:rofl
Brate sta znace one rupe na Iberijskom poluostrvu, kao da je pala atomska bomba
:rofl
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Sta reci osim da je stoka prevazisla sama sebe... :)

Inace te rupe su im buduca gostovanja...  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??? ?? ? ?????? ''??? ??? ?***?'' ?????  :D



??? ??? ?? ???? ?? ??????????? ?? ????? ???? ? ????, ?? ???? ?? ?? `?????? ?? ??????????, ?? ????????? ????? ?????????...  :rofl

Evo "sticky" pravila sa foruma grobara 1970,

http://www.menjacnicaas.co.yu/phpBB2/viewtopic.php?t=818

a glasi (citati pazljivo i provali potpis)  :

ALKATRAZ-ZABLJAK
Svim ovim tipovima ste se registruju po nekavim NICKOVIMA i onda budu jako nekulturni na forumu upozorenje da to necemo vise tolerisati.
JEDNOSTAVNO BLIKIRACEMO IP ADRESE pa nek izvole.
Forum jeste mjeste za sve razgovore i skroz je otvoren bez ogranicenja u demokratskom smislu.
A RUZNE POGRDNE STVARI SA SKRIVANJIMA IZ NEKAKVOG NICKA NESTO SU NAJPODLIJE STO MOZE POSTOJATI.
Inace dosta momaka koji dolaze na forum je fenomenalna.
PISITE SVE OTVORENO, BUDITE KONKRETNI, SLOBONI...
Samo nemojte LICNE SVADJE I RAZMIRICE OVDJE NA FORUMU KUCATI..
Pozdrav.
_________________
I nikom

Ma generalno, forum menjacnice AS je divno mesto za razonodu.

PLAVA CIGANKO, PLAVA CIGANKO, CEO GRAD ZBOG TEBE ZNAME U CRNO SI ZAVILAME.

Quote from: "Sima_Srbija"

PLAVA CIGANKO, PLAVA CIGANKO, CEO GRAD ZBOG TEBE ZNAME U CRNO SI ZAVILAME.

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl
Pa,ne Toma je genijalac...on je to namerno tako ostavio kako bi svi mislili da je on nepismen...a to je nemoguce,jer je on jedan od moderatora...pa imao je na koga da se ugleda...evo recimo Alcatraz-Zabljak...
Kad bolje razmislim,ovo nije uopste smesno-naprotiv... :(
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Na revans utakmici Jugoslavija - Madjarska desilo se nesto smesno. Naime, jedan Grobar u partizanovom dresu je dosao na sever. Tu je stavio oko vrata ciganski sal. Zatim se popeo na jednu sipku tamo gore na sredini severa (tada sedista jos nisu postojala) pokusava da vodi navijanje sa nekim Indijancem. Medjutim tad je sever bio pun i dobro se navijalo ali naravno neko je primetio grobarski dres i ispickarao ovog Grobara.  :lol:  :boks
i vas uvek posmatramo...

