Evo par mojih zapazanja. sa terena.

Mi smo danas bili fantasticni!!!

Odavno nismo imali ovakvo dobro izdanje, tokom cele utakmice neke akcije, parole, baklje, dimovi, koreo... A navijanje, ne mozete da zamislite. Ceo sever grmi, skace, a meni srce puno! Deo zapada, istok, svi u istom ritmu. Prava ludnica. Masa palih grobarskih zastava, salova, dresova, zastava BBB Bern... Fenomenalno izdanje. Odem do juga da slikam stoku kako se bije, krenu i oni da grme, a sever jaci od njih.

Juzni front, solidno navijanje u prvom, posle jako pali, brojnost - pola kaveza.

1970 - pobise se mdjusobno, smesni kao crtani film, pola juga.

Zakljucak - ne 10, 100 svetlosnih godina ispred njih!!!

Ponosan sam bio do jaja na moje cigane.

I naravno, trans - Mi mo picke najvece, zabelezeno je videcete.

P.S. nije bila nikakva ciganska zastava na jugu vec su palili trans "Mi smo p..."
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Da dodam, na temu brate, ovo vise nije navijanje - ovo je raj... Vodio sam jednog prijatelja Italijanna sa sobom, covek se zaprepastio atmosferom - poredio ju je sa derbijima u Calcio-u, sto nije mogao reci i za igru (Groblja-naravno)...
raljevina Srbija u srcima sija!

Godra,mala ispravka agenti su palili vasu zastavu sombor
ARTIZAN IZNAD SVIH!!!

Mozda i jesu, ali ja to nisam video. Video sam da su spalili svoju "Mi smo picke najvece" :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Popaljeno je preko 50 baklji i 120 dimnjaka, odlicna koreografija brigadira, tuca na autokomandi, prepun sever, nova zastava heroesa, par medjusobnih tuca na severu (3-4 puta nakratko), odlicna atmosfera, izradjena nova zastava caffea (2x2m), itd.
Postavljeno je 15 slika u galeriji, medjutim video zapisi se ocekuju tek u cetvrtak ili petak.

Super navijanje,koreo,ma sve...al do bola je bio
transparent "VI MISLITE DA STE NEKI NAVIJACI"  :rofl
koji se u jednom momentu mogao videti i na tv-u.
Stoka stvarno zalosna,nije ni vredna pominjanja.

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Novi Transparent od HEROESIMA je do jaja mnogo a ma prelep stvarno mnogo mi se svidja!!!!!!!

????? ?? ?????? ???????? ??? ???? ??????? ???????? ??? ????????? ?? ?? ??? ?????, ??????? ????????? ???? ????? 54 ??????  :lol:  ;pivo

Sex,sex,sex...  :jebanje za ovo treba ziveti,za ovakve trenutke.Ne postoji lepsi osecaj od ovoga.Puno mi srce kad dozivim sve ono sto sam danas doziveo.No krenimo redom.Toliko je bilo dogadjaja da ne znam da li cu sve uspeti da pomenem.Sever krcat.Jug jadan kao nikad do sad,tuzni front jos tuzniji...eto prvih argumenata za veliku satisfakciju i za freneticno navijanje."jebote sve ih je manje,sve ih je manje,jebote sve ih je manje".Stvarno nikad gora posecenost miseva.Evo pomenucu ih samo jos jednom i to da su ne uspesno pokusavali da uhvate organizatore AKCIJE VEKA  :lol: ,bezuspeno jureci par momaka po jugu,koji su uspesno umakli i ostavili za sobom na vrhu juga poruku upucenu komsijama "MI SMO PICKE NAJVECE..."  :rofl  tako postavljenu da ispada kao da je to njihov transparent.Svaka cast momcima za to,pogotvu onima koji su to odradili a i onima koji su smislili to  ;pivo .Nadam se iskreno da je barem neko od posetioca naseg foruma ili Kiza uspeo da slika taj detalj.Naravno posle su razulareni misevi dohvatili doticni transparent i onako ga zivotinjski iscepali  :finger .Koreografija jos jednom perverzija,ali dokle vise to pominjati,nisam je video ali su mi rekli da je na tv-u izgledala opako.Pevano je pune tribine sve zajedno sa koreom jedno10-ak minuta.Navijanje opako,sem pada malog pred kraj kada su svi vise blenuli u teren jer se igralo poslednjih par minuta a misevi se osilili sa napadima pa je zbog toga malo opao tempo.Asortiman pesama sirok da siri biti ne moze  :) ,izvlacile se pesme iz naftalina  :) .Na navijanje je uticalo mnogo i jadno pojavljivanje miseva i rano vodjstvo Zvezde kao i gomila baklji,dimova i nekih mini raketa ako se tako mogu nazvati,da dignu atmosferu do vrhunca i da sve bude perfektno.Moram jedino nazalost da pomenem i dve tuce koje su se desile na severu,jedna bas malo veca blizu mene koja je na nekoliko trenutaka pokvarila navijanje  :( .Dovikivanje sa zapadom i istokom,onda u jednom trenutku sever "podeljen" na pola,pa dovikivanje te dve polovine,bas je grmelo.Jedino opet je u nekim trenutcima malo kasnila pesma do nas koji nismo bas bili u centralnim sektorima pa smo vise paznje obracali na to da procitamo sa usana vodja koja pesma ide nego sto smo pratili tekmu.Zapaljeno je 3-4 zaplenjene glodarske zastave.Bilo je podignuto i par nekih transparenata na kojima normalno nisam video sta je pisalo,pa onaj ko je video nek napise.Na kraju ispade teska pobeda,ali slatka  :sampion ,igraci su dosli da pozdrave na kraju sever(a i zasluzili smo jebi ga  :ruke .Par minuta po zavrsetku tekme je nastavljeno sa pesmama,sever i dalje krcat,niko ne mrda,jug skroz prazan  :D ,jos jedna pobeda na svim frontovima..."Na severu opet pesma stara "
Pozdrav
Zandarmerija ciganima musterija  :batine
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

