Posle legendarnog topika "Grobarski blamovi" otvoricemo i ovaj topik slicnog karaktera. Postavljacemo partizanske price o njihovim "navijackim pobedama". Podstakla me dva poslednja derbija gde su ispali smesni, narocito u kosarkaskom, ali nije na domet postaviti njihovo vidjenje stvari.

Prica br. 1

rukomet (imate na SOS-u gde se lepo vidi i cuje ko grmi)

QuoteIz grada smo došli sa momcima koji su na Jugu. Formirao se zajednički kop i pevalo se tokom cele utakmice. Nadjačali smo cigane i vratili im za košarku. Kratko ali jasno.

QuoteI posebno hvala za Grobare sa Juga i sve ostale koje su imali razmevanja u pevanju pesama. Evo sada se videlo da kako tako (za sada odlično) može da deluje i zvuči "novi JUG", znači nije bilo nikakvih varnica, ne suglasica i ostalih gluposti kojih su se neki pribojavali, znači bilo je totalno opušteno i zajebavali smo cigane 105% maximalno  SVI SMO MI NA KRAJU CRNO BELI SINOVI...


KAD' SAM BIO DETE MALO SESTRU SAM TI SILOVAO, JASNO JE KO DAAAAN VOLIM PARTIZAAAAAAAAAN

Novi hit protiv cigana

Prica br.2

basket (zbog tih desavanja su nam vratili na rukometu :D )

QuoteGrobari su se pojavili u dobrom broju, posebno ako se uzme u obzir da su ekipe morale da se dele, kako bi neki otišli i na Banjicu da podrže vaterpoliste. Pred utakmicu, je bilo klasičnih jurnjava cigana po ulicama, sačekuša i slično, pa su na početku utakmice svi mogli da pokažu svoj plen. Šta reći, kod nas su frontovci, došli obučeni u desetak ciganskih dresova, sa više desetina njihovih šalova, a nešto manji broj trofeja, je bio kod nas u rukama, dok su se kod cigana pojavila čak 3 šala ... A onda u drugom poluvremenu, šlag na tortu, oteta ciganska zastava, koja je završila kako je i red - pocepana, izgažena, zapaljena ... ali onda na taj deo tribina uleću psi žandarmski, i kao prave sluge režima prave gužvu, posle koje veći deo frontovaca odlazi, dok se naša ekipa, zadržala do samog kraja utakmice. Jednostavno cigani su dobili po pičci ... tako da je na neki način pravda zadovoljena - pokradeni smo na utakmici, ali smo ih ponizili kao navijače.

Nastavite...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


QuoteMomcima iz Arilja je uzeto 2 dresa i 2 šala. JF je krenuo za Čačak i saznavši da se utakmica neće igrati sišao iz voza. Možete zamisliti izraze lica cigana kada smo ušli u voz u Barajevu. cigani su lepo predali obeležja bez ikakvog otpora i niko od njih nije dobio batine. Ortak se baš ispričao sa njima i tešio ih rečima da to i nije tako strašno. Frka im je bila da siđu na stanicu ali smo im garantovali da ih niko neće pipnuti. Ostala obeležje su uzeta po gradu i oko hale. Toliko o tome.

Ја могу само да додам ово  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl ...............да није смешно плакао бих....................питам се јесам ли ја био на тој текми уопште.......

Quotea legenda Sloba Novakovic je jedini seo da poprica snama i da nam ponudi rakiju...Autenticni Grobar svaka mu cast...

 :D

Pa jedino im mašta i preostaje.... Jadnici. Šta ćeš, da znate da mi je žao što nemamo dostojnijeg večitog rivala što se tiče navijanja. Brukaaaa, od toga mi je mukaaaa, grobarka kukaaaa i jebe se ko štukaaaa...  :lol:  :lol:  :lol:



Partizan - Radnicki Obrenovac

S' obzirom da se prvo kolo igralo u sredu i da Zapadna Srbija nije mogla da poseti utakmicu u vecem broju, odlucili smo se da masovnim odlaskom na drugo kolo porpravimo utisak.
Za ovu utakmicu smo napunili autobus i krenuli pre 11 sati iz Zvornika. U autobusu je bilo preko 40 navijaca atmosfera je bila prava ludacka. Vrhunac je bio kada je Piske eksirao flasu sa koktelom pisace i manjeg procenta piva. Kada smo stigli do stadiona prikljucili smo se vecoj grupi ''Ujedinjenih Grobara''. Festa se nastavila ispred stadiona dok smo cekali da udjemo, sto je Bato iskoristio da isproziva sve prisutne pandure i dobro protrese kapije istocne tribine stadiona.


