Nqa kom mestu u timu treba dovesti pojacanje?

Odbrana?
5 (17.9%)
Veza?
19 (67.9%)
Napad?
4 (14.3%)

Total Members Voted: 26

Voting closed: May 22, 2004, 03:16:29 AM

Bojan Djordjic je, 'the biggest fluke of the last season'.  Ofanzivni vezni/poluspic koji je u toku jedne sezone na svim utakmicama koje je odigrao dao 1 gol i asistirao oko 3.  Pa Sanibal i Ivan Dudic imaju bolji ucinak od Djordjica iako su mnogo manje igrali od njega.  Djordjic nominalno pripada ManU ali ovi racunaju na njega isto onoliko koliko i Zvezda na Jadranka Bogicevica.   Buduci da me kosarka ne zanima, ne znam u kojoj meri je Rakocevic doprineo Zvezdinom timu u prosloj sezoni, ali kad god sam bacio pogled na statistiku uvek je pisalo 20+ poena.

Kada bi na liga-utakmicama FK-a bilo bar 5000 po utakmici, ne racunajuci Derbi koji kvari taj prosek, to bi bio kvantni pomak.  Broj gledalaca na utakmicama FK je cesto za red velicine manji.
impatizer

Quote from: "Mitke"Bojan Djordjic je, 'the biggest fluke of the last season'.  Ofanzivni vezni/poluspic koji je u toku jedne sezone na svim utakmicama koje je odigrao dao 1 gol i asistirao oko 3.  Pa Sanibal i Ivan Dudic imaju bolji ucinak od Djordjica iako su mnogo manje igrali od njega.  Djordjic nominalno pripada ManU ali ovi racunaju na njega isto onoliko koliko i Zvezda na Jadranka Bogicevica.   Buduci da me kosarka ne zanima, ne znam u kojoj meri je Rakocevic doprineo Zvezdinom timu u prosloj sezoni, ali kad god sam bacio pogled na statistiku uvek je pisalo 20+ poena.

Kada bi na liga-utakmicama FK-a bilo bar 5000 po utakmici, ne racunajuci Derbi koji kvari taj prosek, to bi bio kvantni pomak.  Broj gledalaca na utakmicama FK je cesto za red velicine manji.
5000!!!
Pa gde si ti bio cele sezone batice, koliko se secam na napretku je bilo 8000, na zeti 13000, na sartidu 15000...
Utakmice koje su po meni bas kvarile prosek su one u kupu, bili su radni dani i nije bilo vise od 1000 ljudi, ali znam da je zvezda najgledaniji tim u ovoj sezoni sve ukupno, a siguran sam da je prosek po tekmi bio sigurno 5000 izuzimajuci ove dve u kupu...
ne znam gde zivis, ali ocigledno je su ti jedine tekme derbiji i evropske!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


EVO IZGLEDA DA JE STANCIC I KONACNO POTPISAO I PUTOVACE ZAJEDNO SA EKIPOM NA PRIPREME U NJEMACKU.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Quote from: "ultra_crew_081"EVO IZGLEDA DA JE STANCIC I KONACNO POTPISAO I PUTOVACE ZAJEDNO SA EKIPOM NA PRIPREME U NJEMACKU.
Samo potvrda na tvoj post...


Trenutna tabela  
 
1. Crvena zvezda 74  
2. Partizan 63  
3.
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Novi kapiten je Milivoje Vitakic. Njegov zamenik Vladimir Disljenkovic. Vitakic dosta dugo igra u Zvezdi (od 1998. ili 1999.), ali nisam ocekivao da ce posle Vidica njegovo mesto zauzeti covek vrlo skromnog fudbalskig znanja i "robusnih"  namigivanje  manira. Jedna stvar mora da mu se prizna, lojalan je i izdrzljiv. Dva puta je pokusao da ode, i oba puta se vrlo brzo vracao u Zvezdu. Dva puta je lomio nogu, i oba puta uspeo da se vrati na teren. Kada nemas bolje, i to se ceni.

Ja sam ocekivao da ce kapiten postati Marjan Markovic koji igra u Zvezdi jos od 2000. i koji je jedan od najboljih Zvezdinih fudbalera. Da Dzaja mozda nema neke druge planove sa Markovicem?

Uzgred, Zvezda je danas pobedila lokalni tim iz Magdeburga 4-2.
impatizer

2 gola smo primili od amatera?Strasno!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Bata-Dzaja ga ponovo zaserava i to opet 'major time'. Naime, prema "Glasu Javnosti" Nemanja Vucicevic, Dzajin licni izbor za pojacanje, nece verovatno doci jer je nesto zapelo oko transfera. Posto je Dzaja stipsa i nesposoban da dovede bilo kog igraca oko koga se lome interesi drugih klubova, ovaj transfer propada. S druge strane, trener Ljupko Petrovic uopste nije zainteresovan za Vucicevica. On hoce iskusnog stopera da zameni Vidica jer je Zvedina je odbarana postala rupa bez Vidica, povrdjenog Markovica i Mladenovica.  Ljupko je pokusao da dovede bstopera bugarske reprezentacije (Zagorcica), ali je to propalo verovatno jer Dzaja nije umeo ili pokusao ozbiljno da pregovara. Ljupko i dalje zahteva iskusnog stopera (verovatno Djorovica), a Dzaja mu salje poruke da je sada vec kasno jer su pripreme odavno pocele. Umesto toga, kaze da moze da dovede novog golmana, Banovica iz Sutjeske (!!!). Ljupko u svim novinama izjavljuje da nam je fudbal nula, da je Zvezda slaba, da smo na nivou Albanije, saljuci Dzaji abere da nesto povodom toga uradi. Dzaja se pravi Tosa i na ocigled cele fudbalske javnosti zajebava trenere, igrace i navijace. Tesko Dzaji ako Zvezda ne prodje Jang bojse. Ljupko ce sigurno podneti ostavku (a to moze da se desi i znatno ranije jer je Ljupku preko glave ove sikane u Zvezdi oko pojacanja), a na Dzaji i igracima ce kola da se slome.
impatizer

Ljupko je definitivno pokazao zube sa svojim izjavama. Izgleda da ce opet biti sukoba na relaciji D

Napokon ce neki shvatiti da ne vrijedi nista drugo nego pokazati zube g. Dzaji. Po meni opet ostaje pitanje sta ce navijaci da urada? Jer, otici ce Ljupko ko i Muslin a oni koji trebaju da povuku cijelu stvar i dalje ce da cute.
Vrijeme je za promjene.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Fala kurcu, dodje nam jedan kvalitetan igrac. Bice prava zamena za Vidica. Fali nam jos jedan veznjak i jedan odbrambeni.