Quote from: "Forever Ultras"manje vise znas da sam, recimo ja, bio prilicno redovan i u vreme kada nas je bilo po nekoliko stotina na Mari.
Da si u to vreme bio na Severu, kao sto pises, setio bi se toga, osim tebe, bar neko ali niko se ne seca.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Senjak":bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes
???? ??? ? ????? ???? ?? ???????? (????? ??), ???? ?????? ??????!
?? ????? ????????? ??????? ????? ??? ?? ?? ?? ????, ??? ????? ?? ??????? ?? ????? ???? ?? ????? ? ????!
??????? ??? ?? ?? ????? ?? ??? ? ?? ?? ??!

??? ?? ?? ???, ???? ?? ????? ???????? ?????? ?????? "???????? ? ??????? ?????????? (?)!
?, ?? ??????? ???? ????? ??? ?? ???? ????!
?????? ???? ?? ??? ?? ????? ???? ????? ????? ?????? "????????? ? ??????????"...

? ???? ??????! ???, ???? ?? ??? ???????? ?? ?????, ?? ??? ?????? (???? ?? ???? ???????) ???? ????????? ?? ?? ???? ??????, ??? ?? ??? ??? ???? ??? ???????!
????? ??? ??? ??? ?????? ????, ?? ?? ??????? ????????...
?? ???? ???? ??????? ?????? ?????? ? ?????? ????? ???? ?????? ??????????, ???? ?? ????????? ???? ?? ??? ???????? ???????? ??? ???? ??????, ??? ?? ???? ????? ???? ?? ????? ???? ????? ???? ????????? ??? ??????? ???? ?????? ???? ? ??????? ? ?????? ?????? ?? ?? ????????. ??, ????, ????????? ?? ?? ????? ?? ?? ????? ? ????? ???????? ?????? ???? ???? ?????????? ????????? ?? ???????????? ????? ? ?? ?? ????? ??? ???? ? ??????? ???????? ??????, ? ???????? ??????! ??... ?? ?? ?????, ????????? ?? ?? ?? ?????? ??? ??? ??????...
?????? ??????, ???? ?, ?????? ?? ?? ??? ???? ????? ???? ???? ?????, ?????? ? ????? ??????: ???? ?? ??????!
????????? ?? ?????? ???????? ?????? ??????, ??? ??? ?? ??? ?????, ?? ???? ?????? ??????? ?????!

????, ??? ?? ???? ?????? ? ??????? ?? "????? ???? ????? ?? ?? ???? ?????? ????", ????? ???? ??? ?? ????? ?? ??????? ?????? ????? ????? ?? ???????? ???? ??????????? ?????? ??????, ?? ?? ????? ?? ?? "????? ???? ?????"...

???????? ?? ??????? ????? ????? ??? ??????. ??? ????????, ???????, ? ???? ????, ? ????? ?? ??????? ?? ?? ?? ?????? ? ?????? ??? ??? ?? ?????...?
????? ?? ?? ??????, ????? ????? ?????, ????? ?????????? ?????
?? ?? ?????? ?? ?? ?????? ????? ?? ?? ?????? ??? ??? ??? ????? ??????? ??? ??????????? ????? ???? ?? ????, ????...

??????, ???? ?? ???????, ??????? ??? ?? ???? ???? ?... ???... ??????????, ?? ?? ???? ???????.
?????? ?? ?????? ????????-??????! ??????? ?? ?? ????? ????? ?????? ???????? ? ?? ???? ??????? ?? ???, ??? ??? ???? ???? ??????? ?? ?????? ????? ?? ??????, ?? ???... ???? ???... ?? ????? ? ?? ??????? ? ?? ?????? ??? ?? ????? ??? ?????!

??????, ???????? ??? ?? ?????? ??-???? ?? ????????! ?? ?? ??????? ????? ?????! ???? ?? ?? ??-???? ?? ?????? ????? ? ?????? ? ????? ??-?? ?? ????? ?? ???? ????? ???????, ? ???????? ???? ????? ???????! ?? ??? ????? ???? ?? ?? ??? ????? ?????? ???? ????? ??-?? ? ????? ????????? ????? ???????...

