Quote from: "Renegade"
QuotePOVERENJE AVRAMOVICU
VEC nekoliko godina je, posle odlaska Vladimira Cvetkovica, upra
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "cyganin"
lucky, zvezdice,  moram da te ispravim. muslin JESTE pricao o razlozima odlaska iz zvezde. lepo je rekao da mu je dosta domacih titula i da ako se  nesto zeli psotici u Evropi, onda je neophodno sacuvati tim, dovesti sponzore ili na drugi nacin namaknuti pare. a rekao je i da u zvezdi ne razmisljaju na taj nacin i da ce zbog toga i otici. ovo sam cuo svojim usima.
a cutao je jer cekao da vidi reakciju uprave, koja je kako smo posle videli nastavila da se ponasa po starom.
isti taj muslin nije mogao da se otarasi dusana savica, koji je jednostavno morao da ostanbe u zvezdi, a da mesecima nije nista radio, a jos i dobijao pare za to.
ne zelim da budem muslinov advokta, imao sam dosta zamerki dok je radio u zvezdi, ali jebiga dve duple krune i titula nisu malo.
pozdrav

Ja ne znam sta ste vi novinari culi svojim usima ali znam sta su moje (i ne samo moje) oci procitale u novinama a taj faktor igra mnogo vecu ulogu u citavoj prici. Muslin je naveo da ima problema sa nekim ljudima iz kluba ali nije hteo (?) da imenuje te ljude. Na taj nacin se pravi konfuzija, nezadovoljstvo a od licnog problema, opsti problem. Slicne stvari radi i Zika Andjelkovic i on je rekao da dok "neki ljudi" ne odu iz tog kluba, on nece ici tamo? Zasto shmekeri (nekada sam i mislila da to jesu, sada vise ne!) ne imenuju doslovce sve te ljude i objasne kakve konkretno probleme imaju sa njima (pa da "problem" resimo) a ne da prave nepodnosljivu atmosferu u klubu a ovamo se na sva usta kunu da su obojica "veliki Zvezdasi".
Veci su od Dzaje, veci su od Sekija, ma najveci su. Muslin sebi daje za pravo da nas sve podjebava sada kada nam je najteze a Zile je umeo da ode i korak dalje pa da i tribinu Severnu podeli na dva dela : Na one "koji Zvezdi misle dobro" (to su oni koji su podrzali Zmaga u vreme kada se vodila medijska kampanja protiv njega) i na one koji "Ne misle dobro Zvezdi" (to su oni koji nikada nisu podrzavali ni JL ni Zmaga a takvih je ohoho!).
E, pa izvini ja Zvezdu bez njenih legendi ne mogu da zamislim i necu! A takodje ni Sever ne mogu da zamislim niti bez onih koji gutaju sve i uvek su tu, niti bez onih koji su sito i reseto odavno prosli i ne moraju NIKOME da dokazuju koliko su veliki.
Prst na celo i neka se umisljeni imperatori zapitaju koga ce i sta sve zrtvovati da bi ostvarili svoje ciljeve. Za pocetak ako zele sebe da zovu Zvezdasima neka nauce da budu lojalni i iskreni. Neka svakome u oci pogledaju i u lice kazu sta imaju a ne da se kao misevi javljaju iz kojekakvih jazbina i pljuju, pa lizu po jebenim NOVINAMA. Nema Zvezdi spasa dok je opsta atmosfera takva. Sever je uvek bio i bice izvor pozitivne energije i nadam se da ce uskoro ta pozitivna energija i ljubav sa tribine preseliti i na nase navijacke forume i vratiti im "staru slavu"!  :D

NE POSUSTAJTE, SVE DO POBEDE!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Za ove sto nece i ne mogu da zamisle Zvezdu bez legendi, da lakse podnesu ovaj svojevrsni Zvezdin gotterdammerung, zelim prijatno pre podne uz pesmu o najvecoj medju legendama namigivanje

Svaka mlada cura ima svog mladica,
a ja samo zelim Dragana Dzajica.
Pod jastukom mojim mesto krsne slave,
Dzajicevu sliku cuvam ispod glave.

