekmi da damo po 50 ili 100 kinti ili 10 nevazno, ko koliko moze, ALI OVO BRE MORA DA SE JOS VISE UOZBILJI INACE PRICAMO GLUVIMA I SLEPIMA!!!!!!!!!!!

Jel znas ti kako je prosao Curuvija?
Pa i skoro je jedan "svedok-saradnik" zavrsio pored autoputa....

Lepo si ti to rekao,al i u vecim zemljama je to problem,kamoli u ovoj maloj pandurskoj....ja sam za grafite,da gledaju kerovi prozivke svaki dan...dok patroliraju....
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Najbolje ja po vozilima GSP-a. Lepo ce da kruze po gradu:) Pa neka gleda stoka zandarska sta ce da radi posle. E jocicu,jocicu posle jebanja nema kajanja !

JEBATI.....KARATI....  ZANDARIMA KITE USTA STAVLJATI  :ruke

Quote from: "lucky_star"

:rofl


:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Postoje dve cinjenice:
    1. grafiti su do jaja i mnogi su cak i zbog njih najebali, ALI NISU NI IZBLIZA DOVOLJNI!
    2. NESTO VISE SE MORA URADITI!!! vise od zajebancije i prozivanja, ISTINA SE MORA POKAZATI, INACE NISTA NISMO URADILI

Znas koliko smo im naudili sto im iznad glave pise "GDE SU VAM ZENE?" ili "ZANDARSKE PICKE". kerovi su dresirani da reaguju samo na naredjenje. to ni ne dopire do njihovih "mozgova", a i da dopire, za to znamo samo mi i oni.
zajebi kerove, sa njima mozemo da se mlatimo i prepucamamo i to je sve! GOVORIM O OSTATKU LJUDI, govorim o podrsci javnosti. ONI NAM TREBAJU, TREBAJU NAM NJIHOVE USI I OCI, A NE NJIHOVO VEC UTRENIRANO OKRETANJE GLAVE OD SVEGA. Treba ljudima pokazati sta je uzrok sranja na stadionu. Stvar je ocigledna- sto manje mupovaca na stanionu ili barem sto mirniji mupovci to mirniji stadion. TO JE ONO STO TREBA DOKAZATI LJUDIMA, I MISLIM DA NAM ZA TO TREBA MNOGO, MNOGO TRUDA I VREMENA.

Ne zaboravite jos jednu JAKO VAZNU STVAR: kerovi ne ujedaju sami, ONI UJEDAJU PO KOMANDI. oni oklopljeni prasinari su pogresna meta - PARAVAN, i kada oni njihovi hoce da pokazu kako su dobri i stogi OKRIVE I NAGUZE NEKOG OD TIH JADNIH, GLUPIH, DRESIRANIH, za svoje gazde kada god treba I KRVI ZEDNIH KEROVA.

Sto se curuvije tice, bio je hrabar u pogresno vreme na pogresan nacin. Preziveli su i opasniji od njega.

mozemo da skupimo kes za letke, nalepnice i ostalo. Sakricemo se iza ovog lesa demokratije iza koga se svi skrivaju u ovoj zemlji. Kada nas mnogo ljudi gleda ili barem ima u vidu, na mogu nam nista. Oni sto su lezali pored puta oni su se skrivali od javnosti i bili su laka meta.

Cudi me da jedan, ocigledno, Krajisnik tako misli i plasi se njih. PROSLI SMO MI I KROZ GORE OD PANDURSKE REPRESIJE!!! nismo li Knindzo?[/b][/u]
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

Prosli smo i kroz gore,i posle svih tih godina istine nigde,a nas sve manje!Jel nije tako?

To su isto moje reci sto si napisao,al davno je trebalo skinuti te ljude sa tih polozaja...jos kod 5.oktobra....nista nece promeniti murija ako je onog nadrkanog vratila Bujanovac,kad takvih ima jos hrpa....


Slazem se da treba naci nacina da javnost uputimo u ovo...da imamo svoje novinare koji pustaju istinu....drugog dana od basketa (takodje,drugog dana onog sranja u Nisu,i posle svih drugih sranja) sve se zaboravljalo....ne na tv-u i drugim vestima,vec u narodu.Samo mi i roditelji najebalih pamte i dalje....sad se vidi koliko malo znaci samo saopstenje Navijacke Organizacije u novinama....treba nesto vise....treba stalno podsecanje na to...grafit u gradu ce ljudi da gledaju....takodje i po busevima...i nalepnice....samo da ljudi oguglaju od toga.A kad sledeci put se desi nesto slicno Pioniru,da znaju da prepoznaju pravog krivca sa onakvog snimka.

I novinare treba cimati....na sta se odnosi "novinarska sloboda govora",kad se onako nezavisni okupe ispred kamera pa seru?Najvise vriste kad jedan njihov najebe....a vamo povredjenih na desetine...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]