QuoteNisam gledao taj "Training day" moram to nabaviti
To ce biti ubjedljivo najjaci film sto ces ikad pogledati.

Jos jedan Denzelov koji bih ti preporucio je "John Q".

Mnogo dobar film SIDEWAYS, avantura/drama
Takodje i LXG (Liga izuzetnih dzentlemena)
Inace, ja najvise volim filmove za opustanje i zajebanciju tipa BOAT TRIP, MEAN GIRLS i sl.
Ko je gledao, zna o cemu pricam :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Djole"Uh,upravo sam odgledao Million dolar baby.Film je em "tezak" em tuzan...strasno.Ne valja se uziveti u film jebes mi mater...

Ako su mi ikada u zivotu posle suze zbog nekog filma, to je bilo tokom one scene kada je Klint curu skinuo sa aparata za disanje i objasnjavao joj sta znace reci "Mo Cuishla" (Moja draga, moja krv).

No, ako hocete da vas film razjebe do kraja, obavezno stivo je "A Beautiful Mind" (Blistavi um). Nevidjena prica...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"
Ako su mi ikada u zivotu posle suze zbog nekog filma, to je bilo tokom one scene kada je Klint curu skinuo sa aparata za disanje i objasnjavao joj sta znace reci "Mo Cuishla" (Moja draga, moja krv).

Auuuuu e bas taj detalj brate.Cepa ti srce na pola majke mi...

Cuo sam da je ovaj najnoviji Batman strava,da je mnogo ozbiljniji.Jel neko gledao?

Quote from: "Djole"
Cuo sam da je ovaj najnoviji Batman strava,da je mnogo ozbiljniji.Jel neko gledao?

Dobar je samo cini mi se da traje vecnost :) , a ko nije pogledao komediju the PACIFIER preporucujem mu da obavezno odgleda meni se bas svidela.

Quote from: "supreme"No, ako hocete da vas film razjebe do kraja, obavezno stivo je "A Beautiful Mind" (Blistavi um). Nevidjena prica...

? ?? ?? ????? ???? ?????? ????????? ?????? ? ?? ???? ???? ?? ???? ???????.  :)
????? ?? ?????????? ????? ?? ???? ?????? ??? ??.
1. ??? ????? ??????????? ??????
2. ??? ??????? ??????
3. ????? ?????
4. ??????? ?????? ???????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

John Q je extra,extra film,i jedini koji je mene dirnuo u srce i to u nekoliko navrata,stvarno nemam reci.Bruka film!
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ako heces nesto komicnije onda pogledaj "The Longest yard".
Chris Rock i Adam Sandler glume.

QuoteInace, ja najvise volim filmove za opustanje i zajebanciju tipa BOAT TRIP, MEAN GIRLS i sl.

Mean Girls?? ajde brate, nije ti 11 godina??

Denzel pravi najjace filmove zadnjih 6-7 godina ubjedljivo.

ovde mozete skinuti divx filmove----------

???????????? ???? ? ??????? ???????? ??? ???????? ??????? ????? "???????? ???? ? ?????".

?? ????, ???? ?? ???????? ????? ?????? (?????? ????? ??????? ? ??????), ?? ????????? ?????? ?????????, ????? ?? ???????? ?????? ????.  :)

??????? ?? ??????? ?????????????? ???? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?? ????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "supreme"No, ako hocete da vas film razjebe do kraja, obavezno stivo je "A Beautiful Mind" (Blistavi um). Nevidjena prica...

??? ???? ??????? ?????. ?????? ??? ??? ? ??, ????? ???? ????? ?????...

?? ???? ?? ?? ?? ???? ????????,??? ?? ??? ?????????? ''51 ??????''.?????? ??????? ? ?????? ? ???? ??? ??? ?? ?????? ??????? ? ????? Hitler-Rise of Evil.?o jaja ????,???????? ?????????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Beautiful mind je dobar film samo je previshe tezak za moj ukus. Ne mogu posle da spavam. Isti utisak je na mene ostavio Let iznad kukavichjeg gnezda (Fly over a cuckoo's nest). Vishe volim da se lepo nasmejem i zabavim kad gledam film, nego da se bedachim.

Poslednji krug u Monci je odlichan film samo malo kratak. A taj nastavak, oce li biti srpskog jezika ili samo stranci glume?

Izgleda nece biti Sin City u nashim biJoskopima  :(

?? ??? ??????? ?? ???????? ??????? ?? ?????????!
????? ????, ??? ???? ? ??? ??????? ?????? ???? ?? ??????.

Vidim da se place i kuka na "John Q" i "One Fly Over the Coocoe's Nest",pa budite ljubazni i pogledajte film "Dancer in the Dark" sa Bjork i Caterine Denevue-ja te

Kad smo vec kod "povracanka" filmova (bukvalno) k'o sto samo ime kaze, ovaj obavezno (ne) gledajte:
"Salo, or the 120 Days of Sodom"
I kad samo pomislim na njega mi je muka:>>
Znaci bolestan 1/1, a interesantno da je sniman pre dobrih 20-30 god., mozda i 40...

ajd necemo vise te od koji se srce para

Paid in full - prica o sasvim normalnom crncu koji je postao jedan od najjacih narko dilera u Brooklyn-u

Hoop Dreams - najjaci sportski dokumentarac ikad napravljen, traje 3 sata. Novinar je pratio dvojicu momaka iz Chicaga od njihove 10-te,11-te godine, sve do 20 i neke, o tome kako se odvijao njihov zivot u getu, i pre svega kosarkaska karijera.
(svakom preporucujem ovaj film)

K-pax  - Kevin Spacey glavna uloga u filmu. Lik je u bolnici za "mentalce", i ubjedjen je da je sa sruge planete, tako svima i prica, ustvari sve se radi o tome kako mu je neko ubio familiju , pa je od tad odlepio i nezna se sta je radio i gdje je bio sledecih 10g.

K-Pax mi se mnogo svideo, samo mi je kraj konfuzan, jeli ziv ili nije ili shta...? Gledacu ga opet pa cu da prokljuvim  :)

K-Pax me je extra smorio!Em nisam sve skontao,em me je taj lik ubio u pojam :D

Blistavi um veceras gledam,pa cu izneti sutra impresije

Quote from: "Djole"K-Pax me je extra smorio!Em nisam sve skontao,em me je taj lik ubio u pojam :D

Blistavi um veceras gledam,pa cu izneti sutra impresije

I mene je smorio do bola! Ti i ja izgleda imamo isti filmski ukus, tako da sam siguran da ce ti se Beautiful Mind dopasti, kad ti se vec dopao Million Dollar Baby.

A Kiza je covek bez srca i duse kad ga Blistavi um smara  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]