Е јебем их у термин, ја се надао да ће да буде око 19:00
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Мене је одушевио Бурзановић.Лик има дриблинг,контолу лопте али што је још важније има осећај за простор,враћа се назад.Играли смо отужно тог дана,али кад би шеф опростио Перовићу онај ексцес са припрема,имали би две велике радилице на терену.....
Бурза има потенцијала да постане наш битни фудбалер.

22.02.2007

Против Чукаричког у Лав купу

Црвена звезда ће у четвртини финала Лав купа Србије играти против друголигаша Чукаричког и то у гостима, 14. марта, одлучено је жребом који је данас обаљен у Шапцу.

У случају да се утакмица заврши нерешено после 90 минута игре, одмах ће се изводити једанаестерци.

  ЛИНК
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Марш у пичку материну смрдљиву. Сад сам слушао преко радија пренос и никада више..ко даде посао овим гробарима да их слушам како славе, јебем ли му мајку мртву..Ми кад дадосмо гол само што нису плакали...Ено певају..Ћорава будалетина Анђић и неки нови гробарски кретен...
..кажу да причам много...

Они и не преносе утакмицу, само мељу без везе и разлога.

А ѕа наше играче  :zbunjen

Бајевићу, човече, иди у Вележ. Па за 22 године колико памтим Звездине текме овакву бруку још не видех..4 комада на Мари од глодара..и то од најгорег партизановог тима у историји...
А што се преноса тиче, онакав ниво непрофесионализма је срамота невиђена и свако нормалан мора да се запита за који се курац плаћа претплата. Репортери, један ћорав, други глуп, а оба екстремно пристрасна...не преносе него навијају и пишу хвалоспеве гробарској игри и "препороду"...
..кажу да причам много...

Сад сам дошао са дербија. Одавно онако срамотно нисмо играли. Као пичке. Дозволили смо да нас деца победе. Одбрану немамо. Гај се буквално шетао по терену, додавао гробарима лопте. Ђокић вечито окренут леђима голу. Короман неупотребљив у одбрани. Данас на терену нису били борци него обичне девојчице, и срамота ме је што су нам клинци одржали час фудбала. Дефинитивно је време да Бајевић оде јер мислим да је највећи кривац за бруку.

Можда грешим, али Бајевић је једна обична кукавица. Он нема срца да постави нападачку тактику. Докле више да се бранимо против било кога и свакога. :bes

Е па момци предлажем да се мало смире страсти дан-два, а дотле мали лоцк... За разлику од њих на терену ми смо заиста били добри, посебно последњих пола сата и на ту причу треба усмерити сву енергију...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Поново откључавам. Желим конструктивне уписе на форуму, ко буде псовао биће послат на клинику.

Quote from: "KizaLion"Поново откључавам. Желим конструктивне уписе на форуму, ко буде псовао биће послат на клинику.
Ја бих само да кажем да је најтужније то како смо играли, а не то што смо пукли 4-2. Није ми стварно јасно како (будући) првак може да игра ТАКО лоше. Па они заиста нису могли да споје три паса на Партизановој половини. То је заиста трагично и човек мора да се запита како се уопсте надати било чему у Европи...

Али, са друге стране морамо бити задовољни појачањима - Бурза бољи од других, а и Короман ће тек да одигра како уме. Управа је своје одрадила, остаје на тренеру да их научи да играју фудбал једни с другима...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ја мислим да Бајевић мора да одступи од ове формације 4-2-3-1 пошто нити имамо одбрану , нити везни ред, а о нападу да и не говоримо. Боље признати да тако не иде и кренути у другоме правцу тј. ка доброј игри и победама. Под друго на терен Пуровића, Трајковића, Перовића (уместо "Благог" промашаја сезоне)и Бајалицу (уместо рупе Гаја, он је већа рупа него онај размак који има између зуба).
Исто тако један од разлога за пораз је била та традиција коју смо имали у односу на пакистан. Сви знају како је репка прошла на светском првенству, јер су се сви уздали у један примљени гол из квалификација. Таки и ми, нису нас победили на Мари 10 год, победили нас у опште 6 и дали нам гол 5. И онда урадисе све то у 90 минута с бравуром, коју смо им ми дозволили. 4 грешке 4 примљена гола. Уз то нисмо прешли половину како треба у 90 минута, на Мари...........то је за мене највећа срамота.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Знам ја како је, свима нам је тешко што смо изгубили од пакистана, али људи морамо да схватимо да је и то једном морало да се деси-11 година није мало. Кажете да смо лоше играли, не играли смо очајно, али једино тако смо могли и да изгубимо зар не?
И даље имамо +9 и још 2 дербија, не заборавите они су ти који имају комплексе.

Мислим као прво да је резултат потпуно реалан. Он НЕ показује тренутни однос снага већ са једне стране велику жељу и вољу а са друге пример зихерашког фудбала без јасне идеје и циља. Кривац, па наравно Бајевић. Мени није јасно какву је он поставио тактику и шта је заправи хтео. Ако су изашли да одиграју 0 0 онда је таква идеја осуђена на пропаст још пре него што је све почело. Уместо да су заиграли од првог минута, напунили гробове, направили разлику од 15 бодова вишка и тиме завршили првенство они су сада кренули да благо паниче јер је од 15 сада само 9 бодова вишка. Оно што још више забрињава је игра која није ни постојала и која прилично обесхрабрује за квалификације и евентуални улазак и ЛШ. Пикси је урадио и могуће и немогуће у прелазном року а тренер не зна да састави тим, да постави тактику и да мотивише играче. Реално, у задња 3 дербија смо одиграли катастрофално и било је крајње време да се овако нешто деси. Надам се само да ће све ово позитивно утицати на играче и да ће почети да играју онако како се од њих очекује.