Dza, dza, dza, dza Dzajo, Dzajka zivela ti majka,
srecna bila vila koja te rodila.(X2)

Nase cure vole Zvezdine mladice,
ja ovako mala jednog izabrala.
Vitak kao jela, lagan k'o gazela,
procuo se Dzaja sirom sveta cela.

Dza, dza, dza, dza Dzajo, Dzajka zivela ti majka,
srecna bila vila koja te rodila.(X2)

Podji meni Dzajo, podji ruzo bela,
povedi me s tobom preko sveta cela.
Poslusaj me Dzajo, lepo bi to bilo,
da cobanka ljubi prvo svetsko krilo.

Dza, dza, dza, dza Dzajo, Dzajka zivela ti majka,
srecna bila vila koja te rodila.(X2)
impatizer

Quote from: "lucky_star"Ja ne znam sta ste vi novinari culi svojim usima ali znam sta su moje (i ne samo moje) oci procitale u novinama a taj faktor igra mnogo vecu ulogu u citavoj prici. Muslin je naveo da ima problema sa nekim ljudima iz kluba ali nije hteo (?) da imenuje te ljude. Na taj nacin se pravi konfuzija, nezadovoljstvo a od licnog problema, opsti problem. Slicne stvari radi i Zika Andjelkovic i on je rekao da dok "neki ljudi" ne odu iz tog kluba, on nece ici tamo? Zasto shmekeri (nekada sam i mislila da to jesu, sada vise ne!) ne imenuju doslovce sve te ljude i objasne kakve konkretno probleme imaju sa njima (pa da "problem" resimo) a ne da prave nepodnosljivu atmosferu u klubu a ovamo se na sva usta kunu da su obojica "veliki Zvezdasi".
Veci su od Dzaje, veci su od Sekija, ma najveci su. Muslin sebi daje za pravo da nas sve podjebava sada kada nam je najteze a Zile je umeo da ode i korak dalje pa da i tribinu Severnu podeli na dva dela : Na one "koji Zvezdi misle dobro" (to su oni koji su podrzali Zmaga u vreme kada se vodila medijska kampanja protiv njega) i na one koji "Ne misle dobro Zvezdi" (to su oni koji nikada nisu podrzavali ni JL ni Zmaga a takvih je ohoho!).
E, pa izvini ja Zvezdu bez njenih legendi ne mogu da zamislim i necu! A takodje ni Sever ne mogu da zamislim niti bez onih koji gutaju sve i uvek su tu, niti bez onih koji su sito i reseto odavno prosli i ne moraju NIKOME da dokazuju koliko su veliki.
Prst na celo i neka se umisljeni imperatori zapitaju koga ce i sta sve zrtvovati da bi ostvarili svoje ciljeve. Za pocetak ako zele sebe da zovu Zvezdasima neka nauce da budu lojalni i iskreni. Neka svakome u oci pogledaju i u lice kazu sta imaju a ne da se kao misevi javljaju iz kojekakvih jazbina i pljuju, pa lizu po jebenim NOVINAMA. Nema Zvezdi spasa dok je opsta atmosfera takva. Sever je uvek bio i bice izvor pozitivne energije i nadam se da ce uskoro ta pozitivna energija i ljubav sa tribine preseliti i na nase navijacke forume i vratiti im "staru slavu"!  :D

NE POSUSTAJTE, SVE DO POBEDE!

Simpaticno stivo, samo bojim se da je drugarica omasila 50-tak godina i vreme samoupravnog socijalizma. To je bilo vreme nadahnutih govora, kada se ovakav duh cenio i kada je u najtezim trenutCima narodne obnove, ratom porusene zemlje... bla, bla, bla...

