Vidim ni na ULEB sajtu nista ne pise, ni na teletekstu.

Sta se to desava?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Igra se a mi gubimo sa 20 razlike na poluvremenu

Culi smo se sa Delijom 013, Ultra Klan je opet u elementu!

Verujem da su nasi zahvaljujuci njihovoj podrsci stigli minus od 22.

Nas drugar se trenutno ne javlja na tel, verovatno je divljanje u Belgiji. Jos jednom veliki pozdrav za UK i od Gogija ocekujemo jedan masan izvestaj, uz slike naravno!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


30ak ljudi
10ak baklji
barjaci (1.5m x 1.5m)
jako pivo

da nas Belgijanci zveknu...?! Bedak.
I pored toga sto smo ispaljeni za karte, mada nismo dosli da se grebemo, vec da pomognemo KK, nije prestala podrska (a i da smo dosli da se grebemo trebalo je da nam pomognu). Aida se pevala, pa recimo 3 x 1/4 neprekidno...ogromna hala, (Spiroudome) dosta bucna atmosfera, ali ono americki fazon, shtani kop i to.

Vidim Ul dobro si stigao nazad u Englesku! Navijanje nam je bilo super! Karte? Pa nemora da se zalimo vecina nas je usla besplatno! Izvestaj! Pisace ga Misa MG kad se vrati iz Kurvaluka u Minehnu! Slike ima Misa iz Holandije, pa ih cekamo! Pozdrav svima koji su bili! A da Pivo im je jako, a zenskih nigde bre...

ovi belgijanci na njihovom forumu su se odusevili navijanju a i uplasili

dobar kop bio nas trideset, pesma nije nikad stajala: avanti stella rossa!!!, srce na teren ocemo srce na teren!!!! al kad je krenula marseljeza opet stravAA bilo i bas kad ih poceli stizat kako je dobra legla bakljada uz pesmu PUUNE TRIBINEE...!!!  svom snagom!! bas mocno bilo uplasili se belgijanci  :o  :o  :D . uglavnom bila je maksimalna podrska s
VANTi STELLa ROSSa!!!

Bio sam danas na mestu zlocina... oko hale... i naletim kod ulaza/izlaza na praznu baklju... :)

Quote from: "UltrasLondon"Bio sam danas na mestu zlocina... oko hale... i naletim kod ulaza/izlaza na praznu baklju... :)

Epilog...
VANTi STELLa ROSSa!!!

Evo i par slika sa njihovog foruma.





QuoteOk, but you have great Red Star's fans all around Europe!

A ovo je komenatar jednog sa njihovog Foruma za nas. Prica je nastala nakon toga sto ih je caki zamolio za slike i malo se ispricao sa njima.

jest bio je i jedan caki na tom forumu belgijskom (i to nas caki :) ) i zapito za slike i oni su stavili slike od bakljade sto su slikali i obecali da ce jos stavit. inace na njihovom forumu su bile manje vise dve frakcije. jedna sto je rekla "jooj uplasili smo se svi mi i igraci od bakljade"  :rofl  i druga frakcija koja nas je pohvalila "hvala bogu da je doso neko da pokaze nasim belgijancima kako se navija" i dobacili slike sto su uslikali.
VANTi STELLa ROSSa!!!

evo belgijanci su stavili zadnje slike na njihov forum ovog puta s
VANTi STELLa ROSSa!!!