:flasa
ja moram samo da kazem da ja mnogo volim crvenu zvezdu .samo napred delije dajmo podrsku jedni drugima.idemo svi u makarsku na more .jako je bitno da se dopunjavamo  u nezavrsenim mislima o nama ,a grobari njih treba da je sramota.bolji smo sto posto . :ruke
joj kako je tuzan front tuzan ,ma i ruzan ,uf,mars iz beograda grobari ish.,ja bih mnogo ,bas onako za moju petokrakicu crvenu voleo da svi sada u glas iz pocetka ,kao jedan ,kao zvezdasi,procitamo tekst iz pocetka uz lagano ali takticno  klapanje rukama .crknuce dusmani i azdaje ako ja krenem sa svetlecim macem  da rasporim nemani strasne ,i tako ostatak sveta spasim od propasti i zlih sila koje prete da nas uniste,crknite ish ,vi shishmisi.glodari,ajde ako smete pipnite moje mishice.znam da se plashite nas .caos
:flasa
smesni smo- znamo,najgori smo -znamo,bezimo stalno-znamo,1 na 50- ih (ajmo ajde i to )znamo ,menjajte ruke malo pizda vam materina,kradete nase -to je jedino sto smo originalno izmislili(znamo),delije delije delije smo mi najachi smo najachi plashe nas se svi-originalno vaginalno ZNAMO.
potrudicemo se ,dogovaracemo se ,mislicemo o vama ,srdacno se smejati sami sebi.izbegavati kontakte sa vama ,jer nas je sve manje i manje ,sve smo tuzniji i ruzniji.i nevoli nas niko.ucili su nas samo kako da budemo pravi partizani i to im je greska-hvala
:ruke
ej i ajmo sada svi "ori se ceo stadion ....hiljade ruku sada drka (pa brza promena)da ti si ZVEZDO shampion",i opet ..opet
:finger
..................zasto ?................zasto? vase zene ce znati zasto je ovo pocetak vaseg kraja.........a bili ste najbolji..najkreativniji ..najsexy....nice make up..shmekeri.bas kao na novoj slicici idealnog navijaca sa severa.2003.(po izboru casopisa burda)
secam se pre nekih mozda 7-8 godina na bezaniji jedan od vasih ljudi -robota -sada mislim i da je istaknut do jaja pita mene kao kako nosimo neku tamo smesnu zastavu(kazem mu ja step by step sve ,,,)drug je drug .imao i on neku svoju zastavu koju su neki shishmishi posle par dana njemu ukrali iz ruke ili dzepa .on je mozak ,+step by step on i 10 najacih ,najludjih me isprozivaju kao sto sam namestio da padne ta zastava...smesno i meni bilo ,pobijem se sa jednim drugom nestto se mnogo drao .on je masa bio ,posle fajt se rukujemo ,1;10 dovode i nekog nepoznatog jedanaestog nisam ga ni video zveknuo  me stanglom iza ledja po glavi .pukla glava ,osto sam na nogama skocishe ostali .ja reko to cigani idemo  sad je sansa svi na shishmisha partizana kad ono odvedose me kuci kod njih da me lece .agent stangla nestao.zovu hitnu zabrinuli se krv svuda po meni vode u bolnicu.briga nega ,svaka im cast.objasnim ja da blage veze nemam ko ih je sacekao izbio i oteo zastavu.par dana posle bezali su po svom kraju .puklo je tu opano lobanja nekima.godine ej godine su trebale toj strasnoj ekipi da skupi muda ,popali baklje i krene na ekipu koja je uzela tu smesnu zastavu(udaljenost  jedna autobuska stanica).to su haraci ,najludji na severu ,hooligan niski vidim isto pise svasta .ej be koko zuba imas ,gde su ti be .ukrali ti mangupi.u ei koristi mozak .e izvinite stvarno sva ova vasa pisma cemo da prevedemo da posaljemo u sve novine .pravdate se jedni drugima objasnjavate kako su vam sve zastave pokradene.dizete moral jedni drugima..dizi.vi ste dika srbije ,oslonac kapitalizma,revolucije.nadrealizma,osnivaci cetnickog pokreta .

izvinite svi stvarno pogotovo stariji likovi jer uopste sramota me je sada sto sam vam pisao,obracao paznju ,ali dobro barem sam uvideo smisao nas kojih je daleko manje i slabiji smo .ono kao lanac ishrane.zamezite.pa podelite i sa torcidom.(ista epoha urbanizma) .?? zadnje moje komunisticko pitanje .sto nas toliko mrzite ,koja god da smo grupa mi navijamo za partizane .kakve to veze ima sa vama.... :finger  pisite o sebi 7-8 stranica .mi smo najgori ionako ,imate torcidu ,oni prave svasta.,djurkuracpalac ,jeste li videli koja koreo .ah be iceberge.
molite boga da se sto kasnije dese stvari.to vas koliko i vidim brine .pa kao bruka ,shish ,oko naokolo.neznam gde samnegde cuo mladji neki burda boy2003 kaze ma juzni front ti je ko i mi (ma laze ko pas ,zaboravio  da smo najgori ,)(zasto dva cigana koja su isla uzagreb sa grobarima 85-6 nisu rekli svojima da je njihova  koja to 91 iskopirana sam malo ludje i malo ranije)o ok zaboravite sve


namigivanje
ja ipak iz nekog ni sam neznam kog razloga volim partizan i volecu ga uvek ,ziveli zmajevi
rle reke navijaca reke tvojih sinova ,partizane sampione ,sampione jedini

