Сви знате шта нам је чинити.

E sad stvarno, zatvorio moj topik da bi otvorio svoj ...  :D
Najveći crnjak je što je moj drug što nam je nabavio karte sebi, meni i još jednom nabavio karte za sever, a četvrtom za jug, a svi smo zvezdaši...ccc. :batine




Quote from: "FEAR NOVI SAD"Jer moze neko da da proverenu informaciju vezanu za propusnice da li vaze sutra ili ne?
Vaze, provereno...  namigivanje
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Znaci sutra ce stvarno sever u transu da luduje :)

sutra svi da se potrudimo i damo maximum!!!!!!!!!

i da pobedimo one siptare kako na tribini tako i na terenu
;pljuga

Ma bez obzira dal oni dosli ili ne....oni ne znaju pesme na Srpskom i mi smo ti koji treba da vristimo do kraja i samo od nas ce zavisiti izgled severa!

I oni su gosti.....i zato ne obracajte paznju na njih,Domacini!!!!!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Упозорење!
Ко се буде бавио глупостима, цитирање гробарских форума, новина,  и сл. биће кажњен!
Пазите шта пишете, држите се теме!
И пре свега будите реални!


П.С. феар нови сад, случајно сам избрисао твој пост!

Braco jel zna neko vise od one tuce? I sta je bilo s onim momkom sto je pao u nesvijest?

Pozdrav.

23/04/2005 | Izvor: B92, Beta
Deset povređenih na derbiju

Beta


Ni 124. večiti fudbalski derbi nije protekao bez navijačkih incidenata, u kojima je povređeno 10 osoba - tri policajca, redar i šest navijača.

Tuča na stadionu Crvene zvezde izbila je u drugom poluvremenu, kada je jedan navijač Partizana sa istočne tribine ukrao navijački transparent.

Nakon toga, grupa Zvezdinih navijača preskočila je sa svoje severne tribine na istočnu, na kojoj se sukobila sa navijačima Partizana.

Sukobljene strane gadjale su se stolicama i bakljama, a to je potrajalo dok Žandarmerija nije ušla na tribinu i razdvojila ratoborne navijače.

Predsednik klinike Anlave Slobodan Ivanović rekao je agenciji Beta da su navijači lakše povredjeni, a da je redar dobio posekotinu od odlomljene stolice.

Policija za sada nije saopštila koliko osoba je uhapšeno ili privedeno

ja neznam kako vi,ali ja sam u smoru...pa po meni ovo nista nevalja!!!!!!! :( uspavali smo se ,a grobarske devojcice se kurce!!!

Evo ovako. Necu da komentarishem samu utakmicu i navijanje tokom nje (to ce drugi uraditi za mene).
Na stadionu glodar skida zastavu sa one zivice ispod istoka, chini mi se da je zastava bila Delije Arilje ili tako neshto. Na to 20ak likova silazi u kanal i odlazi na istok gde krece gadjanje stolicama i bakljama. Murija ulece i tera "Shadows-e" iz kaveza. Tu su i neki nashi likovi pohapsheni, a dosta grobara je preskochila na istok pa je i krenula pesma "Ne daj se istok". Posle je murija ushla i na sever i pochela da mlati pendrecima na shta su izazvali opshti bes i bacanje stolica na njih.
Kod autokomande neka glodarska grupa se spushta iz Vojvode Stepe sa motkama,shtanglama itd. U daljini se videlo i kamenje a ljudi oko nas bez razloga pochinju da paniche (mada je dosta bilo "obichnih ljudi" tj. zena, dece) i ulecu u okolne restorane i kafice. Murija je chini mi se zaustavila tu grupicu glodara ali su ljudi pocheli da trche preko onog mosta jer se nazirala neka frka. Chim se predje most bila je frka sa pandurima, kamenovanje, flashe itd. Nekih 10-15 min smo se tu motali a onda stizu josh 2 kombija puna kerova i krece pendrechenje i hapshenje. Spustili smo se do autoputa i zaokrenuli kod klinichko bolnichkog centra i produzili do Slavije. Grad je bio pun pandura.
Dajte neke utiske, dozivljaje, slike... U svakom sluchaju, znalo se da ce biti sranja, jer ga dugo nije bilo...

Постављање слика је у току...
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/derbi_124

Извештај за Кафе ће ипак написати РСФ.

Управо сам стигао са текме.

Био сам на аутокоманди када је све почело. Али да кренем из почетка.

Било нас је по обичају 3 пута више. Почело је кореографијом, бакљама и песмом пуне трибине. Добро навијање које је пратило и добра игра нашeг тима.

Ту су били и момци из Gate 7 за грчким заставама. Било је неколико транспарената на којима не знам шта је писало.

Све је било на супер нивоу у првом полувремену.

Друго полувреме, очајна игра наших и слабије певање. Једино је било добро када се певело Звезда оле, наперед Звезда оле, Звезда олееее итд. Почетак је обележила сјајна бакљада, а касније су коришћени и барјаци.

А онда тренутак због којег је на крају дошло до сукоба. Један смрдљиви клинац са југа упада на терен и са источне трибине скида један од транспарената. И потпуно слободно се враћа на југ. У том тренутку група наших прелази на исток и покушава да врати заставу. Пичке гробарске тада почну бежанију из кавеза.