U svakom slucaju, recnik je tu. Da pojacamo sa par uvreda i jos socnijih psovki i bog da te vidi. Ne gine ti mesto direktora ili sefa marketinga.. :)

Salu na stranu, svi vi kojima suza iz oka nije krenula, niste pravi navijaci, da znate! :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Ne gine ti mesto direktora ili sefa marketinga.. :)

Ja se nadam da ces ti dogurati bar do titule administratora foruma kada Delije Caffe i Delije.net naprave fuziju.Onda ces verovatno imati priliku da i na Severu napravis selekciju kakva tebi odgovara i neces morati navijati sa Zapada, docices najzad u kop jer nece biti onih koji samoupravljaju i ostalima namecu svoj stil, koji je tebi izuzetno antipatican, pa zbog toga trenutno ne dolazis. Sva sreca uvek si tu na forumu cak i onda kada ti je najteze.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Forever Ultras"
Quote from: "Renegade"
QuotePOVERENJE AVRAMOVICU
VEC nekoliko godina je, posle odlaska Vladimira Cvetkovica, upra

???? ?? ?? ???????? ???????? ??????????? ?? ?? ???????? ?????????? ??????? ???? ?? ??? ???????? ?????. ???? ?? ????? ???????  :o

????? ?? ?? ??? ? ?????? - ????.

???? ?????? ?? ?? ?? ??? ????? ???????. ??????? ????? ?????? ??? ?? ???????? ?? ?????????. ????? ???? ?? ???? ?? ??????? ? ??????, ???? ?????? ? ?????????? ????.

Bajevic je itekako znao i odugovlacio sa odgovorom prema zvezdi iako ni u jednom trenutku nije imao zaista nameru da dodje ovde, nego je smao dizao sebi cenu...
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Sad sam procitao na netu da su del Nerija oterali iz Porta jer je derpe.

D

Upravni odbor imace cetrnaest clanova. To su:

Dragan D
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "cyganin"
Ja ne znam sta ste vi novinari culi svojim usima ali znam sta su moje (i ne samo moje) oci procitale u novinama a taj faktor igra mnogo vecu ulogu u citavoj prici. Muslin je naveo da ima problema sa nekim ljudima iz kluba ali nije hteo (?) da imenuje te ljude. Na taj nacin se pravi konfuzija, nezadovoljstvo a od licnog problema, opsti problem. Slicne stvari radi i Zika Andjelkovic i on je rekao da dok "neki ljudi" ne odu iz tog kluba, on nece ici tamo? Zasto shmekeri (nekada sam i mislila da to jesu, sada vise ne!) ne imenuju doslovce sve te ljude i objasne kakve konkretno probleme imaju sa njima (pa da "problem" resimo) a ne da prave nepodnosljivu atmosferu u klubu a ovamo se na sva usta kunu da su obojica "veliki Zvezdasi".
Veci su od Dzaje, veci su od Sekija, ma najveci su. Muslin sebi daje za pravo da nas sve podjebava sada kada nam je najteze a Zile je umeo da ode i korak dalje pa da i tribinu Severnu podeli na dva dela : Na one "koji Zvezdi misle dobro" (to su oni koji su podrzali Zmaga u vreme kada se vodila medijska kampanja protiv njega) i na one koji "Ne misle dobro Zvezdi" (to su oni koji nikada nisu podrzavali ni JL ni Zmaga a takvih je ohoho!).
E, pa izvini ja Zvezdu bez njenih legendi ne mogu da zamislim i necu! A takodje ni Sever ne mogu da zamislim niti bez onih koji gutaju sve i uvek su tu, niti bez onih koji su sito i reseto odavno prosli i ne moraju NIKOME da dokazuju koliko su veliki.
Prst na celo i neka se umisljeni imperatori zapitaju koga ce i sta sve zrtvovati da bi ostvarili svoje ciljeve. Za pocetak ako zele sebe da zovu Zvezdasima neka nauce da budu lojalni i iskreni. Neka svakome u oci pogledaju i u lice kazu sta imaju a ne da se kao misevi javljaju iz kojekakvih jazbina i pljuju, pa lizu po jebenim NOVINAMA. Nema Zvezdi spasa dok je opsta atmosfera takva. Sever je uvek bio i bice izvor pozitivne energije i nadam se da ce uskoro ta pozitivna energija i ljubav sa tribine preseliti i na nase navijacke forume i vratiti im "staru slavu"!  :D

