dolaze nam i komshije iz francuske?  :ruke
a.....potpis....

Tako je...i to direktno iz Pariza.

oooooooooooodlichno : ))))
a.....potpis....

Quote from: "Radza"Je l' ima neka fotografija njihovih navijaca, ili (ne)zvanicna prezentacija? Vrede li cemu?!

Pozdrav

East Side Bern VS Bande Basel '02 godine ...
http://www.gepflegt-arrogant.net/fww_2.jpg
http://www.gepflegt-arrogant.net/fww_7.jpg
nisu vise "aktivni" izgleda  :batine

Poz'

Sal "Ultras Red StaR"
Adidas trenerka "Crvena Zvezda" - crvena
Majica "Na kolena pred Srbe"
Originalni Adidas dres Crvene Zvezde 2003/04
Privezak sa retro-dresom Crvene Zvezde
Majica "8.dupla kruna" - crvena

sad mozemo na utakmicu  :ruke  :ruke  :ruke  :rofl
a.....potpis....

i josh

Crveni duks "ULTRAS" sa kapuljacom
Kacket "Crvena Zvezda"

olee oleeeeee  :ruke  :rofl
a.....potpis....

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Sky Joker"
ili nikola dolazi u bernu 28?

Ovaj put mora da ide na utakmicu zato sto mu je pred kucom, inace slabo ide...

U vezi informacija i organizacije Delija i Zvjezdasa u Dijaspori mozes da se obratis WHITE EAGLE -u !!!

dje si roma,
organizacija ko i uvek na visini... :flasa
VANTi STELLa ROSSa!!!

Eagle...jeli istina da si vec napunio dva autobusa???

Hoces li ponovo voditi navijanje??  :rofl  :rofl

Eagle, pricaj nam kako ti je bilo kad si vodio navijanje na reprezentciji.

Cuo sam da si pored svih gastosa bio jedini sto se drao "JUGOSLAVIJA"...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"Eagle, pricaj nam kako ti je bilo kad si vodio navijanje na reprezentciji.

Cuo sam da si pored svih gastosa bio jedini sto se drao "JUGOSLAVIJA"...

Mogu ti pricat. Bila je prva partija protiv talijana i mackarosi su vodili sa 2:0. Navijanje je stalo, sto mi je najkrivlje bilo. Pokuso sam sto je u mojoj moci bilo da to zivne malo, mada tu je odma i frka bila sa redarima tako da je to kratko trajalo. O kakvoj jugoslaviji pricas neznam...
VANTi STELLa ROSSa!!!

Quote from: "WHITE_EAGLE"
Quote from: "ULTRA' ROMA"Eagle, pricaj nam kako ti je bilo kad si vodio navijanje na reprezentciji.

Cuo sam da si pored svih gastosa bio jedini sto se drao "JUGOSLAVIJA"...

Mogu ti pricat. Bila je prva partija protiv talijana i mackarosi su vodili sa 2:0. Navijanje je stalo, sto mi je najkrivlje bilo. Pokuso sam sto je u mojoj moci bilo da to zivne malo, mada tu je odma i frka bila sa redarima tako da je to kratko trajalo. O kakvoj jugoslaviji pricas neznam...

Secam se,da si bio toliko nadrkan da si zamalo pao sa ograde  :o  :o i onda nakon 80 minuta napustio stadion.Ali ubedjen sam da ce te jednog dana slusati masa :D

Quote from: "WHITE_EAGLE"O kakvoj jugoslaviji pricas neznam...

Ciju himnu si slusao pre utakmice ???

Koju boju dresova su nosili Neziri, Lazovi, Delibasic i ostali za koje si navijao ???

...i ti jos pitas o cemu pricam...

PS: Jesi se sprijateljio sa Berlin Bullgogs-ima i ostalim Grobarima ???
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

BSC Young Boys - Roter Stern Belgrad  
UEFA-Champions League Qualifikation  
Veranstaltungsdaten  
Ort: Z
a.....potpis....

Uzmi iza gola nemozes pogresiti. namigivanje

Ali ne kod YB, inace si pogresio! I nemoj da zaboravis Jugoslovenski dres!!

Quote from: "Brdjo"Ali ne kod YB, inace si pogresio! I nemoj da zaboravis Jugoslovenski dres!!

ti to mene kao malo sa strane?  :finger

@Nikola: hvala : ) hehe...

ovaj, kontam da je iza gola..samo nisam znao koji je to sektor, posto sam hteo da kupim preko interneta kartu, ali ovako cu da odem ja sam na tickercorner i uzecu kartu :) hehe..oni ce tamo znati gde je taj sektor.. ;pljuga .
a.....potpis....

Quote from: "Brdjo"Ali ne kod YB, inace si pogresio! I nemoj da zaboravis Jugoslovenski dres!!

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

BRDJA   ALE  :ruke  :ruke  BRDJA   ALE  :ruke  :ruke  BRDJA  ALE  ALE ALE   :ruke  :ruke
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Brdjo"Ali ne kod YB, inace si pogresio! I nemoj da zaboravis Jugoslovenski dres!!

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

BRDJA   ALE  :ruke  :ruke  BRDJA   ALE  :ruke  :ruke  BRDJA  ALE  ALE ALE   :ruke  :ruke


Polako ljudi sta ste skocili odma. Sky Joker je shvatio fazon....

Pogledajte na naslovnoj strani na www.delije.net u desnom gornjem cosku.... 2 banera vezana za karte i prevoz do ciriha iz nemacke(razni gradovi)... ideja im je extra, mozda bi bilo dobro nesto tako uraditi i na cafe-u???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ma malo zezanja, koji ti je nidzo :finger , Joker dobro ti nama dosao namigivanje !!

A ti Roma, sta se ti kesis koji krivak :nene  :D !!