Онда су у целу причу ускочилу и жандари и настаје прави хаос на том делу трибине.

Одмах након окончања меча са ортаком сам изашао са Маре и упутио се као аутокоманди и Пиониру. Екипа (претпостављам да је јужни фронт) која је раније изашла из кавеза успела да дође до ауткоманде, јер мурија није на време затворила парк и део код пумпе. Они се залећу на нас са леђа каменицама, шипкама и почиње бежанија (треба имати у виду да су то навијачи који су углавном раније изашли са текме и који су били на западној трибини. Углавном старији људи, момци са девојкама и сл.)

Међутим талибанима убрзо након тога долази млађа екипа са Севера. Не можете ни да замислити како су пичке гробарске почеле да беже на све стране. Једна велика група талибана је бежала ка јужном булевару а друга је бежала ка Крађорђевом парку.

Ми их јуримо, али тада наиђоше нинџа корњаче које су их поново спасиле. И онда је почело каменовање са њима ту је било баш жестоко. Летело је камење на све стране.

После једно 10. минута полако се све смирило.

Резултат нам не иде на руку. Али шта је ту је.


Управо се постављају... линк је у другом посту.

Posto ste vec pisali izvestaje,a i tek ce biti napisan glavni da onda samo dodam par nekih mojih utisaka.Prvo kad sam dolazio kolima,uz Drajzerovu ide grupa od 50-ak grobara,par njih je nosilo i stangle neke,i opusteno prolaze kroz taj deo,pored bolnice Dragisa Misovic uzbrdo,prvi put vidim da iz tog pravca dolazi njihova veca grupa,ja se onda bio parkirao kod gornjeg dela bolnice i sa ortakom krenuo i nalecem opet pravo na njih tu kod bolnice,imao sam doduse na sebi samo znacku Olimpijakosa pa izgleda nisu primetili i samo su prosli nesto se mrsteci.Ne cudi me kakva su stoka da sam imao neko vidljivije obelezje sta bi bilo.Na tekmi je u par navrata bilo extra ludilo od navijanja,ali ne moze se postici onim megafonom nista,bolje sam razumeo kad pricaju vodje bez megafona nego sa,jedino resenje je da za tako neke vece utakmice proba da se ponovo stave na atletsku stazu oni zvucnici,drugo resenje nema,krajevi severa uopste ne pevaju,i uvek kasni pesma iz tih delova,stara boljka.ALi onaj propust i debilizam od strane onih volova od redara to u zivotu nisam doziveo,ladno sam primetio kad se taj glodar setao po atletskoj stazi i jos se ja pitam ko li je taj,sta trazi tu,i on skida zastavu.Prosao je pored svih njih,kao da nema zive duse na stadionu  :bes ,jebo im ja mater.U pitanju je bila zastava Trebinje odnosno TB CZ sa krstom u sredini,veoma lepa zastava...e tako se lose osecam trenutno,kao da su meni licno oduzeli nesto  :bes ,vise me je to pogodilo nego rezultat.A i na proslom derbiju,da li u kupu ili prvenstvu su isto tako nam "herojski" digli zatavu sa istoka.Stvarno nemam snage vise,toliko sam se smorio.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

И ја сам се сморио. Вероватно смо пукли титулу јер, сада је разлика 5 бодова, али Партизан мора да изгуби 6 бодова јер 5 нам не одговара због гол разлике (на јна 0:0 и овде 1:1). Остаје нам КУП и Лига куп УЕФА.

Е да, постављено је 37 слика, а видео сутра вероватно.

Лидерова слика:


Nas narod lepo kaze; 'sto mozes da uradis danas - ne ostavljaj za sutra' :nene

Neredi zbog utakmice
23. april 2005. | 21:37 -> 21:47 | Izvor: B92  
Beograd -- Fudbalski derbi Crvene Zvezde i Partizana ni ovog puta nije protekao bez incidenata.

Prema podacima SUP-a Beograd, povređeno je 12 policajaca i najmanje 10 navijača. U tuči je demolirano pet civilnih i šest policijskih vozila. Privedeno je 67 navijača.

Tuča na stadionu Crvene zvezde izbila je u drugom poluvremenu, kada je jedan navijač Partizana sa istočne tribine ukrao transparent suprotnom taboru. Usledila je reakcija Zvezdinih navijača koji su sa severne tribine preskočili na istočnu i sukobili se sa pristalicama crno-belih. Veće nerede sprečili su pripadnici Žandarmerije. Prilikom intervencije, policija je uptrebila i suzavac.

Zamenik načelnika uprave policije SUP Beograd Slobodan Vukelić za B92 kaže da su se navijači oba kluba ponašali izuzetno militantno, a da je tuča, osim na samom stadionu, izbila i na nekoliko mesta u njegovoj okolini: "Povređeno je 12 policajaca, oštećeno 10 vozila policije, a privedeno je 67 lica. Medicinsku pomoć je zatražilo pet građana u Urgentnom centu. Imali smo u nekoliko navrata prelazak navijača s jedne tribine na drugu. Policija je pokušala, više puta, da uspostavi red, ali i pored velikog broja policije, nismo uspeli da uspostavimo narušeni javni red i mir pa su nakon toga navijači počeli nekontrolisano da izlaze sa stadiona i da nastavljaju sukobe na teritoriji van stadiona."

Al je nesto guzva na forumu a???Havarija