???????? ?? ???? ?? ???? ? ?? ???? ?????????????. ??????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ????? ?????? ????? ????? ??????? ?????? ?? ????.

?? ???? ??????? ??? ????? ???? ????. ??? ????? ????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?????? ???? ??????, ? ????? ???? ??? ???? ?? ????? ??? ????????? ????? ????? ???? ?? ?????? ?????? ????? ??????????. ????? ????? ?? ?? ?? ?????? ?? ???? ?? ?????? ?? ?? ????? ???? ????????? ?? ?????? ???? ?????.

?????, ????? ?? ???????...????? ? ????? ?????? ???? ???? ????????. ?? ? ??? ????? ?????? ??? ?????? ??? ???? ? ????????? ? ????? ???? ???? :zbunjen . ? ?? ??? ????????, ???????, ????????, ??????? ? ??????  ;pivo , ?????? ?? ????...????? ?????? ?? ?????...??????? ?? ?? ?? ????? ?????????? ?????  ;pljuga

:sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

Navijanje u prvom poluvremenu solidno nista posebno (oni do istoka uopste nisu pevali,a onda se na sipku popeo S ...), ali drugo, posle dimnjaka se moze opisati samo jednom recju- LUDILO. Grobari stali sa pevanjem, zinuli i bleje u nas. Kako su smesni bili i inace, ali sa onim transparentom ...mi smo picke najvece... :rofl (pozdrav za legendu cija je to ideja bila). Da se vratim na nas, dakle posle dimnjaka fantasticno navijanje, non stop sa nesto desavalo (nazalost cak i medjusobne tuce, ali ipak nista strasno). Prvo su spaljene one tri zastave sto su Heroesi zaplenili, i posle spontano i ostale, sto je odrzavalo sjajnu atmosferu u kopu. I na kraju slavlje igraca ispred severa :ruke  Ma ludnica...
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.

Sta reci sto vec nije receno, mislim da niko nije upotrebio rec PERVERZIJA :jebanje .Za ovo se moze slobodno reci LEKCIJA SVIMA(ne talibanima njima ih izgleda vise ne vredi ni drzati).Brigadirima cetitam godisnjicu,ekipi caffe-a na lepom transu i da talibanima na odrzavanju tradicije blamiranja na Mari :D
a imam bolest kojoj nema leka.....

