Текма се приближава, а нико да постави тему... Мислим да почиње у 18ч (ако грешим, испрабите ме!) Дерби јесењег дела сезоне, текма која одлучује где ће јесења титула...
Сваки други коментар је сувишан, СВИ НА МАРУ У СУБОТУ!

е ово је дерби :) ...прошле године управо против офк-е смо направили предност и освојили титулу,сећамо се сви можда једно од наших најбољих издања,одлично је било...можда је мало претерано очекивати то исто али да буде упола ко што је било прошле године биће екстра...видимо се тамо.

Све је већ речено... Нема оправдања за недолазак у овом термину!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Вечерњи термин....ееекстра!
Сви на север, да поновимо оно из маја!

Quote from: "радомир"Сви на север, да поновимо оно из маја!
Биће боље, веруј ми...  :oko
Још једна победа и титула... (ал јесења!)  :D
Поздрав!

Bilo je doduse u aprilu, ali ne menja mnogo na stvari ...  :)

Na Marakanu i pored prenosa!

satelit se naravno gleda :)
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Хехе. Еври го.
Биће до јаја

Ко каже да је озбиљан видиш ваљда колико постова има. Ја сам да се овакви банују из момента па нека још једно време чита па ако се унормали нека покуша поново.

bice hawarija  :flasa

Quote from: "filip"imam jedno pitanje za neke iz navijackih grupa cuo sam da ce doci do neke tuce na severu da li je to istina :batine  :batine  :boks  :boks  :boks  :ruke  :ruke

Ти си мало залутао на овај форум јел да?

Не морате сви да одговарате кретену, биће банован!

Izuzetan dan,toplo i fino vreme za razliku od onog hladnog talasa cele prosle nedelje.Znaci stadion kao da zove...Dolazi OFK-a,bice dobrog fudbala,dobrog navijanja i zezanja,i nadam se da cemo svi zajedno da potpisemo tu jesenju titulu pobedom veceras.Mislim da je ovo jedna mnogo zanimljivija i znacajnija tekma i da ni sa nase strane ni sa strane ZVEZDE na terenu to nece biti ono klasicno "odradjivanje " tekme kao kada se igra protiv neke seljacke drugorazredne ekipe koja ne zna ni da terci i koja nema tradiciju i bar nekakve navijace.Ova tekma ce biti pravi derbi,dodjimo na MARAKANU pomozimo ZVEZDI i uvelicajmo spektakl... ;pljuga
_______________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Прелепо јесење вече и сјајан одзив Делија су први утисак... А онда, наставак серије одлично навијачки одрађених утакмица... То је сада већ стандардно издање, али да не би све било у позитивном тону мора се мало искритиковати певање... Не знам зашто је тако али чим се коп увећа за хиљаду, две људи одмах и тај сегмент  нашег деловања који је ипак најбитнији мало зашкрипи... Наравно не односи се ово на већи део утакмице, већ на поједине моменте када екипи не иде, а та већина неупућених ћути, нервира се и као да не жели песмом да помогне момцима на терену...

На улазу летак са интересантном причом о пријатељству са ФИРА ЕПТА (Гејт Севен) и наравно подсећање на обележавање 20 година тог пријатељства које датира од 1.октобра 86-е године... Као што сам рекао већ трибина доста добро попуњена, минимум 6-7 хиљада на северу плус блејачи ка истоку и западу... И на ове две трибине овај пут више људи него иначе, али мало, пуно мање у односу на неке веће утакмице... У кавезу бу солидни, једна од бројнијих гостујућих група на Маракани... Од почетка креће са стандадним репертоаром... Мало распевавање а онда до краја полувремена песма не стаје али као што рекох било је падова посебно у тим моментима када је на терену летаргично... Више и боље од осталих се певало Але Црвена Звезда ле, Само ти, Марш на Дрину, Напред Звездо ле, Евровизија...

Други део игре почиње кореографијом поводом 20 година поменутог пријатељства... На шипци стоји транспарен на грчком и српском – Православна браћа, изнад шеталица са грбовима наша два клуба, са стране црвени картони а испод крова окачен огроман транспарент ФИРА 7 ДЕЛИЈЕ... Наравно све то уз Пуне трибине... Након тога уз исцепкане картоне читавих 15-ак минута се пева Још једна победа и титула и то бих издвојио као врхунац вечерашње представе... Мали пад настаје након тога али после стандардних песама ситуација се поправља... Нисам баш сигуран у ком делу другог полувремена, али ту у средини пали се невероватан број бакљи и стробова, пуцају петарде, јаче, слабије, тотално лудило уз јасну паролу после тога: Не можете нам ви запленити, колко можемо ми запалити... Неко време након тога пада и гол, а убрзо после тога се креће са певањем нове песме са цд-а Победа жеља наша, титула радост наша... Сјајно је прихваћена и до краја се не стаје... Поздрав момцима на крају и следеће гледање ако се не варам у среду на купу, па онда Апатин у суботу...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ал' си га срочио, као увек... За насловну....
Данас много мурје, опет се појављује жандармерија, целу утакмицу су блејали у тунелу, као да се чекало нешто, баш је била нека чудна тензија вечерас....
Иначе екстра навијање, корео, пиро, папири...а тек колико људи...

П.С. Ко није био :vesala


Ја такође морам да похвалим и кореографије... Првих 10 минута другог поувремена је било  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion , али стварно. Мени се посебно свидело бацање парчића картона... Бакљада је била ок уз прозивање и подјебавање мурије :finger  за то што су упали у ревију... Гол и тотално лудило... Певање нове песме са ЦД-а... Утакмица за панћење... Солидан одзив људи...

kao sto rekoh bila hawararija

Слике ћу да поставим сада... само мало времена ми дајте  :) Такође 2 дугачка видео записа тренутно обрађујем.

Зар су морали ликови на застави НС да имају мотке/штангле или шта је већ оно ?
Што се тиче утакмице одлично је било, ја сам пријатно изненађен.
Кореографија до јаја