Quote from: "Solo_Sempre_Spalato"

I za kraj, ti Baueru koji na BBB forumu u svakom svom postu spominjes Srbe ka nizu rasu sa kojima ti se uopce ne da zabrinjavat i opterecivat i bakcat s njima, kojima jebes mater neopranu i zoves ih neandertalcima i inace prosipas svakakve druge rasisticke gadosti (a bar bi ti od svih ljudi triba znat bolje od toga), KOJI SI SE KURAC REGISTRIRA OVDE NA FORUM KAD TI SE TOLIKO GADE????

:)  Eto dokle je doslo, kad tovar treba da mu ovo napise.

Petorica policajaca povredeno je u neredima nastalim posle prekida fudbalske utakmice hrvatskih klubova Dinamo i Hajduk, koja se igrala u finalu turnira "Gojko
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

sta se tice sirokog... ja osobno nisan bija pa necu previse pizdit. uglavnon doslo je do vecih sukoba, naravno standardno nasa i njihova verzija se razlikuju nebo zemlja. niti jedan transparent nije pa ni s jedne strane a glavna stvar je tuca sa BiH pandurima koji su totalno dobili po picki (neki kazu ni krivi ni duzni) i od nas i od njih pa su se morali spasavat pucanjen u zrak. jedan je teze ozlijedjen i ovi momci sta ih se tereti za napad na njega mogu dobit i do 10 godina u zenici :o  :o  :o  :o  :(
na samoj utakmici je bilo svega, gadjanja bocama, nozevima, itd itd.
i za kraj jos da kazen da odnosi BBB i Skripara vise nisu tako idilicni ka sta su bili.

Quote from: "Solo_Sempre_Spalato"Ja ovin ne zelin rec da su BBB losa grupa, dapace ja vas uvjeravan da nisu toliko losi kakav se dojam moze stec kad citas sta se o njima pise na internetu. Mi smo bili daleko isprid njih, ali oni svake godine napreduju, poceli su i s koreografijama koje su stvarno dobro ispale kad se pogleda koliko ih dugo rade. Ka sta kaze Bauer svake godine imaju nesto i novo i zato se moze rec da su oni grupa u rastu.
ALI ove price koje oni prodaju tipa Torcida treca grupa u Hrvatskoj :o , BBB nenadjebivi i bolji od svih ostalih jednostavno.... neman uopce rici. U bakljadama smo bolji mi, u brojnosti, po estetskom izgledu tribine, po tradiciji, po pismama, po inovacijama, po koreografijama smo bolji mi, po gostovanjima... za njih se moze rec da su glasniji (sjever vice DINAMO a istok ZAGREB i tako cilu utakmicu) i da imaju bolji huliganski rejting u Europi (Milano, Auxerre, Bergamo, itd).

Svakom normalnom navijacu koji ovo procita ce bit jasno da smo ipak mi Numero Uno u Hrvatskoj. :rofl  :rofl  :rofl  

Meni je drago npr sta mi i oni imamo skroz drukcije stileve navijanja (mi smo juznoamericko-talijanski a oni englesko-njemacki) i to je po meni jedna dobra stvar, ne bi volija da se boysi pocnu furat na Ultrase npr.

I za kraj, ti Baueru koji na BBB forumu u svakom svom postu spominjes Srbe ka nizu rasu sa kojima ti se uopce ne da zabrinjavat i opterecivat i bakcat s njima, kojima jebes mater neopranu i zoves ih neandertalcima i inace prosipas svakakve druge rasisticke gadosti (a bar bi ti od svih ljudi triba znat bolje od toga), KOJI SI SE KURAC REGISTRIRA OVDE NA FORUM KAD TI SE TOLIKO GADE????

