Sucidar, to ti je _bila_ :) jedna od njihovih udarnih zastava i grupa na agentskoj tribini... :)

Kapiras sada? :) Novu premijeru, koliko sam ja saznao, :) imace na sledecem derbiju...  :o  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


Tuzno je sto na vasem forumu je najposeceniji topic posvecen Grobarima. Toliko o vasoj ljubavi prema pentagramu crvene boje i kompleksima!
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

E Vili, znas ti to bolje da srocis, nemo' da se brukas bezveze.

Ovoliko postova je iz razloga sto se blamirate kad god stignete. Gde ti vidis ovde komplekse? Da li smo kompleksirani sto masu stvari koje mi uradimo vi prvo isprozivate i ispljujete, onda slicno pokusate, pa ispadne i blam i sranje. Pa naidje neka budaletina tipa alco SF pa nam uprlja ovako lep Forum. Vi ste brate prica za sebe, samo kad vidim kako se svadjate sa agentima, pa pooknem od smeha. Kod vas se vise ne zna da li vise mrzite nas ili agente, agenti vise ne znaju da li muriju da salju na nas ili vas. Borite se protiv agenture, a dozvolite da vam njih trojica! na ocigled svih uzmu 2000 karata! I niko ni da pisne, a tamo se zalecete na njih i vijate ih po JNA.

I sam znas da vise cenim tvoju grupu nego one debele, ali bato, tek kad se sredite onda mozemo da pricamo o nekom rivalitetu i o tome ko je bolji, organizovaniji i sl. Ono sto smo mi sad postali, vi cete godinama cekati, a kao dokaz, evo ti, na vrhuncu ste, Liga Sampiona, imate isti broj navijaca protiv Vose kao i mi protiv Obrenovca. A mi cemo imati isto onoliko navijaca protiv Odenzea kao i vi protiv Reala, +/- 5000. A da mi igramo LS, a vi Kup Uefa, pa ovaj topic bi bio jos poseceniji i sadrzajniji.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Na sajtu 1970 postoje dva izvestaja. jedan iz Njukastla a drugi iz Marselja koji nemaju ni priblizno dodirnih tacaka sa istinom. Covek sedne i sroci svoju fantaziju. Evo link  lik sto pise je XXL
http://www.menjacnicaas.co.yu/phpBB2/viewtopic.php?t=918
Ali pazi kad je pogodio samo to da su ih sproveli sa aerodroma do stadiona, niti najsitniji incident nije postojao.

?????? ??? ?? ????????:

??? ?? ???? ?? ????? ??? ?? ????? ???? ?????? ?? ?????. ???? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ? ??????????? ??????????? ??? ?????? ?? ???? ?? ???? ???? ????? ???????? - ????? ?? ?????? Black@waajt  :D  ???????. ??? ?? ?????? ? ??????, ??????? ?? ?????? ? ???????. ?? ?? ???? ??? ?? ?????? ?? ??????. ????, ???? ?????? ??????? ??????? ??? ???? ?? ???????? ????????. ??? ?? ???? ???? ? ???????? ????, ????? ?????? ??????? ?? ????????? ???????, ?? ????????. ???? ?? ?? ?????????, ??? ?? ?? ?????? ? ????????! ???? ?? ?? ??? ????, ??? ?? ?????? ? ????????  :jebanje  :D   ???? ????????? ?? ????????? ? ????????? ??????.

????????: ?? ?????????? ???? ?????? ????????? ?? ?????????? ''?? ???? ?? ????'', ???????: ??????. ???? ???? ?????, ???? ???? ????? ?????? (?????? ????? ?? ??? ?????????), ? ???????? ? ?????? ?? ?????? ????.  :lol:
http://www.menjacnicaas.co.yu/phpBB2/viewtopic.php?t=918

???? ?? ???? ?? ?? ??????????. ??? ??????? ?? ??????:

XXL: Toliko smo bili gladni i kada je osoblje stadiona pokusalo unese oko 300 sendvica u stadionski bife grobari ih napadaju i zaplenjuju ih a ti sendvici se dele grobarima na tribini a radnik se uvatio za glavu i poceo da place.  :o

:rofl  :rofl  :rofl

Pored nepismenosti u pitanju je i cista laz. Nista se bre nije dogodilo.

Partizan-Real - dogadjaji sa tribine ...