Evo i ja da napisem svoju pricu:
normalno na derbi bezanje iz skole, posle par skinutih glodarskih salova, sa ortacima iz svih delova grada krecem na tekmu sa dedinja peske oko 15:00h, usput se srecemo sa par glodara ali se sve zavrsilo samo na prozivkama!
Ulazak na stadion,
stali smo odma pored prve sipke do zapada, kasnije tu dolaze ultra boys-i koji nekako kontrolisu sektor ka zapadu!
Igraci izlaze na teren i vracaju se u tunel, ljudi dizu pa spustaju najlone, ne znaju sta da rade, uglavnom ceo sever dize i to bogami traje 10-ak minuta uz dobro odradjenu bakljadu! Sve u svemu, dobar koreo brigadira!
Prelazimo na tok tekme,
pogledas na jug ono ko sto kaze BB grobara sve manje i manje(veoma interesantno). Mislim da ih je dobro isprozivao onaj transparent(svaka cast autorima), navijanje, barem na mom sektoru u drugom poluvremenu znatno bolje u odnosu na prvo(verovatno zbog pojave VS), sjajno odradjena dimnjada i vatromet u drugom poluvremenu, u tim trenucima je sever stvarno bio jak(mozda i najjaci u zadnje 2-3 godine), dobro organizovano vodjenje(naizmenicno), jedino sam se dosta nervirao oko medjusobnih tuca(stvarno ne znam sta je razlog one 2-3 tuce) ali u svakom slucaju da je moglo da prodje i bez toga, navijanje je do poslednje tuce ka zapadu stvarno bilo za svaku pohvalu(sto kaze S:Ljubim vas, posle svi na pivo) i na to nemam nikakvih zamerki, zapaljene 3-4 zastave su ceo ambijent upotpunili i mislim da je ovo bio najsadrzajniji derbi u zadnjih godinu i po!
Sve u svemu, mislim da se sever budi i da ljudi na sever pocinju da dolaze da bi pevali, a ne zato sto je jeftina karta, mislim da se to primecuje i na manjim utakmicama, kako na marakani tako i na gostovanjima!!! Svaka cast vodecima za organizaciju!!!
p.s.da su megafoni na sipkama radili (zbog kise) bilo bi mozda i za nijansu bolje!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ovde se skupilo nas 20/30 u 9:30h ujutro, dva forumasa  namigivanje  i masa simpatizera. Uskoro ce biti i nekih fotki! Atmosfera je bila odlicna, navijanje bez prekida, glasno, o pirotehnici ne treba trositi reci, kao ni o koreografiji (cestitika Brigadirima jos jednom ...), odlican transparent Heroja. Partizani su se culi (2) puta, ja sam predvidjaao da ce da ih se skupi do 5000 hiljada ali sam ih precenio, bruka!

Ziveli

Svaka cast Ciganijo,svaka cast...nav(b)ijanje za desetku...

svaka cast, navijanje, koreo, bakljade za 10-ku. Koliko sam ja mogao da cujem preko malog ekrana odavno se onako nije navijalo. A nije ni tesko kad smo jedini na stadionu  :D
o suprotnoj strani suvisno je i komentarisati. Na terenu, iskreno uzas od fudbala, gore nego na prethodnom derbiju. Sjever nikad pun do kraja, koliko se moglo vidjet. Cuo sam povike "zapali je, zapali je....", pa se samo pitam jel to gorio transparent "BBB bern" (bas bi mi bilo drago  ;pljuga ), upuceni neka odgovore.  Jedino lose sto sam vidio je ona medjusobna tuca koju su prikazali na par sekundi, lose zbog toga sto je naizgled 15 ljudi sutiralo jednog jedinog ( i nije bas fer), pa ako neko zna razlog i epilog, da malo pojasni (mozemo valjda i bez toga).
sve u svemu svaka cast, najjaci smo :megafon

Cestitke Brigadirima za koreo. Stvarno perfektno.
Ne secam se boljeg navijanja na derbiju.

Zasto grobari danas nisu bili na stadionu? :zbunjen

RADOMIRE, imas pozdrav od JEZRGE :)

Quote from: "Sima_Srbija"Cestitke Brigadirima za koreo. Stvarno perfektno.
Ne secam se boljeg navijanja na derbiju.

Zasto grobari danas nisu bili na stadionu? :zbunjen

RADOMIRE, imas pozdrav od JEZRGE :)

http://www.nogomet.com/bbb/forum/viewtopic.php?t=7921

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Quote from: "Godra"1970 - pobise se mdjusobno

???? ????????: ???? 1970, ???? 1317! :D

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

?? ?? ?????? ?????? "????"?
??? ????? ?? ????? ??? ?????...  :(

?????? ???? ?? ?????????, ?? ???? ?? ????? ????????, ??? ?? ???? ?? ?? ?? ?? ? ????? ?? ?, ????? ?? ?? ?? ????????!   :finger  :finger  :finger

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА