Sta ti predlazes da je najbolje da se uradi?
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

pa kao sto vidis prica jenjava i pada u zaborav,mislim da smo dosta izvukli ali ne i maksimalno,najbitnije je da svaki put trpe sve vise i vise udaraca,jednom ce puci.Ono sto nas ne ubije cini nas jos jacim,tako da kad ne daj boze ponove svoje batinjanje bicemo jos spremniji,a sto se tice preventive tesko je ista uraditi. :(
E sad ako ti i dalje mislis da je posle dva meseca i profurane price pametno stavljati bilborde ne znam sta da ti kazem......mislim ta prica za nas nije profurana i ne sme biti,to se ne sme zaboraviti,ali u ovoj borbi je bitan uticaj na javnost sto u ovom trenutku jako tesko mozemo izvesti,jel to je za njih(obicne ljude) zaboravljeno

Nismo izvukli nista iz ovoga. Naprotiv- proglaseni smo krivim i sve je svaljeno na nas. Pokazalo se da nismo sposobni da zrelo i organizovano odgovorimo.

Razocarao sam se u zvezdino sportsko drustvo koje ima medijsku paznju oko bilo kakve sitnice: novi sponzor, novi dresovi, nove piksijeve cipele... Oni su imali moc da povedu kampanju, a najveci deo njih se nije ni oglasio. Prodali su nas jeftino i to im necu zaboraviti dok sam ziv ili dok se ne iskupe, a na nasu zalost i na zalost naseg sporta za to ce imati priliku cim pocne sezona, jer ce ove godine biti zanimljivo...

Nemas frke, uskoro cemo ponovo pricati o ovome i cik pogodi kako ce se to zavrsiti.
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!

Боље би решење било да графити и песме буду мало оштрији и у претећем фазону,јер ми се чини да ови изгледају превише духовити и непримерени озбиљној ситуацији као што је ова после пионира,ево на пример овако:

јочићу глупи керу попушићеш ти целом северу.

Глупи жандари,
мозак вам је врло мали,
али ипак ћемо га по нашој мари,
просути зар то нисте знали,
тражиће га са лупом у руци,
после јочић трафикант мали,
али биће на великој муци,
док по њему ми будемо срали.

О жандари жандари,душмани стари,
дуго нам висите на кари,дошло време да данас сви,
умрете на нашој мари,      
 а са вама гробари и радари :D

Јесте ли приметили да се имена скоро свих наших највећих непријатеља завршавају на "ари" ?!  жандари,гробари,радари,варвари,товари,питари,коспичари,а и шиптари,мађари,мујари,ујари,чивутари,слободни зидари  :)
 
ево предлога за нову песму на северу,мелодија Пекар лекар апотекар од Р.Ч. :

жандар,радар,глодар,варвар,
товар питар ил' коспичар,
могао бих га тући ја било кад.
( или: увек сам га тук'o ја Делија)    :ruke


Quote from: "shocker"Боље би решење било да графити и песме буду мало оштрији и у претећем фазону,јер ми се чини да ови изгледају превише духовити и непримерени озбиљној ситуацији као што је ова после пионира,ево на пример овако:

јочићу глупи керу попушићеш ти целом северу.

Глупи жандари,
мозак вам је врло мали,
али ипак ћемо га по нашој мари,
просути зар то нисте знали,
тражиће га са лупом у руци,
после јочић трафикант мали,
али биће на великој муци,
док по њему ми будемо срали.

О жандари жандари,душмани стари,
дуго нам висите на кари,дошло време да данас сви,
умрете на нашој мари,      
 а са вама гробари и радари :D

Јесте ли приметили да се имена скоро свих наших највећих непријатеља завршавају на "ари" ?!  жандари,гробари,радари,варвари,товари,питари,коспичари,а и шиптари,мађари,мујари,ујари,чивутари,слободни зидари  :)
 
ево предлога за нову песму на северу,мелодија Пекар лекар апотекар од Р.Ч. :

жандар,радар,глодар,варвар,
товар питар ил' коспичар,
могао бих га тући ја било кад.
( или: увек сам га тук'o ја Делија)    :ruke


Jebi ga totalno ne mogu da procitam sta si napisao, sve je u nekim sjebanim siframa
RAVIM ORMANE STOLICE I KLUPE
PUSITE K...., J.... VAS U DUPE!!!
ko zna stihove car je!