Zvezda je zelela da se igra na Marakani, ali Zeleznik je to odbio. Dakle igramo na groblju, kao i uvek do sada.


Mora da se uzme ovo,pa da sledece sezone spojimo kup i ligu!Valjalo bi i malo da idemo po evropi da i tamo vrsljamo!! Steta sto je na groblju tekma ali pobeda je jedino sto mora da bude!!!
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Meni je muka od jna,uvek isto ko u kavezu,deres se iz sve glasa a jedva se cuje,atmosfera ocajna,pogotovo kad je finale kupa.
Bolje da je Zeleznik domacin,doslo bi vise ljudi nego ikad na tom stadionu,a i bolji je trip.
Ili da se igra npr.u Smederevu.

Kako ja MRZIM taj stadion to je nevidjeno.
Kad god sam bio navijanje nije bilo ni za qrac.
Nadam se da ce biti opet bojkot...

По мени, треба истрајати у бојкоту. Али требамо доћи у великом броју (иако нам је мука и од намештеног првенства и од јна и од керова и од свега осталог) да виде да нас нема мало и да нас не могу тако лако сломити а и због гласноће, да сви добро чују шта то ми певамо! Међутим, пошто Савез планира да казни наш клуб и наше играче због увредљивих речи са трибине, можда би смо могли само мало да променимо имиџ. Уосталом можда би бојкот био ефикаснији у јавности када бисмо без увредљивих парола отпевали само наше две песме "але, але, у затвор за навијање...", "нема тог закона...", а може и она стара "упалићу бакљу ја, па макар лежао и пуна три месеца..." и наравно после тога напуштање трибине...Не би требало да нам буде тешко да истрајемо јер има мало утакмица до краја, па би било јако глупо не долазити.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Upravo tako...
Doci, otpjevati 2-3 pjesme kao i zadnja 2 puta i otici.

Skandiranja ce se najjace cuti svakako, a tu opet najvecim delom spadaju uvredljive poruke... Ako smo krenuli u bojkot mora se istrajati... Nadam se da su takodje svi svesni da se na kup utakmici moze desiti da veliki broj ljudi ne napusti tribinu... To se moze spreciti deljem letaka na kojima ce sve detaljnije biti objasnjeno...
Zbog samog napustanja Severa i smatram da je puna tribina mac sa dve ostrice, sa jedne strane jos jednom cemo jasno i glasno preneti sta mislimo o svemu ovome, a sa druge desice se da nas izadje naprimer 1000, a ostane unutra 3000 ljudi...

Aj dobijte taj posrani Zeleznik pa da idemo i mi u Intertoto! :sampion  :sampion

Samo pitanje ko dobija pare od te utakmice (karte i sl.). Savez koliko ja shvatam :zbunjen . To bi bilo i malo ironicno - dati savezu pare, a onda isti kritikovati... Mozda je i bolje ostati ispred stadiona, ko zna.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

A zamislite da za Kup napravimo Hičkok koreografiju i da svi obučemo crne mantije sa iscrtanim skeletima i na ulazu da kažemo da su nam to kišne kabanice a kad udjemo da pevamo Zombi never walk alone.   :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Zemun ce u Intertoto  :)

Mislim da ako na finalu kupa budemo igrali pred praznim severom, izgubicemo kup. I ovako nam fali petorica standardnih prvotimaca koji zbog kartona ne igraju.

Слажем се и са Кизом и са нисам_здрав!

Бојкот је мач са две оштрице и вероватно је да много више на штету иде нашем вољеном клубу него што на штету иде онима које бојкотујемо. Верујем да нас навијаче и наше играче много више боли празна трибина (када је напустимо) него што боли оне које бојкотујемо. Ове које бојкотујемо много више боле наша скандирања и наше увредљиве речи, ту се слажем са нисам_здрав.

Можда бисмо требали све текме до краја Првенства да бојкотујемо као претходне две (напуштање трибине и све остало...) осим финала Купа?

За Куп текму можемо фрикомбиновати као што смо за текму са Каиратом на којој је било и бојкотовања и навијања.
На пример :
Прво полувреме - првих 30. минута бојкот (жестоке прозивке, скандирања на рачун свих говнара...), 15. минута навијање.
Друго полувреме - првих 15. минута бојкот (певамо песме о закону и затвору...) , и онда 30. минута навијања.

?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E stvarno, ako ne mogu bez nas dobiti zeleznik mrtvi nek se objese svi zajedno.
Misljenja sam da je najvaznije istrajati u bojkotu jer je ipak u pitanje dovedena buducnost navijaca i navijanja u ovoj zemlji, a opstanak navijackog pokreta je (bar meni) vazniji od kupa....

QuoteМожда бисмо требали све текме до краја Првенства да бојкотујемо као претходне две (напуштање трибине и све остало...) осим финала Купа?

За Куп текму можемо фрикомбиновати као што смо за текму са Каиратом на којој је било и бојкотовања и навијања.
На пример :
Прво полувреме - првих 30. минута бојкот (жестоке прозивке, скандирања на рачун свих говнара...), 15. минута навијање.
Друго полувреме - првих 15. минута бојкот (певамо песме о закону и затвору...) , и онда 30. минута навијања.



najbolje resenje :) ali bilo bi dobro kad bi nas doslo u sto vecem broju da odradimo to kako treba :)

NAVIJACKI POKRET NIKADA NECETE ZAUSTAVITI


E pa onda svi na stadion

Quote from: "lucky_star"
На пример :
Прво полувреме - првих 30. минута бојкот (жестоке прозивке, скандирања на рачун свих говнара...), 15. минута навијање.
Друго полувреме - првих 15. минута бојкот (певамо песме о закону и затвору...) , и онда 30. минута навијања.?
Po meni stvarno extra predlog!
ve prolazi ZVEZDA traje!


hoce li izaci neko zvanicno saopstenje oko te utakmice,da se nedesi da opet ljudi prelaze ogroman put a na utakmicu se ne ulazi.Ne kritikujem bojkot derbija jer se to nije moglo predviteti,ali sad se na vreme moze reci kako i sta

U prilog tome koliku posetu ocekuju ide i to sto su stampali 15000 karata... Tako bar pisu novine...
Ko bi rekao da je u pitanju finale kupa jedne zemlje?!  :(