??? ?? ??????? ?????????? ???? ? ?????? ?? ?????? ??? ?? ???? ?????? ???? ???? ??????, ? ??? ?? ????? ???????, ?? ?? ?? ?? ???????, ?????? ?? ?????, ??????????? ???????? ?? ??????? ???? ?? ???? ?????? ? ?????? ? ?????? ???? ?????? ?? ???? ????????????? ? ???? ? ??????? ????????????!

???? ???? ?? ???? ??????? ? ????? ? ??????? ?? ????????!!!

?????: ?????? ??????, ?? ?? ???? ???????

????? ?? ???????????? ????? ?? ?? ??????? ???????? ?? ?? ?? ???? ??????? ???????? ??? ?? ???? ?????????????? ???? ? ??.
?? ????? ????? ?? ?????, ??? ?? ? ?????? ????????? ? ?? ???????? ?????? ???? ????? (??? ?????????) ???????? ??????.
?, ??? ???? ???????, ???? ?? ???????? ?? ?????????? ??????????? ??????? ? ????????, ???? ???? ?????? ?? ?? ???? ?????????

??????? ????

Senjak brate,

Ti mene ne mozes nikako da uvredis, jer tvojoj gluposti nema kraja. Sta sada znaci ispadnemo u drugu ligu i Dzaja je OK. I pevacemo mu Bravo Dzajo! Dzaja, smem da se usudim da kazem, ima zasluge samo kao igrac u Zvezdi i na tome svaka mu cast. On nije stvorio tim 91 godine niti je imao zasluge za tako nesto. Ljudi moji znate li kakva je udba i finansijska moc stajala iza Zvezde tih godina i kontrolisala sve sto se desavalo u nasem klubu. Mihajlovic je placen tada neverovatnih 1.000.000 maraka sto je bilo medju prvih 10 transfera u Evropi. Kakvi su strucnjaci poput Pedje Stanojevica, Branislava Nesovica i mnogih drugih ucestvovalo u svemu tome. Nije Dzaja trenirao igrace, pravio taktiku, niti dovodio iste. On je bio samo marioneta, skocko, maskota kluba.

Nama ne treba samo trener nama trebaju novi ljudi u klubu. Ljudi koji su pre svega finansijski mocni i zeljni dokazivanja. Oko Dzaje su sve dupeuvlakci, ljudi kojima jos uvek praziluk iz dupeta viri. Sve neki menadzeri i strucnjaci sa "ba" akcentom. MRS! Dzaja vam je kao iz price Carevo novo odelo. U nekom svom svetu. Lako je manipulisati njim i svi ga podrzavaju. Ali ima i onih koji ne vide njegovo novo odelo!

I nemojmo se zaludjivati ligom sampiona. Morali bi da imamo lude srece pa da nekako udjemo i CL.
U trecem kolu kvalifikacija (ako Crvena zvezda prodje drugo) moguci protivnici su Real iz Madrida, Deportivo La Korunja (Spanija), Juventus, Inter (Italija), Mancester junajted, Liverpul (Engleska), PSV Ajnhdhoven, Bajer Leverkuzen, Sparta Prag, Anderleht, Monako, Glazgov Rendzers, PAOK, odnosno, ako se plasiraju, Bri

Quote from: "Mitke"Zvuci neverovatno da jedan isti trener koji je u 2 svoja mandata osvajio gotovo sve domace trofeje oba puta biva najuren i to na vrlo ruzan nacin.  I jedanput je mnogo, ali kada se to ponovi po drugi put, uz gotovo isti scenario, onda je to simptomaticno i treba se ozbiljno zapitati zasto se tako nesto desava.

Da,toliko neverovatno zvuci,da prosto covek mora da se zapita postoji li jo
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Lamyia,

Ja na nekim tekmama sedim pored Dzaje...  ;pljuga

Na Mari sam od rodjenja...

Boka...onda sam prinudjena da ti dam priliku da se demantuje
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Ma dobices cisternu celu! :)

Koliko ja razumem Lamju, ona se poziva na duzinu boravka na severnoj tribini kao conditio sine qua non da bi se sudilo o Zvezdi, a sve to garnirano psovkama, pokazivanjem golih sisa i sl. prostacenjima.  Valjda da se da tezina argumentu i pojaca utisak?  Ja razumem opsesiju Severom i sve privlacnoisti boravka na istom, ali ponekad se sa Severa stvari slabo vide; ima puno ruzicastog dima, barjaci se vijore, isl., pa se propuste neki momenti koji su od znacaja za FK Crvena zvezda.   Korisno je s vremena na vreme pogledati na FK Crvena  zvezda iz perspektive koju ne pruza Sever i sagledati neke stvari u tom klubu u drugom svetlu.  Uostalom, velika vecina navijaca Zvezde nije sa Severa i FK Crvena zvezda ne postoji samo da zabavlja Severnu tribinu.
impatizer

