??? ?? ??? ???????? ????? ?????? ???????????:

??????? ???? ???????? ?????: 8 ?????? ????? 30. ??????, 11. ?????? ????? 25 ? ???? 5. ?????? ??? 20. ??????. ??????? 3. ?????? 21. ?????? ? 2. ?????? 20. ??????.
??? ????? ??????. ?? ??? ?????? ????????? ????? ????? ???????????????? ???? ???? ?? ??????? ? ???? ???? ??????.

?????? ?? ??? ??? ?????!

? ???? ???? ????? ?? ???????? ???? ????? ??????? ?????? ???? ?? ????? ? ??????. ???? ???????, ??????????...

??????? ?? ??????? ????????? ? ???? ?? ?? ?????? ?????? ?????. ???? ?? ?????? ???? ???? ????? ????? ?????? ???? ????? ????????? ??? ? 2. ???????????.

????? ??? 3 ??? 4 ?????? ? ??????? ??????.

Quote from: "KizaLion"??????? ?? ??????? ????????? ? ???? ?? ?? ?????? ?????? ?????. ???? ?? ?????? ???? ???? ????? ????? ?????? ???? ????? ????????? ??? ? 2. ???????????.


Verovatno zato sto ima 287 godina, a?

?? ????? ?? ?? ????, ??????? ???????. ????? ???????? ???? ??? ??????? ??????. ???? ?? ??? ??? 35 ??????, ??? ???? ?????  ? ????????? ?????? ???? ??????? ??? ???????, ??? ??? ???? ????? ????? ?? ????? ?? ?????? ???? ???????? ???? ????? ?? ?????? ??? ??? ?? ?????? ??????. ???????? ???? ???? ?????? ?????. ????? ???????? ?? ?? ????????? ??????? ????? ??????? ?? ???. ? ?? ????? ?? ?? ??????? ????????? ?? ?????? ??????. ??????? ?? ?? ????? ?? ?????? 3-4 ?????? ????????? ????? ??????? ?? ??????? ??????? ???? ?? ?????? ????????? ? ?????? ???????  ??????. ???? ?? ?? ??????? ???????? ????, ??? ?????? ???? ?????? ? ??????. ????? ?? ?? ?????????. ?? ????? ?????? 300 ?????? ?? ??????? ?????? ???? ??????. ?????? ?????? ????? ????????????, ????????. ????????????, ?????, ??????????... ?? ??? ? ???????????. ????? ?? ????? ?? ??????????? ? ????? ???? ????? 2 ?????? ????????? ????? ?????? ??? ??? ?? ?????????? ? ??????? ???. ?????? ?? ???? ??????!

????? ? ?????? ??????? ???? ?? ????? ???? ?? ???? ? ?? ?? ????? ?????? ???? ?? ????????? ????? ??????? ?????! ?? ?? ?? ????????? ?? ??? ??????? ????? ??? ??...

???????!

? ?????????? ??? ? ????? ???????!

Mislim da bismo pod hitno trebali da organizujemo miting i zatrazimo od ministra sporta i vlade da se usvoji zakon koji bi stasalim i talentovanim (ali jos uvek mladim) sportistima uveo sankcije na inostranstvo! Srbi su i njima je duznost da zive, rade i umru u Srbiji.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Mislim da bismo pod hitno trebali da organizujemo miting i zatrazimo od ministra sporta i vlade da se usvoji zakon koji bi stasalim i talentovanim (ali jos uvek mladim) sportistima uveo sankcije na inostranstvo! Srbi su i njima je duznost da zive, rade i umru u Srbiji.

...i da ima Dzajka dozivotno bude direktor...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "lucky_star"Mislim da bismo pod hitno trebali da organizujemo miting i zatrazimo od ministra sporta i vlade da se usvoji zakon koji bi stasalim i talentovanim (ali jos uvek mladim) sportistima uveo sankcije na inostranstvo! Srbi su i njima je duznost da zive, rade i umru u Srbiji.

Takav zakon je i postojao ranije (u SFRJ), igraci nisu mogli otici preko grane pre, ja mislim, 27 godine, i zahvaljujuci tome je liga bila onako kvalitetna...

??????????? ???? ???? ????? ???? ????... ?? ?? ???? ? ??????. ?? ???? ???? ????? ?? ??????? ?? ????? ????????? ??????? ????????? ?? ?? ???? ??????????. ?????? ???? ???? ????? ?? ??????? ????? ?? ??????? ????-????????? ?????? ? ?? ?? ??????? ??????? ?? ???? ?? 300.000

Quote from: "lucky_star"Mislim da bismo pod hitno trebali da organizujemo miting i zatrazimo od ministra sporta i vlade da se usvoji zakon koji bi stasalim i talentovanim (ali jos uvek mladim) sportistima uveo sankcije na inostranstvo! Srbi su i njima je duznost da zive, rade i umru u Srbiji.

To je to!Lucky,potpuno si u pravu!
Nema izlaska iz zemlje dok ne napune 35!Ako idu na exkurzije u inostranstvo,da to budu zemlje u kojima se fudbal igra samo na poljancetu!Da se napravi dogovor sa ostalim zemljama,da mlade fudbalere koji bi eventualno prebegli,deportuju automatski nazad!Nema vi
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Baske"
Quote from: "lucky_star"Mislim da bismo pod hitno trebali da organizujemo miting i zatrazimo od ministra sporta i vlade da se usvoji zakon koji bi stasalim i talentovanim (ali jos uvek mladim) sportistima uveo sankcije na inostranstvo! Srbi su i njima je duznost da zive, rade i umru u Srbiji.

Takav zakon je i postojao ranije (u SFRJ), igraci nisu mogli otici preko grane pre, ja mislim, 27 godine, i zahvaljujuci tome je liga bila onako kvalitetna...

Axa, potpuno se slazem sa tobom. Samo mi nikako nije jasno kako ukrajinski klubovi imaju para da kupe svakoga ko je kvalitetan odavde na nacin na koji smo mi to radili nekada?Pare su nacin da zadrzis i dovedes igraca.

Zakon o ulaganju u sport? To nama treba.. koji ce regulisati i ko moze da radi u klubu i sa kakvom diplomom. Tu nastaju Dzajkini problemi...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!