22/11/2004 | Izvor: B92, Beta
Polufinale Kupa Zvezda - Partizan!

U polufinalu fudbalskog Kupa Srbije i Crne Gore igrace Crvena zvezda i Partizan, odluceno je u ponedeljak
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Izgleda da ce Rad sledece godine igrati kup uefa i vratiti se u prvu ligu  :)  :boks

Odlicno dva puta na marakani,od derbija na livadi mi se smuci fudbal,ma ceo derbi,jos samo da se ponovi proslogodisnji kup u basketu...

Toooooo!

Bas kao sto sam prizeljkiv'o!!!!!   (groblje,groblje  :D )

I onda,finale sa radom npr u nekom vecernjem terminu...ma bice cista Italija !  namigivanje  jedva cekam!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Sto se mene tice ja sam vise prizeljkivao da sad dobijemo Rad, a groblje da razbijemo u finalu, ovako, ako radovci izgube u Zelezniku moracemo da cekamo jos na toliko prizeljkivani susret sa UF koji su nam nedostajali prosle sezone.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Bice zanimljivo...ako ne racunam polufinale (opusteno prolazimo ) ,imamo dva scenaria...dosadno i nezanimljivo finale Zvezda- Zeleznik gde Zvezda lagano pobedjuje i ...puuuno zanimljivije finale Zvezda- Rad, opet Zvezda lagano pobedjuje... :)

E pa jos jedno polu finale na nasem stadionu,jos jedna prilika da se grobarima :jebanje  keve i da im damo lekciju iz fudbala,navijanja,i naravno :boks ! A finale kupa na livadi da iscepamo i UF i stadion!  :megafon  NA MARAKANI OPET PESMA SATARA...

Quote from: "oasis"puuuno zanimljivije finale Zvezda- Rad, opet Zvezda lagano pobedjuje... :)

nemoj da preterujes :megafon