Jeli sine,jel te jako boli glava :zbunjen

Quote from: "bojan"Jeli sine,jel te jako boli glava :zbunjen
ma jok ja sam na nogama osto .pitaj tvoje rodjake  oni su ti tu .ko jebe mene . :finger
rle reke navijaca reke tvojih sinova ,partizane sampione ,sampione jedini

Alco SF, vidim da si imao nesrecno detinjstvo... :) sto se odrazilo na tvoj user a direktna je uzrocno-posledican razlog odabira tima za koji ces navijati... :)

Sve u svemu, nije ti lako... :) I da, sta nije istina u svim prethodnim porukama XeroX navijacu?  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Alco SF, vidim da si imao nesrecno detinjstvo... :) sto se odrazilo na tvoj user a direktna je uzrocno-posledican razlog odabira tima za koji ces navijati... :)

Sve u svemu, nije ti lako... :) I da, sta nije istina u svim prethodnim porukama XeroX navijacu?  :D

poz,
budimir
:nene
ne razumem pa ja tebi nisam rekao da sve to nije tacno ,pa zar nisam priznao barem sta ja mislim ,komentar mog detinjstva -ej ti si smesan ???,najbolje sada neka vam nova tema bude grobarski blamovi kroz njihova detinjstva i avanture,
izgleda da si glup kao kurac kada nisi uspeo da nista pametnije odgovoris  ,ili nisi shvatio sta sam hteo da kazem ,ili neces da shvatis .pa da nemas sta da pricas svojim net pulenovima osim kakvi su grobari ,svaka vasa prica bi dovela u stvari i do zakljucka da vi delije i niste bas najbolji ,to jeste da niste vi izumeli sve sto nas okruzuje..vi ste jedna velika nula ,ajde nula sa dva ++ ,zbog koreografija je to  .i nemoj da mi dajes komentare ,zamisli da sam sve ovo tek onako da vaz zezam pisao , :rofl
i ako moze nemoj da nas nazivate stokom ,
pogledajte sebe
kandidatura za rumunski cirkus ,pozdrav od malog grobara :flasa
rle reke navijaca reke tvojih sinova ,partizane sampione ,sampione jedini

Jos jedan glodarski blam-alco sf....a ono za "pulenovima" to mu dodje gratis-blam.
Ziveli alco-super  si lik :) -egzotika

Kad Grobari pocnu da smrde i zagadjuju ovaj Forum, vreme je da se preduzmu neke akcije. Ovog smrdljivog treba banovati.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ja mogu unapred da kazem novi glodarski navijacki blam koji ce uci u istoriju - Mareslj: OM vs partizan LS 2003/04

ima vise razloga za to, ali zivi bili pa videli

ne znam tacno na koji blam mislis ali ako je u pitanju brojnost ide nas jedan bus pravih iz bg koji finansiramo sami a racunam da ce se pojaviti i ekipa iz menjacnice tako da se uz dijasporu moze ocekivati solidna cifra mada je pitanje da li cemo biti sa agentima na istoj tribini.ako si se zabrinuo da nas arapi ne opeglaju ne brini primice i oni nesto mi cemo bar imati s kim da se vijamo a vi se gore cuvajte kijavice.

Quote from: "urapenje"mi cemo bar imati s kim da se vijamo a vi se gore cuvajte kijavice.

Vi cete imati od koga da bezite oces da kazes?
Sto se knaseg i vaseg gostovanja tice, ja stojim i dalje iza svojih reci, a ti mozes polako to uvnozagonje da pocnes da jedes.

Izgleda da je na pomolu nevidjen glodarski blam... Alcatraz zastava na Severu...  :D

Pa ima li kraja njihovim bedastocama? :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Eh da ... Marsej ... Grobari pozdravite Manuela Amorosa i zajebavajte ih malo tako sto cete ih podsetiti na tamo neki topao majski dan s pocetka prethodne decenije kad su bili blizu titule .. kad ono ... dodje neki