NE POSUSTAJTE, SVE DO POBEDE!

emotivno, nema sta, ali...
mislim da ne pricamo o tome ko je veca legenda, vec o tome kako bi trebao da se vodi klub (selekcija igraca, dobavljanje novca, sponzora, gradjenja imidza kluba...)
i ja sam do skoro mislio da dzaja treba da ostane dozivotno na funkciji npr. pocasnog predsednika i sl. ali on je sam sebe diskreditovao ponasenjem ali i najavom da bi boske trebao da postane gen. direktor kluba. to je uvreda!
pozdrav buducoj direktorki marketinga namigivanje

Ok za UO, nego ko je sve u Upravi kluba, tj. ko rukovodi svakodnevnim poslovima u klubu i nalazi se na platnom spisku?  UO ne prima platu (tj. ne svi njegovi clanovi).  U Upravi, pored Dzaje i Avramovica, sede jos Marinkovic, Dule Savic, Direktor stadiona, itd.  (Zanima me da li Avramovic dobija dvostruku platu: za funkciju direktora marketinga i v.d Generalnog direktora?)  Zna li neko ko je sve u Upravi, jer to su glavni paraziti i nekompetentni moroni koji ne obavljaju posao kako treba.
impatizer

Quote from: "cyganin"
emotivno, nema sta, ali...
mislim da ne pricamo o tome ko je veca legenda, vec o tome kako bi trebao da se vodi klub (selekcija igraca, dobavljanje novca, sponzora, gradjenja imidza kluba...)

Ja nisam primetila da ovde neko pise o tome "kako bi trebao da se vodi klub" ali evo ja da zapocnem a vi nastavite.
Mislim da bi trebalo da se krene od imidza kluba i da prestanu glupa prepucavanja izmedju bivsih zaposlenih, trenutno zaposlenih i buducih zaposlenih u Zvezdi. Vec sam navela da takvih ruznih scena nema samo u FK i da je osnovno da se takve stvari iskorene...

Cinjenica je da ce do privatizacije doci i da ce se sve promeniti. Dok do toga ne dodje mi ovde mozemo samo pricati (jer zakone ne donosimo mi) koliko god hocemo, mozemo se medjusobno i vredjati ali time ne pomazemo ni sebi ni Zvezdi.

Ako ste vec verni forumasi potrudite se da ovaj sajt izgleda lepo, osvezite ga zdravim, novim i lepim idejama nemojte samo emitovati negativnu energiju - nismo tv "pink"! Nisam primetila da se neko od vas ukljucio u diskusiju koju je otvorio H67? Paranoicno vec mesecima vrtite jednu te istu plocu - zar je moguce da u vasim glavama nema niceg novog?!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????????, ???? ?? ????????? ?? ???????? ?? ?????? ?????? ???? ????????? ? ????? ????, ????????????? ????!  :zbunjen

?? ??? ???? ????????? ?? ?? ???????? "?????? ??????", ????!
?, ??? ????, ?? ????? ???????? ?? ???????? ?? ??????????, ???? ?? ?????? ( ?? ?????? ???????, ?? ??? ??????? ????? ???????? ?? ?????? ???? ???. "???????? ????" ).
???? ????, ?????????? "?????? ??????" ??????? ???????? ??? ???????? ( ??? ??? ???? ???? ???????? ?????????? ) ? ????? ?????, ???? ????? ???? ????? ????? ???????.
?, ????? ????, ??, ??????, ?????? ????? ??????? ?? ????????? ??? ??? "??????", ??? ??? ????? ( ? ??????? ????. ???. ) ???? ????!
?, ??? "??????" ?? ???? ????? ???????? ?? ???!
???? ?? ???? ????????? ?? ?? ?????????? "?????? ??????" ????? ???? ??? ??????? ?? ??????????.
???? ?? ???? ???? ??? ??????? ?????????? ????? ??????. ??? ?? ?????????? ???????? ??? ????????? ????? ( ? ??????? ) ?? "???????" ?? ?? ???? ????? "??????? ?????????"!

