Утакмице које су већ унапред добијене су често и најтеже..Зато, ипак се не треаб радовати у напред..Писки је иначе од викеда у Француској ;pljuga

Mozda Piksi ponudi Francuzima Joksimovica  i Mudrinica za pobjedu nad Strazburom. :nacuo
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Trener francuske ekipe Žaki Digeperu najavio je da će u meču zakazanom za sredu pružiti priliku mlađim igračima.

"Verovatno će u timu na početku utakmice biti samo trojica naših standardnih fudbalera. Nama je ove nedelje najvažniji meč sa marsejskim Olimpikom, koji se igra u subotu. Mi smo mesto u osmini finala Kupa UEFA obezbedili već posle tri meča, pa nećemo bacati težište na utakmicu sa Crvenom zvezdom".


Ovo je olakshavajuce ali ipak moramo pobediti utakmicu.

Ne moramo ako Bazel dobije Romu.

jos najbolje da se osvrcemo na bazel i romu.
nek nasi ljepo odrade svoj deo posla pa da slavimo.

ove price da cemo ih dobiti lako, zato sto igra prakticno drugi tim strazbura, se mogu okaciti macku o rep. to sigurno moze biti olaksavajuca okolnost po nas tim, ali isto tako i ne mora da bude.
samo se nadam da nasi igraci, ni ne pomisljaju na opustanje.

bez pritiska, hrabro i sa postovanjem, nasa pobeda nebi trebala dolaziti u pitanje!!!

srecno nasim igracima i srecno svima!!!
SLAVICEMO DANAS!!!

aj zivili

I opet ce da nam stigne poruka od UEFE. Posle gola baklja na terenu, ajmo se nadati da ce biti "samo" novcana kazna.

Neki ljudi jedostavno nemogu neke stvari da nauce. :bes

Izbaci nas kapiten iz Evrope. :bes

TRAGEDIJA!!!
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

:(
Boze, sta smo ti skrivili?
Covece, placem jebote, ne mogu da verujem, menja mi se osecaj besa sa osecajem neverice da jos nije sve gotovo :(  :(  :(  :( !

Pa jebote u 94.
:bes

Kapiten i Trener nas jebase o ovoj. Pa Zenga zasto izvuci Mladenovica za Mudrinica, pa onda jos i Dramana staviti u igru.

ali sta je tu je, u Subotu protiv Jedinstva okoncati sta je bila jedna od najboljih polusezona u zadnjih 13 godina, sa pobedom naravno.

Nije izlazak is UEFA kupa toliko bitan, jer ipak su igrali u grupnom takmicenju.

Sledeci Evropski izlet ce da bude u Ligi Sampiona.

Jebeni Pink, slusam ovaj radio prenos i ovaj kaze faul na 40 metara od gola... I gol. :boks  U pm. J**** 2. timu POSLEDNJE EKIPE u francuskom prvenstvu ne mozemo da pariramo pola sata, ej trideset minuta i sacuvamo gol...

Ipak bi nas prolazak na neki uvrnut nacin bio nepravedan prema generacijama iz 90ih. Ti su momci igrali sjajno, a nikada nisu prezimeli. A ovi sada sa par odlicnih igraca i ostalim losim ili prosecnim za malo da prodju...Bedak... :(
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Velika steta, ali svaka cast na zalaganju i zelji... Mnogo smo bili bolji, Stazbur sansu nije imao skoro ceo mec...

Nadam se samo da nece poceti pluvanje po kapitenu, napravijo je gresku ali ne treba mu se sada zaboravljati sve sto je radio i sta cini za nas klub! Ne treba niko da mu sad popuje on je sam svestan  situacije, i bez obzira sto mu to verovatno nista ne znaci od mene ima podrsku!

Samo hrabro do nove titule....

Za tog debila Zengu nikad nisam i nikad necu reci da je dobar trener!
Koji mu kurac igraju Mudrinic i Djokaj!
Jeste Djokaj dao gol, ali i morao je iz one pozicije, a to sto je zasrao sto puta na tekmi ne sme da se zaboravi! Ubacuje Krivokapica umesto Mladenovica? Pa covece gde ce ti dusa!
Stavlja onu malu crncugu i oba gola smo primili tamo gde je on stajao na drugoj stativi! Dobro kod prvog nije kriv, ali kod drugog mislim da je on kriv!
Ma bezi Zenga u kurac!

у 94 минути ... БЕЗ КОМЕНТАРА  :o

Пикси Ковачевић је почео да ме нервира последњих неколико утакмица,а сад ме је изнервирао само тако.Еј бре два тотално непотребна фаула је направио,после којих смо примили голове.Још нешто слажем се да је Зенга направио грешку са изменама,али не код Младеновић-Мудринић(иако не подносим Мудринићем),већ код Ђокај-Драман,јер је шиптар одиграо најбољу текму од како је у Звезди,а Драман је тотално смотан,тј слаб и ништа конкретно није могао да учини.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ovakav osecaj u stomaku jos nisam doziveo...
Mislim da izmene u sustini nisu mnogo uticale na igru,koliko Zigina povreda...ubedjen sam da je on bio do kraja,da bi izbio onu loptu iz sesnaesterca...
Neverica....tuga....suze....bol

Volim te Zvezdo!

Dusha me boli. Srce me boli. Jebem ti zivot. Dodje mi da se obesim.

Shta im koji kurac znachi bod? Dabogda im majke svima pocrkale jebem im mater pedersku

Velika greska kod izmjene Djokaj-Draman,ako je vec htio da zamijeni Djokaja trebao je da uvede nekog ko zna sa loptom,ko ce da krade vrijeme,ali ajde dzaba sad traziti krivca.Dobro su odigrali cijelu polusezonu i ovaj remi to ne umanjuje,zao mi je samo zbog gola u 94 minutu koji mi je skratio barem 10 godina zivota.Draze bi mi bilo da smo citavu utakmicu gubili sa 2-3 gola razlike onda se barem ne bih osjecao ovako usrano kao sada.

A sta covjek radi, ja ne mogu da vjerujem, uvodi klinca balavog od 18 godina koji u svakom jebenom duelu izgubi loptu.
Eeeeeej pa sta je s mozgom ???
Treba da drzi loptu on uvodi Dramanija jeboteeeeee

Quote from: "Maj 25"Dusha me boli. Srce me boli. Jebem ti zivot. Dodje mi da se obesim.

Shta im koji kurac znachi bod? Dabogda im majke svima pocrkale jebem im mater pedersku

Da se ne ponavljam...isto sam htio da napisem od prvog do poslednjeg slova.

ZASTO????????????? :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen  :(  :(  :(
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]