Mitke ima u tome istine. Ekipa koja dobija za dz karte, press ulaznice, dolaze na tribinu kroz "kapiju", sede u prostorijama marakane u najvecem broju slucajeva drugacije misle o Dzaji. Ali dobro. Ja nemam nista protiv Dzaje kao legende. On je nesto sto komsije nikada nece imati. Stvarno je covek iznad svih u nasem fudbalu. Ali nije za direktora kluba. Rex kafa - zika slika i sl. Dobijaju kafu i slike besplatno? On bi trebao da putuje po svetu. Da posecuje sve moguce klubove sa kojim bi mogli da ostvarimo poslovno-sportsku saradnju. Jednostavno da bude neka vrsta PR i kontakt osobe, a ne da vodi racuna o finansijama, igracima, trenierima ... Da bas lobira u UEFA i FIFA i to je to!

Velika vecina :D ,cika  Mitke Elokventni je dovoljno potentna da ne mora da sedi na Zapadu sa cikama i dekama,i to prekrstenih nogu,plaseci se da im "nesto slucajno ne ispadne",dok im se tako matorima tresu "ruke";i imaju devojke i zene pa u tudje sise i ne moraju da "bleje";a ukoliko si ti jebao samo one koje psuju i razgolicuju sise,izrazavam ti duboko saucesce!
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

Mitke je zapravo Muslin,licno!!! namigivanje

I, bre Skajce, kako me tako brzo provali?

Boka, nemam ja nista da dodam sve si rekao.  Dzaja bi mogao da bude direktor kluba pod uslovom da klub imao C.E.O.  Dzaja bi bio ono sto je na primer, kraljica u Britaniji, nesto sto, kako si rekao, malo ko ima, neko ko objedinjuje klub i predstavlja sponu izmedju danasnjice i slavne tradicije, ali neko ko ne prlja ruke dnevnom klupskom politikom.  To bi radio C.E.O. - profesionalac ili tim profesionalaca, koji znaju finasije, marketing, menidzment, public relations isl.  Na primer, ljudi cija su sposobnost, veze, strucnost i znanje poredljivi sa onim koji poseduju Kori Udovicki, Boza Djelic, Pauk, isl.
impatizer

Mitke,tebe moja pojava potresa toliko,da deluje kao da si prvi put sise i video u mom avataru! :o
Ovo bi trebalo da bude navijacki forum,te je stoga logicno da su useri NAVIJACI-osobe koje su redovne na SEVERNOJ tribini...dobro barata
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Quote from: "Mitke"I, bre Skajce, kako me tako brzo provali?

Pa neko je morao,sto je brze mogao!

Lamya, znam ja da si ti one sise nakacila zbog shoka - nije zbog lepote.  Razumem ja tebe; ide to sa tvojim godinama, a i kako kazu Moravici: "Nema cirkus bez budalu". namigivanje .  

Sto se tice foruma, ovo jeste navijacki forum, ali ima nekoliko tema koje me zanimaju, a koje su vezane za pitanja kao: ko ce biti rener, kuda ide klub, kupovina-prodaja igraca isl.  To nisu teme iskljucivo vezane za Sever i dogadjanja na Severu, vec problemi koji zanimaju mnogo siru populaciju Zvezdinih navijaca.  Buduci da na ovom forumu postoji jedan segment ljudi koji se pored navijackog, zanima i za ove fudbalske teme, ne vidim u cemu je problem sa mojim javljanjem i diskusijama u vezi pomenutih tema.  To kako navijate, da li cete imati najlone ili svilu, koje cete poesme pevati, koje su grupe i ekipe na Severu koja ima kakav primat pedigre zasluga za navijacki Sever - sve to mene (vise) ne zanima i o tome, kao sto imas prilike da vidis, ne diskutujem.
impatizer

Ja zatvaram ovo sranje od topica, a vi koji prozivate ljude i terate ih sa kafea, razmislite sta ste do sada uradili za ovaj sajt, i odakle vam pravo...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]