?? ??? ?? ??? ??????? ????????? ????? ?????, ??????????? ????? ????? ???? ????? ? ?? ?? ??!

??????, ??? "???? ??????? ?????", ????-?????...
??? ???? ????, ??? ??????? ?? ?? ???? "??????? ?? ????? ????"?
??? ???????? ????? ?? ??? "???? ??? ???" ??? ????? ???? ??????, ??!

????? ?? ??????? ????? ? ?????? ????? ??? ??? ?????!
????, ???? ?????, ???????? ???? "????? ??? ?????" ??? "???????? ??????"! ???? ?????? ????????? ?????, ?? ?? ?? ????? ?? ?????? ????? ???? ?? ????!

??? ?? ????????? ? ????? ????, ?????? - ???? ?????!
?????? ?? ?? ????? ???????? ?????? ??? ?? ????? ???????? ??????? ?????, ??? ?? ? ??????? ???? ???? ?????? ??????? ????? ??????? ??????? ?? ??????.

???, ??? ???? ?????? ????? ? ????? ????? ?????? ????????! ???? ?? ?? ????????, ? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ???????? ? ??? ????? ? ??????: "Jedino mogu da razumem gnev navijaca, jer on je iskren..."

?, ???? ?? ???? ? ??????? ????? ????????, ??? ? ???? ???? ?? ????????? ? ???? ?? ?? ????!
?, ?? ?? ?? ?? ???????? ?? ??...
??? ?? ?? ????, ??? ?? ?? ? ???????? ?????? ( ???, ???, ????... ), ??? ????? ?????? ????? ???? ?????? ????? ???????? ( ??? ??? ?? ?? ????? ????? ). ?????? ???? ????? ?? ??? ?????, ??? ? ???? ???? ???? ?? ??????? ?? ??????? ???? ???? ???? ????? ??????.

??????? ????  ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Mitke"'De si Lamya lafice?  Nema te nesto u poslednje vreme.  Ma ne sumnjam ja da se ti "generalno ne palis na matorce" ali imam utisak i da se tesko gasis.  namigivanje

Nego videste li nase mudro rukovodstvo?  Opet nisu doneli odluku o treneru.  Evo sta s tim u vezi prenosi b92:

Sastanak Upravnog odbora Fudbalskog kluba Crvena zvezda, na kojem ce biti odluceno o tome ko je novi trener
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Valjda ce svi oni koji su iole zdravog razuma shvatiti da je mnogo sto sta zamazivanje ociju. Na www.delije.net na navijackim pricama ima jedan topik pod nazivom nesto poput
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

OVE OZBILJNE RASPRAVE NIKO NECE SPRECAVATI SVOJIM GLUPIM KOMENTARIMA, INTERNIM ZAJEBANCIJAMA ILI MEDJUSOBNIM NESUGLASICAMA! OVAJ FORUM NE SLUZI ZA MENTALNO MASTURBIRANJE!!! UKOLIKO VAM SE KENJA ILI PROZIVA, IMATE PRIVATE MESSAGE, PAGER, MOBILNI, ULICU, TELEGRAM, GOLUBA PISMONOSU ILI PIVNICU (SRPSKA KAFANA VISE NE POSTOJI). HVALA NA PAZNJI.