Легенде :)

Evo jos hitova sa rukometa :D

QuoteUlazimo na tribinu, a tamo nas svi otpozdravljaju i u fazonu kez do usiju jer nije malo kada ti u pomoc dodje 100-ak grobara, koji su do daske bili zagrejani za ludacko navijanje. Dok su nas sa druge strane, nama mrske komsije, mrcile pogledom, i u istom trenutku kada su svojim okicama gledali nas kop u svojim glavama govorili " U jebote...".

Bar se tako cinilo svim grobarima iz prilozenog, nema lazi nema prevare, reakcije sve najbolje opisuju. Cigani krenu pesmu mi ih utisamo i spustimo dole, i tu krene grobarska ekspedicija, i nasih 5 (55) minuta slave. Bilo nas je na tribini oko 500 mozda malo jace (ne bih da preterujem, mnogi ce se uplasiti kada cuju koliko je Grobara bilo:). Krecemo nase pesme, i nasa tribina se trese dok cigani u transu tuguju, ali dalje necemo o njima jer je ovo suvise lepo da bi ga na kraju sa ovim izvestajem o njima zavrsili. Pevale su se razne pesme, naravno bilo je i onih koji su upuceni crvenim musavcima. Svaki put smo ih nadjacali u pevanju BEZ MEGAFONA, BEZ JEDNOG BUBNJA, BEZ DRUGOG BUBNJA, BEZ TRECEG BUBNJA. Sve su to cigani imali, ali ruke i glas se kod Grobara ne moze jednostavno sakriti. Ludnica na tribini...


Kako je njima dobro :lol:
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Najjace je sto u izvestaju sa basketa kazu kako su nas razbili u navijanju, a posle na kraju jednog rukometnog izvestaja pise kako su nam vratili za basket  namigivanje
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ма они су рођени у контенејру...Кажу како су двојица одважних гробара растерала 40 бе бе беовца, а на сликама се јасно види како примају нокаут...јебига, можда слике лажу :D

Stvarno,njihovoj bolesti nema kraja,ustvari njih više ne treba uzimati za ozbiljno,oni žive u svom imaginarnom svetu-odrekli su se kluba,kao i on njih,dolaze ne virtuelne šorke sa virtuelnim protivnicima-mislim da su reli za F odeljenje neke specijalizovane ustanove.
Ne znam kako je vama smešno kad čitate njihova pisanija,meni je prestalo čak i da bude tužno... :(

UNITED GROBARS :ruke  :ruke  :ruke

Nastavljamo...

Da i ja sada, bistre glave, napišem koju pametnu  

Juče je bio jedan od najlepših navijačkih doživljaja u mom životu, apsolutna pobeda Grobara na svim poljima: ulici, tribini, navijanju, terenu.. I sve to na njihovom terenu, stvarno SVAKA NAM ČAST!

Cigani su iskoristili par godina dok su Grobari bili razjedinjeni i u kurcu da se malo izdignu u nebesa, ali juče smo ih definitivno spustili na zemlju i pokazali im koja je navijačka grupa broj 1 na balkanu.

Tekma počinje, cigani poneseni korejografijom i nostalgijom za drugom Titom i Mao Ce Tungom navijaju kako-tako u prvih nekoliko minuta.. Koreografije me ne zanimaju iskreno, ali čini mi se da su cigani ostali bez ideja i kada je jedina stvar po kojoj su "dobri" u pitanju. Mislim "daj gol, hrabro, zvezda".. kakve gluposti. Sledeće je verovatno "džajo vrati se, da nam kupiš titule".. Parola "KAKVE KOREOGRAFIJE, KAKVI BAKRAČI - VI STE PICHKE, A NE NAVIJAČI!" je sasvim na mestu i u pravom smislu odslikava Grobarski tj. navijački duh i razliku između nas navijača i njih pozera. Mislim da su cigani bolje navijali dok ONI nisu dali gol, tada se jug razdrmao i pokazujemo ono u čemu smo jedinstveni, da smo tu da pomognemo klubu i kad je teško, a ne samo da slavimo kada pobeđujemo (kao neki)..

Kada je PFC izjednačio počinje po meni ludnica i radovanje kakvo ne pamtim, gorela je cela tribina i to dobrih 5-10 minuta, jednostavno nije moglo da se diše i nisam video čoveka na 2m od sebe od dima.. Kako je izgledalo sa ostalih tribina ne znam, niti me zanima ali ono ludilo neću zaboraviti. Pokazali smo još jednom ko su navijači i da smo "stoka sa tribine južne" a ne tamo neke pičkice sa najlončićima.. Znači tribina u transu i od tada cigani se NE ČUJU! Od tada pa do kraja tekme je postojala samo jedna navijačka grupa na tribinama i samo jedan klub na terenu! Navija se bez prestanka, iznenađujuće dobro sa obzirom da nismo imali prilike za uštimavanje sa Grobarima JUG.. Neverovatno dobro, ja sam oduševljen i presrećan. Još jedna stvar koju bih napomenuo jeste da je bilo neverovatno malo ljudi koje bih svrstao u kategoriju "derbi navijač".. Cela tribina je bila izuzetna, i 95% tribine je neprestano navijalo. Prvi put da sam na velikoj tekmi a da se ne nerviram gledajući razne šabane ili šta ja znam oko sebe.

Početkom drugog poluvremena cigani šire transparent "NAŠA STVAR".. Stvarno to samo ima kod njih, da se jedna od najjačih ekipa zove "NAŠA KARA".. Tek kasnije sam saznao šta to znači i stvarno sam zbunjen njihovom debilnošću. Tada se pali 10 ak baklji i uz još par dimova kasnije to je sve od cigana što smo videli, a NIŠTA NISMO ČULI! Bili su kao nemi film, a ljudi koji su gledali prenos su čuli samo Grobare kako navijaju.. Šta se desilo 10 minuta pred kraj tekme svi znamo, znači ne samo da smo im stavili k*t* u usta negu smo im svršili u usta u njihovoj "neosvojivoj tvrđavi".. Skidanje njihovih zastaa na chmarakani je izgleda postala tradicija.. Opšte ludilo, lik koji je uzeo zastavu njihovu nonšalantno trčkara prema jugu i poskakuje od sreće.. Cigani kao kreću preko istoka, dobacivanje bakljama, grobari se zaleću, cigani beže.. Onaj degen bez trunke mozga se probija između grobara i žandara, popija po pički najpre od grobara, posle ga panduri hapse i to je to..

Ciganske parole na najbolji način oslikavaju njihovu opsednutost Grobarima. Vidi se da više vremena provode na našem forumu nego na svom.. Drago mi je što su njihova crveno-bela ciganska braća iz Grčke videla uživo "ko kosi a ko vodu nosi", mada i oni su slična go*na tamo u Grčkoj. Na tribininom forumu sam banovan, ali mogu misliti kako cigani filozofiraju, pretpostavljam da pričaju da su nas tukli, bolje navijali, koreo ekstra bla,bla,bla.. Ma znaju oni ko su i štasu, nego pokušavaju druge da zavedu da o njima lepo misle, pa i sami veruju.. Obične budale i internet navijači koji su najlepši, najbolji, najjači ali u svom virtuelnom svetu laži, juče se pokazalo ko je ko.

Grobari ujedinjeni su najjača grupa u istočnoj Evropi, još malo uštimavanja i bićemo neprikosnoveni. Sledeći derbi je za 10 dana, nadam e da ćemo posle toga biti na jugu i na manjim tekmama, jer ponavljam još jednom NAŠE VREME TEK DOLAZI!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


OVO JE UZETO SA GLODARSKOG SAJTA:

UDBAL
   

April 25

Mateus kod Partizana, grcki cigani kod Delija ...

Objavili su Zvezdini navijaci kako im dolaze njihova (topla) braca iz grcke, navijaci Olimpijakosa... pa neka, lepo njima, isti su.

Nama je na derbi dosao nas Vlade Divac, kosarkas svetskih razmera, i covek koji je "financijski" ojadio KK Pentagram. Pored njega dosao je i "svetski" fudbalski velikan Lotar Mateus.

- Moje srce kuca i dalje za crno-bele i nikada necu zaboraviti godinu provedenu na Partizanovoj klupi i zato sam sa puno emocija odgledao ovaj derbi. Po meni, Partizan je propustio veliku priliku da ubedljivo savlada komsije, ali i remi je odlican rezultat, jer sa njim crno-beli su na pragu osvajanja titule, a to je ono za sta se svi mi borimo, zar ne?

- Cestitam treneru i svim igracima na pokazanom i zelim im da opet od jeseni igraju u Ligi sampiona. Ocena derbija je vrlo dobra, jer ovakvi mecevi se igraju takmicarski, sa velikim emotivnim nabojem i to zahteva od igraca velike napore, koje obicni posmatraci ne mogu da registruju - izjavio je Lotar Mateus.


HAHAHA A SAD MU KUCA SRCE ZA GLODARE!A KOLIKO SE JA SECAM ONI SE NISU RASTALI NA BAS LEP NACHIN.CAK JE MATEUS I TUZIO PARTIZAN ZATO STO NISU TELI DA MU ISPLATE SVE PARE!A SAD PRICA KAKO NJEGOVO SRCE KUCA...MA I ONI SU SVI BOLESNI U GLAVU!

A ovo za grcke cigane necu ni da komentarisem...tu su stvarno grobari ispali glupi!kakvi i jesu ustvari.

;pljuga