skupilo se nas 8 iz pariza za tu tekmu,i uz pivo i razne opijate krenuli na utakmicu.
Odbojka ko odbojka sranje od sporta. Dobro navijanje tokom celu utakmice, na kraju zajebancija sa nasim igracima i trenerima (bolih ih patka sto su izgubili).

prvi set smo odigrali ko picke a i drugi bogami, treci smo dobili neznam ni ja kako a cetvrti smo ga isto izpusili.

PS jeremija iz oksera je bio na tekmi, bio je najglasni kad je bilo ono"delije, delije ajmo svi u glas..."

sledeci je sarleroi

pozdrav pariz

Jel bio Sima? :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Vidimo se u sarloa-u!

Dolazi fina ekipica..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Ultra Klan pa brate gde si ti. Hvala Bogu da te ponovo vidim sad mi je mnogo lakse. Koliko vas ide? Cuo sam da ce vas biti dosta, ima da bude ludnica.

Pozdrav Kizo, po svemu sudeci na tom gostovanju bi trebala da bude fina ekipica..  
Danas su neki nasi iz Svajcarske sekcije otisli na tekmu Olimpiakosa u Torino.. Mislim moze UK Nikola nesto vise o tome kasnije..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

ultra klan is back  :)  
tako je ljudi sve delije iz NRW, belgije, holandije, francuske (pozdrav parizkoj raji) svi za charle roi  :vozac  :konj  da odradimo tamo poso   :ruke  :megafon  :ruke  :ruke  :ruke
ajd ako neko zna nek javi u kolko sati pocinje ta tekma.
VANTi STELLa ROSSa!!!

Zao mi je sekcije u turinu puko Olimpiakos 7-0! Ko da su igrali rukomet bre!

Vidimo se svi u Belgiji! Iz NRW bi se moglo zajednicki krenuti naprimer iz D

@WHITE-EAGLE:

Tekma pocinje tacno u 8:37h ujutru.Tvoj zadatak je,da kupis hladno pivo  ;pivo za ekipu i da nam pravis dorucak posle druge cetvrtine  :D  :D  namigivanje

Bio sam na njihovom zvanicnom sajtu i tekma pocinje u 20h !!!

Quote from: "Red Star MG"@WHITE-EAGLE:

Tekma pocinje tacno u 8:37h ujutru.

Znaci moramo uvece da krenemo sa vozom ....JASNO !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

@red star mg: dje si legendo  :)  u svakom slucaju vidimo se, al nemoj od silnih misli na dorucak + pivo  :flasa  da promasis i sravnas pogresan grad  :rofl  :D
i kako stanje el se ide kolektivno iz NRW ili da se svi u charleroi nadjemo?

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Red Star MG"@WHITE-EAGLE:

Tekma pocinje tacno u 8:37h ujutru.

Znaci moramo uvece da krenemo sa vozom ....JASNO !!!

TAAKOO JEE  :ruke zato i pevamo svom snagom "pune tribine ludih navija"  :rofl
VANTi STELLa ROSSa!!!