Iskljuci bre taj caps,oslepecu! :D

E pa malko sam se osetio prozvanim pa da pojasnim. Sve rasprave o Zvezdi shvatam  ozbiljno (i vise nego sto bih zeleo), a uz to poslednja namera mi je da nekog vredjam ili zezam...Ali na neke stvari ja ne umem da odgovorim drugacije nego ironijom. OK , vase pravo je da brisete postove, banujete ili stagod, ali to ce tesko da promeni cinjenicu da je linija izmedju zalosnih i smesnih stvari cesto tanka.
zbeglica sa oaza foruma

Quote from: "Boba"E pa malko sam se osetio prozvanim pa da pojasnim. Sve rasprave o Zvezdi shvatam  ozbiljno (i vise nego sto bih zeleo), a uz to poslednja namera mi je da nekog vredjam ili zezam...Ali na neke stvari ja ne umem da odgovorim drugacije nego ironijom. OK , vase pravo je da brisete postove, banujete ili stagod, ali to ce tesko da promeni cinjenicu da je linija izmedju zalosnih i smesnih stvari cesto tanka.

Potpuno se slazem sa tobom i iz mojih prethodnih postova mogao si da vidis da smo manje vise istomisljenici oko Dzajke. Ali nekako mi se cini da je gotovo glupo vise pisati o Dzajki po forumima. Ako nesto neko oseca da treba da uradi neka lepo ode na stadion, ne mora to da bude Sever ukoliko se plasis da ce te startovati gomila, lepo otidji na Zapad, tu je Dzajka mnogo blize i moze jasno da te cuje sta mislis o njoj..

Inace, za mene je svojevrsni referendum navijaca o Dzajki sama poseta na poslednje dve tekme.

Niko ovde nece brisati argumentovanu raspravu, daleko od toga, postoji malo veci nivo tolerancije ljudi koji uredjuju forum prema onima koji su deo ekipe i to je normalno, malo manji prema novopridoslima. Tako je svuda. Dakle, slobodno pisi, ali razmislite svi da li istu pricu vrtimo u krug i jesmo li sve rekli sto je imalo da se kaze? Inace, ako se malo poprisetis, i ako si pratio pisanja, ja sam u svom potpisu drzao Uprava napolje! mnogo pre nego sto su mnogi shvatili gde nas ovi likovi iz Uprave, na celu sa Dzajkom, vode. Kao "prvoborac" kazem ti, sada je vreme za konkretne stvari koje se desavaju na samoj tribini i koje idu u pravom smeru. Mozda nekima brzina ne odgovara ali prilicno sam ubedjen da sa puta na koji smo krenuli :) nema skretanja dok se neke stvari isteraju na cistac..

Imas jos jedan problem u citavoj prici na koji niko nije imun. E to je ono kada sa konkretnom raspravom i argumentima krenes pa te neistomisljenici opale sa vredjanjima i onda ti nasednes na to i uzvratis istom merom. Dakle, pamet u glavu, strpljenja i mudrosti. Toliko je ocigledno da samo onaj ko NECE ne vidi u cemu je problem i NECE da ga prizna. Recimo, Mitke lepo napise ishod tekme i rezultat u Rusiji, nekoliko dana pre nje. Naravno sve se desi tako kako je covek rekao i umesto da se ljudi zapitaju i razmisle, kako je on to mogao tako da predvidi i da se zapitaju oko njegovih argumenata za to, opali se sa vredjanjem po njemu. Tome mora da se stane u kraj. Nikakvo vredjanje i prizemno prozivanje, pod*ebavanje i fantasticne prozivke ovde vise nece prolaziti. Ovo je ozbiljan sajt, ne zato sto su ljudi koji ga vode neke "face" vec zato sto je ulozeno u njega puno energije, vremena, rada, pa i novca, da bi neko ko zeli da ga srusi samo zbog "kiselog grozdja" to mogao da uradi lako...

Shvatite i ozbiljnost na njemu kao neki vid zastite sajta, kako bi ostalo neko mesto gde svako moze da iznese svoje argumente i vodi "akademsku" raspravu na njemu, vezanu za nas voljeni klub...

Nadam se da ce ti neke stvari sada biti jasnije i da ces razumeti zasto ti ovo pisem uzimajuci u obzir sve sto se desava poslednjih dana...

Sapienti sat.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!