Niko da pohvali nas nislije za brojnost. 500 coveka nije mala stvar makar u pitanju bio i drugi grad po velicini u Srbiji (pusi ga novi sade  :finger  )
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Sve ste vec rekli, da ne ponavljam...
Mene je iznerviralo sto gomila ljudi oko mene cuti, prica na tell itd. Pa se cesto desi da ni ja ne pevam dok nekrene cela tribina. Jer svi oko mene blenu..

A kad su sudije izasle na tere, uzledeo ono UUUUU i zvizduci, tad sam reko u zajebanciji da ce nam naplate za to... Nisam stigao da odgledam snimak pa nznam da li nas je zajebao. Ali u na SOS-u su prikazali golove, i cini mi se da ono nije bio aut.

Niski bolje, cuti od tih 500 ljudi sledeci put umesto 200 severa ide samo 50 jer mjutavci cute.

ljudi razocarenje veliko.

nikad nisam otisao vise razocaran iz beograda kao sada.

ovom prilikom bih pozdravio momke iz slovenije koji su se isto proveli kao i ja.

Svaka cast na broju ali...
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

? ????...????? ???? ? ????...??? ?? ??? ?? ??? ?? ???? ????? ??? ??????? ???? ???? ?????? ????????? ?? ?????? :(  ?? ??? ??????? ??????? ???? ????? ?? ?????? ????? ??? ???????...??? ?? ???????....

?0?????!!!

A gdfe su bili???
SECER ILI JUG?
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Pa ispostavilo se da smo mi sto smo bili na jugu bili mnogo bolji od vecine ovih nislija koji su ne znam ni ja kako dobili karte za sever.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

????? ?? ?? ???? ???...??? ??????? ?? ????? ?? ???? ?? ??????, ???? ???? ??? ????? ? ?? ???????? ???? ?? ?? ??????, ???? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ?? ?????? ??? ???? ?? ???? ???? ?? ??? ???? ????... :nene

?0?????!!!

Jel tako? Stvarno si indijanac... Ja sam redovan pa nisam bio na Severu a ima jos takvih i na ovom sajtu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Niko da spomene da je legendarna zastava Zulu Warriors ponovo bila na Marakani, doduse ne na Severu, ali vidno istaknuta na Zapadu...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Forever Ultras"Jel tako? Stvarno si indijanac... Ja sam redovan pa nisam bio na Severu a ima jos takvih i na ovom sajtu...

poz,
budimir

cenim da je mislio na redovne nislije
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Jeste, i ja gledam na nekim slikama i nikako da se nacudim, reko mozda neka nova zastava/transparent, otkud znam, ali vidim identicna onoj staroj, kad ono medjutim ...

p.s. Bude, hvala za slike sa matorcima ...

Jesam li ja nesto propustio, kakve su slike u pitanju :zbunjen
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jebiga vladimire, sta da im radim sledeci put znase koliko severa idu za nis i nema frke. Nemogu sa puskom da ih teram kad neki neznaju pesme, a takvih ima na svakoj utakmici barem 500 na severu.

Heh,
Dobices ih na mail. Malo smo se slikali upravo sa tom zastavom koju si spomenuo, zajedno sa vlasnicima iste... :) Uradili smo intervju a Sima i Zoki iz Zulu W. su poneli zastavu... Zamisli prolaznike u Skadarliji kako su se iznenadili i kako su nas gledali kada smo krenuli da sirimo zastavu i da se slikamo... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Koliko je ljudi bilo protiv Sutjeske.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "capocrimi"????? ?? ?? ???? ???...??? ??????? ?? ????? ?? ???? ?? ??????, ???? ???? ??? ????? ? ?? ???????? ???? ?? ?? ??????, ???? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ?? ?????? ??? ???? ?? ???? ???? ?? ??? ???? ????... :nene

?0?????!!!

Redovnim nislijama koji idu skoro na svaku tekmu svaka cast (ja na zalost nisam medju njima). Oni su bili na severu kao i obicno i za njih ja nista ne kazem. Medjutim, bilo je tu dosta indijanaca koji su ne znam ni ja kako dobili karte za sever. Recimo pored mene je bio jedna takav tip  koji je zadnji put bio na Marakani za 100. derbi  :zbunjen

Gago tebi cu objasniti na private o cemu se radi da ne smaram ostale ljude...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

QuotePa ispostavilo se da smo mi sto smo bili na jugu bili mnogo bolji od vecine ovih nislija koji su ne znam ni ja kako dobili karte za sever
.
? ?? ????? ?? ?? ?????????? ???? ?? ?????? ????? ?? ?????, ?? ???? ?? ???????? ???? ??.
???? ??? ??? ?????????? ????, ??????? ? ????. ? ?? ?? ?? ?????? ????? ?? ????? ? ???? ????????? ????? ??????, ??? ?? ???? ?????? ???? ????????. ? ????? ?? ?????? ? ?? ???? ?? ?? ??? ?? ????? ???????? ? ?? ?? ?? ??????? ??? ???? ?? ??????.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

???????? ???? ?? ???????? ?? ???? ???? ??? ?????? ? ????????? ???? ?? ???? ?? ??????, ? ?? ? ????? ???? ?? ??????? ? ???? ?? ?? ?????? ???? ?? ???? :(

?0?????!!!