...jedno je sastati se voljom zreba u nekim od Uefa cup-ova a drugo praviTi ligu zajednicku posle svega,i vremenom je opet prekinuti... namigivanje ,kako bi se pogledalo u oci ljudima izbeglim iz Hrvatske?!vecina razmislja o poboljsanju fudbala i navijackog spectacla.... :nene ...

NE
S

Ne treba da razmi
a nama se moze sve sto se pozeli,da polete ribe i zaplivaju ptice,jer za nas samo Zvezda je zivot,ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE...

Opet ponavljam,u pitanju su ljudi koji su prosli "vise od igre" namigivanje



:nene
S


Ne moramo da igramo protiv iskompleksiranih Hrvata. Tu su bosanci, slovenci, madjari, bugari a mozda i grci? Kada nam je sezona gotova, onda mozemo da igramo takve mini turnire, zar tebi Varsavac ne bi bilo ekstra da igraju Fradi - Zvezda a u Pesti minimum 1000 Delija?!

Bio bi nam puniji stadion, kvalitetna liga, vece pare, igraci bi sticali vece iskustvo. Zeljo, Sarajevo, Borac BL (koje je ekstra gostovanje), Maribor, Levski Sofia... ovakav turnir bi igrali u Januaru i trajao bi mesec dana ili recimo u decembru, a nasu prvu ligu bi skratili na 12 timova. S tim da iz beograda budu samo zvezda, pakistan, ofka, zemun i rad.

Eto, moji su prosli "vise od igre" pa ipak sam ZA.
Ako smo pametni ljudi, necemo valjda dozvoliti da opet prolazimo isto, a sto se lige tice definitivno bi bila kvalitetnija, zanimljivija i sto neko rece, barem bi malo usporavala odlazak igraca.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Boka"KRATKO I JASNO NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja jesam za stvaranje regionalne  lige sa Grcima - Turcima - Bugarima - Rumunima i Madjarima. NIkako zapadno od Drine i Dunava. Mislim da liga sa Steauom, Olimpijakosom, Panatenaikosom ,AEK-om, Levskim, Galatasarajem, Besiktasom pa cak i Vardarom bi bila dovoljno kvalitetna i atraktivna da bi se u proskeu privuklo 10-15. hiljada navijaca. U najmanju ruku to su timovi podjednake jacine i prvenstvo bi bilo zanimljivije 100 puta.

Digli bi region na veci nivo osnivanjem ove lige. Avio saobracaj, putovanja, gostovanja bi se umnozila. Ovako kurac bi isli u Zagreb na tekmu i korist bi imali samo uzak krug ljudi cak ni sami klubovi ne bi imali nikakvu korist od toga jer bi mere obezbedjenja zahtevale povecanje fin. troskova.

Liga bi bila na nivou Nemacke ili Francuske i to bi bilo sasvim OK za redovno ucesce u Ligi sampiona i Kupu UEFA bez kvalifikacija.

Evo ponavljam svoj post posto vidim da se neke stvari ponavljaju i da dodam par reci.

Jedan od hr koji vise "nazalost" nije na ovom forumu je rekao u fazonu  "jaki su Grci u..." ili tako nesto. Proslo je nesto vise od  godinu dana, a u medjuvremenu Grci su postali prvaci Evrope i imali su dva predstavnika u Ligi sampiona.

Zamislite na prolece kup Balkana. U dve grupe po 4. kluba. 2 iz Grcke (Oli i Panatenaikos), 2 iz na

Quote from: "KizaLion"Ne moramo da igramo protiv iskompleksiranih Hrvata. Tu su bosanci, slovenci, madjari, bugari a mozda i grci? Kada nam je sezona gotova, onda mozemo da igramo takve mini turnire, zar tebi Varsavac ne bi bilo ekstra da igraju Fradi - Zvezda a u Pesti minimum 1000 Delija?!

Bio bi nam puniji stadion, kvalitetna liga, vece pare, igraci bi sticali vece iskustvo. Zeljo, Sarajevo, Borac BL (koje je ekstra gostovanje), Maribor, Levski Sofia... ovakav turnir bi igrali u Januaru i trajao bi mesec dana ili recimo u decembru, a nasu prvu ligu bi skratili na 12 timova. S tim da iz beograda budu samo zvezda, pakistan, ofka, zemun i rad.

Prvo, ta prica je pokrenuta pre nekoliko godina, gde je UEFA{oni se pitaju} rekla u startu NE, zasto?
Ugrozili bi sve vidove interesa proklete UEFE,sve se vrti oko para,tako da ...
Kizo i da se sastanemo sa Fradi-jem, cisto sumnjam da ce ikada postojati takva Balcan liga , a i pitanje je da li bi i bilo 1000 ljudi u Pesti, ljudi imaju mnogo svojih problema, vidis da u Ljutice Bogdana ne moze da dodje soma ljudi, u pocetku bi bila euforija a kasnije.... namigivanje ...
a da ne spominjem o ostalim gostovanjima i najbitnija stvar koja prati je FINANSIJE, jedne nedelje u Mariboru{tvoj primer} a druge treba otici u Bucurest ili Grcku, odakle pare ljudima ? i kakvih soma ljudi? lepo sve zvuci ali praxa je drugacija...
S

druga stvar vec "vidim" kako masa hrli iz Evrope tako i Srbije na Januarski turnir Balcana, pogotovu na -15, kako u Beograd, tako i na strani po Rumuniji, Bugarskoj, Grckoj... :o  treba sagledaTI stvar sto realnije, vecina Nas zivi u nekim Nasim i samo nasim snovima, zeljama... namigivanje
S