Био сам на Северу и морам признати да сам од самог почетка био једноставно шокиран нашом игром! видило се одмах, да партизан зна шта хоће - а ми не! Играли су сасвим једноставно, а тако ефикасно. Могу само да потврдим оно што су моја 3 претходника рекли! Бајевића нисам никада критиковао, али од једног реномираног тренера очекујем, да зна поставити тактику и мотивисати тим. Осим малог Ђуроског добио је све играче, које је хтио и не видим разлог зашто он није у станју, да направи добар тим. Па ми смо стварно без проблема могли добити још два комада - на сву срећу, Ранђеловић је једном добро одбранио, а други пут нихов неки играч је промашио празан гол. Могући разлог за онакав пораз се треба сигурно тразити и у нашем потценивану противника. Играчи су мислили, да партизане могу да добију са пола снаге - без превише залагана и трчана. То нам се сада осветило! Остаје нам само нада, да се брзо опоравимо и почнемо да боле играмо. Иначе би до краја сезоне - ако овако наставимо - могли да видимо невиђену бруку, знате на шта мислим! Иначе, осим Бурзановића и Кастија, сви су невероватно подбацили!

ПОЗ.

Није им био дан, уствари можда цела недеља. По мени главни разлог пораза видим у повратку Басте на терен. Дечко није играо такмичарску утакмицу јако дуго, а можда је од Либереца одиграо само 3-4 утакмице. Огромна је грешка увести га у један такав меч. Мени се уопште не свиђају сталне измене формација и неконтинуитет првих једанаест. Треба сваку утакмицу отварати истом формацијом, а онда изменама у другом полувремену мењати и тактику и формацију. Затим не може Тришовић да игра час на десној, час на левој, исто важи и за Басту. Георгијева обавезно на клупу. Милијаш у игру. Имамо играче репрезентативног калибра на тој позицији и не видим разлог зашто да га више гледамо.

Короман је исто направио приличну збрку и својим доласком пореметио нашу игру 4-4-2. Дошао је на крај припрема и нису довољно уиграни. Играчи мењају често позиције и вероватно су многи незадовољни. Али верујем у још једну  :sampion  :sampion

Главни проблем је био у њиховим главама. Превише су их уљуљкале приче о традицији непобедивости на Маракани, о страху Партизана од Севера Маракане, о добро одрађеном прелазном року, тако да су истрчали на терен мислећи да су већ добили утакмицу. Миловановић се целе недеље по новинама хвалио како никад није изгубио дерби, како се Партизан плаши Маракане и Звездиних навијача.... Са друге стране је противник био максимално мотивисан и жељан доказивања и у таквом односу према утакмици наши нису имали шта да траже.

Звезда је јесенас играла прилично лоше, а то се све сакрило иза 14 бодова предности у односу на јединог ривала за титулу. Та предност је створена искључиво зато што је Партизан одиграо много горе од нас, дакле много више њиховом него нашом заслугом. У међувремену су доведена појачања. Бајалицу још чекамо, Бурзановић само нека настави са добрим партијама, а Короман би морао да почне да игра фудбал, а не да изиграва размажену Звезду. Те му не ваљају судије у Железнику, те препуцавање преко новина са Ломићем. Тако не сме да се понаша фудбалер Црвене звезде, бар из поштовања према својим навијачима којима се још није доказао као велики фудбалер. Јел хоћете титулу господо фудбалери? Јел сте најбољи у земљи? Е па докажите, победите два пута главног конкуранта, па да славимо......

Мора им се ставити до знања да од њих очекујемо да у сваку утакмицу уђу максимално пожртвовани, са намером да противника победе, без калкулација као да бодовна предност не постоји. И да, две победе у наредна два дербија им се морају поставити као императив.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Ако имају и трунку части и поноса, онда их је неминовно изјава оног глупог пицопевца већ сад мотивисала за оба дербија до краја сезоне ...

Неколико дана после дербија чврст сам у уверењу да опет нећемо бити поражени у наредних 10-так година. Онај ниво недостојанствености у победи (заслуженој иначе), могу да испоље само тешко искомплексирани примитивци, а такви партизану сачињавају костур тима, и што је још важније, клуба.

Али што се тиче укупне будућности Звезде са Бајевићем, јако сам забринут. Једноставно, од када је он тренер, и пре и после распродаје (значи и док су  Жига и остали били ту !) ми нисмо одиграли ни један укупно добар меч. Напротив, играмо очајно, провлачимо се, и не види се никакав напредак, ни концепт, па чак ни костур екипе...
..кажу да причам много...

Бајевић још ни сам не зна коју формацију да постави.Од када је дошао само експериментише.Он се понаша као да још трају припреме, по систему има времена.Данас слушам њега и Коромана на конференцији за штампу, кажу треба нам још времена да се уиграмо.Па колико вам то времена треба?!2-3 сезоне?Од почетка сезоне актуелна је та иста прича о уигравању тима.Па докле више?Мислим да би најбоље решење било да овај исфолирани Бајевић добије отказ. :batine
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]