Cuj ciravi pra

vidis u ovom tvom postu ima cak i nekih konkretnih tvrdnji o kojima mozemo pricat. prvo cu ti odgovorit na ono o BDP-u, naravno da to nije presudno, samo san to napomenija ka ilustraciju situacije. govoreci o nekim objektivnim temeljima vi ste u prednosti iz razloga sta je zg veci grad, bolje prometno povezan i sa vecin standardon. i nemozes mi rec da to nema nikakve veze jer bi onda najbolji nogometni navijaci bili u iranu i kini, a ne u bogatim, razvijenim i prometno povezanim zemljama ka sta su Italija i V. Britanija. Znaci neke bolje osnove imate.
Kazes odi na forum od Armade i pitaj ih sta misle ko je bolji. A onda kazes pola Rijeke navija za Hajduk. Vidis iz tog razloga nas Armada i mrzi i mi smo njima neprijatelj broj 1 i kao takvi nisu bas potpuno objektivni. To znas i sam. Idemo dalje. Kazes nas na gostovanje ide 100 iz ST a vas 1900 iz ZG :rofl otkad ti ides s nama na gostovanja pa znas te brojke? ja nisan govorija da vas ide 10 posto iz ZG a sve ostalo lokalci jer se zna da nije tako. to je jedan plus za vas. ALI ide vas malo s obziron na to koliko bi vas moglo ic! kuzis? a sad ajde malo nazad pa procitaj ono sta san ti napisa o udaljenostima, standardu i nezaposlenosti pa MOZDA skuzis da je i logicno da nas ide iz ST u Vinkovce manje nego vas iz ZG. Sta se tice Hake - zabrlja si, sta se tice Fulhama to ti donekle stoji ALI mislin da smo to sa Romon vise nego dostojno ispravili.
Spominjes Faruka iz Joint Uniona a ja cu te uputit da popricas sa nekima od talijanskih navijaca koji su posjetili Split u zadnjih deset godina (bilo Fiorentinini, bilo Romini, bilo ovi sta su dolazili pojedinacno) i pitaj njih za misljenje.
Da smo mi u padu - jesmo. Da ste vi u laganon porastu - jeste. Da smo jos uvik bolji od vas - jesmo.
E, da. Zoves mene internet huliganom. raspitaj se malo o svojoj reputaciji medju ostalim navijackin grupama i onome sta misle o tebi. vidis za razliku od tebe Gospodine Kulturni Purgeru ja te ne triban vridjat na osobnoj osnovi, ja mislin da tvoje izjave tipa "nije da ne bih volio da padne nuklearka na Beograd, al zasto si ne bi mogli popricati" sve govore o tebi. Ako bas inzistiras, stavicu ovde linkove svih tvojih postova sa BBB foruma u topicima skroz nevezanima za Srbe u kojima ih gadis, pljujes, zoves nizon rason itd itd.
A sad iden nac onu sliku o kojoj san govorija kad nas je bija pun Jug da je stavin.

pazi kad mi je pozlilo dok sam procitao ovaj post. pola posta je vredjanje i spustanje na najsmrdljiviji nacin. nema neke preterane inteligencije. zar ti imas toliko slobodnog vremena da toliko kenjas? na sta ja gubim vreme. a sve sam se nadao da ce nesto da izadje iz ovog posta. nikad nisam bio da se neko banuje ali stvarno... bruka!
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

kakva rasprava ne mogu virovat. samo par recenica ovoj dvojici.

JEZGRA
toliko si jadan i bijedan da je to za popizdit. vrida

"A tebi scenaristu te serije koji nesumnjivo

ko se steka :zbunjen
iman svoje misljenje iza kojeg stojin. istina je da nikad nisan bija osobno na zvezdi jer san mladji (19 mi je godina tek) al iman iza sebe dovoljno utakmica da znan o cemu prican kad kazen da mislin da su bolji...
sta se tice nicka alealestina, taj mracni trenutak mi ne spominji ;pljuga

Quote from: "torcida gripe"
coravi mali

:zbunjen  :zbunjen  :zbunjen  :lol:  :lol:  :jebanje , ti si neki komedija

Quote from: "torcida gripe":zbunjen  :zbunjen  :zbunjen  :lol:  :lol:  :jebanje , ti si neki komedija

Ajd' sad ja kao jedan od moderatora da vas zamolim da smanjite malo dozivljaj,za vasa privatna prepucavanja imate PM.I malo manje psovki i licnih uvreda ako moze,a ako ne...

E, Hrvati...

Citam u Svedskom Aftonbladetu da se sprema snimanje neke sapunice sa fudbalskim huliganima kod vas na leto. Kazu da ce na jedan luxuzni brod koji ce ploviti za Portugal pred vas mec sa Englezima smestiti okorele huligane obe reprezentacije, i onda ce gledaoci pratiti kako ce se situacija razvijati... Ovaj producent kaze da su vec stupili u kontakt sa nekima od najozloglasenijih Engleskih huligana i da se nada da ce oni dati svoj pristanak za ovaj projekat... Zna li neko nesto vise o ovome?
Kaze da su na ideju dosli nakog vase tuce u Sirokom Brijegu...

Quote from: "JEZGRA"
Picko retardirana, vidimo se u Portugalu, ako ne i prije :)
Toplo se nadam da ce se te tvoje prijetnje ostvarit... heheheeheh Vidjet cemo kome ce doc glave internet piskaranje...

Sad me ovaj pripadnik nize rase natjerao da se registiram na forum. Ispricavam se administratorima, biti cu kratak i jezgrovit.

Gledaj Yitzak, 20ak cm sam nizi od tebe a mozda i toliko kilograma lak

Quote from: "samohajduk"
Gledaj Yitzak, 20ak cm sam nizi od tebe a mozda i toliko kilograma lak

Ovo nije bila prijetnja nego ponuda.

A o vasem neograniziranom dolasku u Split sam se toliko naslusao... zato vas i cekamo u Kastelima (slucaj: zarobljenici u vlaku), dugopolju, klisu (slucaj: naprid bili)...

Necu vise raspravljati sa tobom, samo ti nastavi brojiti gostovanja i pisi sastavke,

Shalom.

Quote from: "samohajduk"Ovo nije bila prijetnja nego ponuda.

A o vasem neograniziranom dolasku u Split sam se toliko naslusao... zato vas i cekamo u Kastelima (slucaj: zarobljenici u vlaku), dugopolju, klisu (slucaj: naprid bili)...

Ovo sa va

KAD MAUZER POSTANE ZAKON, BAUER JE TVOJA DUZNOST!!!!!!!!