Quote from: "warsaw"druga stvar vec "vidim" kako masa hrli iz Evrope tako i Srbije na Januarski turnir Balcana, pogotovu na -15, kako u Beograd, tako i na strani po Rumuniji, Bugarskoj, Grckoj... :o  treba sagledaTI stvar sto realnije, vecina Nas zivi u nekim Nasim i samo nasim snovima, zeljama... namigivanje

Niko nije pomenuo januarski turnir...

Samo sam hteo da istaknem to da se u Evropi igra mnogo vise utakmica, a ovi nasi se zale kada polusezonu igraju sreda-vikend.

Kiza je dao primer Januar ili decembar, ostaje leto...ali...
S

Me treba nam jos fudbalska jadranska liga... nek se j***! Bolje bi im bilo da se pozabave nasom domacom ligpm, da se ozive fudbalski centri u Krusevcu, Kraljevu, Nisu, Subotici itd, da se unapredi infrastruktura, modernizuju stadioni i onda ce biti okej.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "warsaw",kako bi se pogledalo u oci ljudima izbeglim iz Hrvatske?!vecina razmislja o poboljsanju fudbala i navijackog spectacla.... :nene ...

NE

a sta je sa kosarkom!!

Quote from: "SaXoN"Me treba nam jos fudbalska jadranska liga... nek se j***! Bolje bi im bilo da se pozabave nasom domacom ligpm, da se ozive fudbalski centri u Krusevcu, Kraljevu, Nisu, Subotici itd, da se unapredi infrastruktura, modernizuju stadioni i onda ce biti okej.

U onoj bivsoj ligi, ne samo ovi centri koje si ti pomenuo vec i mnogi drugi, bili su po prilicno razvijeni i bogati talentima. Tada je druga liga imala kvalitet skoro kao cijela prva sadasnja liga izuzumajuci par klubova. Onda su djeca htjela da se bave fudbalom jer su imala perspektivu, a danas...?
Jedino mi je zao sto skoro svi ovo gledaju kroz jedo ogledalo mrznje jednih prema drugima i zaboravljaju da je veci uzitak bio putovati u ZG, ST, TZ, SK, LJ, SA itd nego li tramvajem putovati na skoro svaku tekmu i cekati da ispadne neki od BG klubova kako bi se moglo ici na neko od boljih gostovanja.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "CZTZ"
Quote from: "warsaw",kako bi se pogledalo u oci ljudima izbeglim iz Hrvatske?!vecina razmislja o poboljsanju fudbala i navijackog spectacla.... :nene ...

NE

a sta je sa kosarkom!!


Na basket ide ko hoce, mnogi NE idu namigivanje
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "CZTZ"
Quote from: "warsaw",kako bi se pogledalo u oci ljudima izbeglim iz Hrvatske?!vecina razmislja o poboljsanju fudbala i navijackog spectacla.... :nene ...

NE

a sta je sa kosarkom!!


Na basket ide ko hoce, mnogi NE idu namigivanje


A drugo, Mi Smo fudbalski navijaci,mozda ne smatraju svi tako,ali barem tvrdim za Mene...
S

Za FK sam spreman da idem mnogo dalje nego za ostale sportove. Jednostavno to je tako. Ovako i mnogi razmisljaju koji idu samnom na utakmice, a sto se tice RK, KK, OK tu svako ima svoje misljenje.

Sto se tice jadranske lige vremena su se promenila, ranije si mogao dobiti cipelu u nos i popusiti mare a sada mozes glavu izgubiti. Ne bi nas niko docekao sa hlebom i solju nego sa hladnim i vatrenim oruzjem.

I ja bih voleo da ozive KS,KG,SU,NI i ostali gradovi ali dok je lopova u FSSCG nista od toga.

Kad bi se svake godine sastajali u toj ex SFRJ ligi,mecevi bi izgubili draz,ovako ce mo zeljno iscekivati susrete u inetr. takmicenjima...

Kizo,konacno ti je dobar avatar :ruke

Quote from: "warsaw"
Quote from: "CZTZ"
Quote from: "warsaw",kako bi se pogledalo u oci ljudima izbeglim iz Hrvatske?!vecina razmislja o poboljsanju fudbala i navijackog spectacla.... :nene ...

NE

a sta je sa kosarkom!!


Na basket ide ko hoce, mnogi NE idu namigivanje

A mnogi su i isli ! Delije su bile prisutne i navijale na tim utakmicama protiv hrvata. E sad, da li je to fudbal ili kosarka mislim da je svejedno!

Ne i definitivo nista sa hrvatima... Za ostale mozda, ali sve to mi izgleda daleko, jako daleko... Tako da ova rasprava ide u pravcu koje nasih zelja ili snova...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "