prva tekma u novoj sezoni i prvi ispit igraca i trenera Zenge
zbog toga treba da bude mnogo delija da podrze igrace

Bice ne sumnjam, i ako nas BAS zajebava.
Nego ja nisam bi u Kuli na stadionu jos, u kom je to delu Kule?

A bio sam pre neki dan u Kuli, i pricamo o tekmi a magarac nikako da se setim da pitam gde je tacno stadion. Verovatno od onog MB-a i kupacica na Rodicevom jezeru.

Koliko se ja sjecam stadion je blizu ulaza u grad, pored neke rijeke ii sta li je vec......
Nego, prijateljska se neka sa Radom igra u utorak, ide li neko ?Ulaz je besplatan....

E ajde neka se neko iz DC ekipe javi privatno (da ne kvarimo temu), da popijemo pivo  ;pivo  u Kuli ako ide ko. Da imam skim na gostovanja kad se ovi iz Melburna rastrkaju.
Ortaci odavde ili ne prate ili se zanimaju klincima. (I onda pljujete po gastosima  ;pljuga  )

Novine pisu da je na danasnjem treningu prisustvovalo oko 100-ak navijaca  :) . Jebote pocela publika da dolazi i na treninge.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Quote from: "Johnny Blaze"Koliko se ja sjecam stadion je blizu ulaza u grad, pored neke rijeke ii sta li je vec......
Nego, prijateljska se neka sa Radom igra u utorak, ide li neko ?Ulaz je besplatan....


Није баш близу улаза,али с обзиром да је то баш вукојебина све ти је ту и немож се изгубити па да си луд.......................има тамо и нека речица и мост уколико се добро сећам........................

Mislim da je dve ulice od stanice,ovaj put idem vozom imali smo org. za bus u slucaju da je 7-og,medjutim :nene
Svi na voz i nemojte da kupujete karte,ljudima iz Bg savetujem da voz za Vrbas(Ns)cekaju u Novoj Pazovi do koje ce doci Beovozom,nas bi trebalo u voz da udje oko 50 zajedno sa pazovom,Ruma,Sid ako idu vozom nek mi se jave na pm.

Stadion je jako blizu autobuske,nemoze se promasiti.Pored smrdljivog kanala.

Stadion je preko puta Crkve, i nije bas blizu autobuske stanice...

Quote from: "Johnny Blaze"Nego, prijateljska se neka sa Radom igra u utorak, ide li neko ?Ulaz je besplatan....
Јесте,улаз је бесплатан игра се у 20 часова,а отворене су северна и западна трибина.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Pa nije vise od 7 minuta od autobuske.
To sa Radom je nesto kao otvaranje sezone,videcemo ih.

Pa taman tako par minuta od autobuske.Evo ovako otprilike cete najlakse doci:Tu kod autobuske ima cini mi se tri semafora na razdaljini od nekih sto metara,dodjete do treceg,pa onda levo.Druga ulica desno,mislim da je to pre mostica i samo pravo.Nemozes promasiti stadion.Ide se pored kanala,stadion se nalazi tik uz kanal.

шта се губите као да се игра у Мексико Ситију, само пратите колоне људи, питате локалце итд. Као да је незнам шта :zbunjen

Мада само ви дођите до НС па ћемо сви заједно ;pivo

Potencirajte kod ljudi odlazak vozom,sigurno ce biti ljudi koji ce imati org.bus ili ce ici kolima,ali ima ljudi koji ce u slucaju da neko od vas ode kolima ostati kuci jer za njega nema mesta ili nema kesha za bus.Kome bude hitan povratak kuci neka seda na buz ali do tamo-VOZ.

Naime posto smo mi izduvali za autobus a idalje nas ima zainteresovanih ja idem vozom,iako imam kola i mogu da se vratim kuci 1,5h posle tekme,ipak cu ici vozom jer ne zelim da jos 20 ljudi iz mog grada+15,20 ne ode na tekmu.

Za ljude iz unutrasnjosti:

Pokusajte da(naravno ako imate opciju)izbegnete voz sa navijacima iz Bg-a,prvo jer u sinobus cini mi si staje mali broj ljudi a drugo jer bi bilo dobro da dodjemo u dve velike grupe-pa tako ni policija ne bi mogla da nam obezbedi full pratnju i pretrese,jer ce pored zel.st. biti i na ulazu u grad.l

Koliko je Kula daleko od Bg-a da izracunam koliko goriva treba :flasa  :)
Vozom se meni ne isplati jer imam da putujem 5-6 sati!

Quote from: "Johnny Blaze"Nego, prijateljska se neka sa Radom igra u utorak, ide li neko ?Ulaz je besplatan....

Jel to sigurno - da ne dolazim za dzabe ? :zbunjen
Cuo sam nesto da trebamo i sa PAOK-m da igramo u Solunu  :zbunjen

mislim da ima 250 km tamo i nazad,od indjije je valjda 80 km do kule.

ja dolazim na ovu utakmicu i nadam se dobroj predstavi DELIJA  namigivanje
size=10]Dobro znaj da uvek tu sam ja
Dobro znaj da necu nikada
Da te ostavim .. da te zaboravim .. dobro znaj da uvek tu sam ja ![/size]
[/i][/b]

Сви који планирају да крену из НС-а возом нека ми се јаве на ПМ ради договора

Quote from: "Serbiano"Сви који планирају да крену из НС-а возом нека ми се јаве на ПМ ради договора

ма биће нас доста из НС, нема неког посебног договора :)