Muslin odlazi iz Crvene zvezde?

Fudbaleri Crvene zvezde ce, najverovatnije, uskoro ostati bez trenera Slavoljuba Muslina. Trofejni trener kluba, koji je za dve sezone u prvom mandatu, pre tri godine, i sada, posle godinu dana rada, osvojio, ukupno pet trofeja, ipak ce otici iz kluba.

Muslin, kako je rekao, nije uspeo da se izbori za tra


:bes  :bes
MUSLINE OSTANI, MUSLINE OSTANI!

Delije ovo je ozbiljan problem ,pa zbog lo


U P R A V A                  N A P O LJ E !!!

Tako je Kizo.
UPRAVA NAPOLJE!!! :megafon  :megafon  :megafon  :megafon  :megafon
MUSLINE OSTANI!!! :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

e, ne panicite bez veze Muslin i Dzaja tek trebaju da razgovaraju...i ne morate otvarati nove topice ( mogli smo o ovome i na topicu "Dzaja vs. Muslin i LS???" )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Njemu neka je srecan put, a za upravu GVOZDENA METLA!!!

Mozda nije trebalo otvarati topic za ovu temu,ali jos kako treba obratiti paznju na "odlazak" Muslina i jos kako treba da se cuje glas severa u ovoj situaciji.
Muslin jednostavno mora da ostane u Zvezdi a fukare i foteljasi da lete,pa sta je njima cilj mozda po neka titula,kup i prodaja igraca, dokada da nam mazu oci? do kada tim za buducnost? Mozda ne igramo najlepsi fudbal,ali imamo tim ,trofeje,u derbijima smo bez poraza,jednom recju dobru atmosferu i kakvu takvu nadu u bolje. Slozicu se da Muslin nije u evropi uradio bog zna sta,ali ove godine je on izborio sansu za LS i imao vere u tim u koji ni mi sami nismo  verovali  i zato  zasluzuje da vodi tim u evropi. On vec u glavi ima ko treba da ostane,ko da ode i ko da dodje,izmedju ostalog zeli da vrati Drulu i opet nevalja jer olosu iz uprave nikad dosta para . U nasoj upravi sede ljudi nista polji od Bjeke i Zeke i takvi sitni ljudi sada ne smeju da prevagnu sa svojim bednim interesima ispred nase zelje da se napokon vratimo tamo gde nam je i mesto ,pravo u LS. Drago mi je da je Muslin tj. bar neko digao glas protiv takvih i zato ga moramo podrzati jer je i slepcu jasno kakve su njihove ambicije i interesi.


 :megafon  MUSLINE OSTANI,UPRAVA NAPOLJE !

Ovako, :)
Nesto u poslednje vreme nisam preterano cenio Muslina jer je prakticno dosao da spase fotelju Dzaji, ali ova izjava... KAPA DOLE! Muslin je dokazao da je car i da su sva ona skandiranja cak i kada nam nije islo ipak vredela i da Sever ume da prepozna kvalitet. Iskreno se nadam da ce Dzaja "prelomiti pametno"... Sto se mene tice, mene je ovim potezom Muslin "kupio" zauvek... A tek onaj deo o marketingu i sponzorima...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:megafon  JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ja sam to vec pocetkom ove sezone govorio a i sada cu da ponovim:


UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!!! :bes  :bes  :bes

Ajde da  se i ja pridruzim zeljama i cestitkama.Slavoljub Muslin RESPECT !!!!Covek je lepo rekao sve sto nam se dogadja zadnjih par godina.Strategija koju celni ljudi kluba primenjuju godinaama niti nas je kud odvela niti ce odvesti to je sigurno.Promene pod hitno !!!!!
                                                  -NEMA RASPRODAJE -MUSLIN OSTAJE-ZVEZDA IDE U LIGU SAMPIONA-
a imam bolest kojoj nema leka.....

Otci ce i Vidic,Markovic,Mladenovic,Disljenkovic...ako oni odu,sta Muslin moze i da ostane u Zvezdi?

?????? ????? ? ?????? ??????? ???????? ???????

??? ?? ????? ?? ????????

size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

KAKO MUSLIN KA
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

???? ?? ?? ?????. ???? ??? ????? ?? ???? ????? ??????? ????? ???? ??? ?? ???? ? ??? ?? ????. ????? ?? ?????? ? ?? ???? ???? ???, ??? ?? ? ??? ???????.


???? ??? ?? ????????? ? ???? ????????.

????? ?? ???? ?????????? ? ??????? ???????, ? ?? ?? ?????? ???? ? ??????? ????????? ?? ???? "???????? ???????" ? 11 ????????? ?? ????????? ????? (???? ???? ?????????? ?????? ?? ???? ?????? ?? ??????).

Lucky_Star jel tebi Dzaja neki rodjak?

Cekaj samo dok Godra isprocita sadrzinu svih vasih postova...  :nene  :D

budo, ne stajem ni na ciju stranu ovim postom ali ovim potezom nikako nije mogao da me kupi. nije ni muslin mutav. pazi, on je vec poceo da lobira javnost. mislim, kakav je to nacin da se prvo izadje u javnost nekim izjavama a tek onda da se prica sa predsednikom kluba. svako posten ko nema nicega na savesti bi prvo otisao da porazgovara sa dzajom a ako mu se ne svidja dogovor onda bi krenuo paljbu po doticnim likovima. u par reci - nije fer. jer u principu on i ne zna sta ce da bude od tog sastanka. samo je renuo da vrsi pritisak na upravu. iskreno mislim da se poneo jeftino. bez toga da ulazim u detalje sta uprava misli/radi/planira. ja ne volim tu upravu ali neki red mora da se zna.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.