Quote from: "supreme"
Quote from: "Boka"???? ?? ???? ??????????????? ?????? ???? ?? ?? ??????? ? ?????? ? ????????? ???? ???????. (???? ??? ?? ? ???-? ? ???? ?? ?????????).  :batine

Verujem da si i sam svestan da ovo sto si napisao nema veze ni sa mozgom ni sa istinom. Ta provincija koju pominjes ti je oslobodila Beograd, ali ljudi koji su rodjeni u BG-u, eto, vole da za sve sto ne valja prozivaju provinciju, iako na njen racun zive.

Sto se tice buducnosti severne tribine, perspektive svakako ima, ali ja ne bih voleo da nam buducnost bude kao sadasnjost. Ima dosta mladih ljudi koji su se aktivno uljkucili u desavanja na severu i treba ih podrzati u tome. Medjutim, sadasnje strukture, i pored mnogo dobrih stvari u prosloj sezoni, nisu zadovoljile. Da ne pominjem opet Rozenborg, nozeve i slicno, ali ako hocemo da imamo buducnost, moramo prvo iz sadasnjosti da odstranimo mrtvo tkivo.

?? ??? ?? ?????????? ? ???? ????? ???? ???? ???? ??? ?? ????????.

Naravno Kiki,da podrazumeva i novu zastavu,koja ce biti pravo osvezenje...garantujem... namigivanje .Bili su izuzetno mladi kada su napravili tu zastavu,ali su sada itekako svesni koliko i marketing ekipe znaci...
Mada,nisam na to mislila...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ko ce i kada nositi noz je individualna stvar na koju se ne moze uticati.Toga je bilo i bice dok je tribina...
Postoje razliciti razlozi nosenja istih,koji se i mogu opravdati...tipa odbrane zastava ili neka neprijatna iskustva u razlicitim akcijama,kada si i primoran da nosis noz...tipa,u grobarskom si kraju,ili u kraju Force-a,a ne pada ti na pamet,da skidas sal pred njima itd.....(naravno da se ovo odnosi na mladje,koji  nemaju  dovoljan autoritet).
Nesho,totalno si u pravu za "dodjose"...postoje mladici koji redovno dolaze na tekme,a nisu iz Bg-a i okoline,ali oni znaju kako da se ponasaju prema tribini,jer su deo nje i svesni su gde im je mesto...dok sa druge strane imas ekipu ljudi,koja je Marakanu vidjala u sportskom delu Dnevnika,pa kad su dosli da kupuju patike po Bg-u,cisto svratili na utakmicu,da se ne "baci" dolazak u prestonicu...
Nisu ni svesni koliko su bezobrazni...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Boka, i ja sam rodjen u provinciji, pa sam zaglavio u BG. Znam i ja ljude koji dolaze na utakmice, doduse mladje generacije jako slabo, ali one malo starije znam. Oni se po malo cemu razlikuju od ljudi iz Beograda kada je ljubav prema Zvezdi i navijanje u pitanju. Zar mislis da medju Beogradjanima nema tih koji na stadion dodju pijani i naduvani i kao takvi su raspolozeni da prave sranja? Ne mozes provincijalce da optuzis za to jer je po tom pitanju BG apsolutno isti kao provincija, ako ne i gori od nje.

Nije provincija (bar ne u tolikoj meri) tapkala karte za Rozenborg nego beogradska ekipa. Nije provincijalac nedavno vadio noz vec momak iz BG-a. Ne kazem da to ne bi uradio neki majmun iz provincije, ali cinenice su upravo takve kakve svi znamo da jesu. I odatle treba poceti u resavanju problema.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

U svakom slucaju buducnost severne tribine ce biti bolja nego juzne.
osovo je srce Srbije

Nesho,ja se izvinjavam zbog odgovora koji i nije trebalo tebi da bude upucen,a odnosio se na provinciju,vec Boki...kako sam u prethodnom postu tebi odgovarala,zbunila sam se... ;pljuga
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Teta Mila"Dobro,ekipa KB-a je ista kao i Brigadira i Heroja...imali su od koga da uce...takve ekipe i ne mogu,a i ne smeju da iznevere!!!(ne bi bilo lepo  namigivanje )

Rodjen Los,imaju dovoljno svojih akcija,obzirom na to koje su godiste,a samo satisfakcija moze da im bude sto su tu "uz njih" UB!!!!

Mislio sam na podmladak KB-a i vozdovca!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Delije Kosovo"U svakom slucaju buducnost severne tribine ce biti bolja nego juzne.
Cinjenice su cinjenice...  ;pivo
Ta ekipa sa Vozdovca...Koji deo tacno?...Vozdovac je malko veci..;)
ko vrata shal, u stomaku pivo...
Svi na stadion tamo je sve zivo...

Quote from: "Nesha_cb"Mislio sam na podmladak KB-a i vozdovca!!!
Ko su KB? Ne mogu da provalim koja je to grupa :zbunjen .
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "plasticman"
Quote from: "Delije Kosovo"U svakom slucaju buducnost severne tribine ce biti bolja nego juzne.
Cinjenice su cinjenice...  ;pivo
Ta ekipa sa Vozdovca...Koji deo tacno?...Vozdovac je malko veci..;)
Od marakane pa na gore(i banjica ulazi u to)!!!

Quote from: "kiki"Ko su KB? Ne mogu da provalim koja je to grupa  .{/quote]
kanarevo brdo
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da li neko zna sta je bilo sa ekipama:
red force
delta boys
red nered
bice zlo???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

:rofl  :flasa pa poceli smo sa imenima da se takmicimo da budu sto smesnija!!!!!!!!Sto meni uopste nesmeta!!

Quote from: "kiki"Ko su KB? Ne mogu da provalim koja je to grupa :zbunjen .

Kiki Boys    ;pljuga
gt; > > ШИД < < <

jil KIKI kao one bombone ? :ruke