"...Nakon toga zauzimamo mesto i posle 5 minuta dolazi debil kod mog ortaka sa kartom u ruci i ka

Jeste bilo blamova ali kodnas u MD je vec 2:0 za Grobare prvi put pre pve- tri godine kada je posle izbora(na izborima besplatan prezvoz na  tekme u BGD),tada su Grobari napravili plakate po gradu kako se na nekui tekmu Zvezde ide besplatno i ciganlija se fino skupila cega bus kad naidjose kola sa grobarima stadose i slikaju lrulju i onda su rekli da je sjeb i pobegli slika je posle dan-dva izasla u SPORTU.
A sad u cetvrtak su polepili po gadu plakate da se u 11.sati 27.11.2003 nadju svi u jednom kaficu a pisalo je POZIVAMO SVE HOMO,LEZBO I TRANSESTIT DA DODJI DA SE DRUZIMO.
Na kraju pise :

DODJITE DA SE VOLIMO!!!
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Dobro, nije neki blam, ali da se smrznes - jeste :finger

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


kako ide ona pismica... tribine pune decice male, umesto baklji zigice se pale, bubnjeva nema, pesme su tuzne, jer vi ste stoka sa tribine juzne :rofl  :rofl  :rofl
a i ona "grobarska" koreografija van je za 5, plaka san od smija kad san je vidija
sta se tice njihovih vlastitih koreografija :o  :o  :o  :o najbolja mi je ona koja prikazuje kartu europe sa oznacenin gostovanjima :rofl

Da su ih bar posteno odradili pa ajde nekako, a ovako bilo vise prijatelja kluba nego njih...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ne znam da li je neko pominjao njihovu koreografiju sa derbija od pre mozda 3-4 godine. koja se sastojala od oko 1000 hartija A4, ali pazite A4 formata na kojima je posalo "mnogo smo jaki" i to se narvno nije videlo.  A u podnoziju nazovimo kopa je pisalo "mi pisemo stranice istorije" ili tako nesto! Inace papiri su pokrivali samo centralni deo juzne tribine koja je i ovako bila 30 %popunjena.

E sada najveci stos je u tome sto smo na poluvremenu napravili transparent na kome je pisalo "vi ste samo smesna strana istorije"! Mislim da su se osecali ko da ih je neko posrao!  :jebanje Takodje mogoao se na toj tekmi i videti TUMBA HOTLINE sa brojem  mob. telefona tadasnjeg trenera prtizana. Ustvari sve njihove koreografije su manje vise blam koji ce se pamtiti. Ili se pocepaju ili se ne vidi sta su hteli da kazu ili ih je malo. Jedino mi se cini da im je uspela koreografija koju su izveli na JNA kada je bio grad u pozadini ali im se i to brzo pocepalo!

ma meni su super simpaticni :)
da nema njih kome bi se smija?
ipak mora in se priznat da su fenomen balkana, jedini su kojima klub bolje igra nego sta oni navijaju.... :batine

Apsolutno si u pravu. Mada, JF su ti ludi maximalno, njih 500 kad se skupi, mi se svi useremo :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Dobro, nije neki blam, ali da se smrznes - jeste :finger


Ovo su novosadski JF.

A sto su tek nezgodni pri picu ...  :rofl




Obratite paznju na izvestaj sa gostovanja (gostovanja sa ove slike);

"Stizemo tamo oko 2 sata i odmah trazimo neki birtuz gde bi mogli da probamo cuvenu "Leskovacku". Posle dugo vremena nalazimo jedino mesto u gradu koje radi u to vreme,a da ima rostilj-"Nis". Krajnje skromna kafanica,tipicna za juzne krajeve....koliki je to krs bio recice vam i podatak da radio ne moze da se pojaca,niti da se promeni stanica.... Ipak to nije znacilo da ne mozemo da se ozderemo kao svinje (za 50 dinara sta god oces) i popijemo dosta piva (25 dinara Skopsko 0,5). Dolaze i momci iz Brain Damagea,obrcemo po jos 2 ture i krecemo za halu."

:rofl

p.s. jebote, toliko soka - koliko im se nalazi na stolu, sumnjam da sam popio u zadnjih 14/15 godina.

boki ako se dobro secam na toj utakmici su bili postavili na stolicama neki transparent kako nebi pokrili prazna mesta.

Quote from: "Radza"
p.s. jebote, toliko soka - koliko im se nalazi na stolu, sumnjam da sam popio u zadnjih 14/15 godina.

Ipak su oni Juzni Front, nauci da pijes Coca-Colu!

Oni gde god odu ne navijaju, ali se zato super zezaju. Jebes navijanje, ajmo u zezanje :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


delija_pariz Mislim da je to ta tekma, nisam siguran. Secam se da je i to bilo. Pokrivaju stolice zastavom da bi izgledalo punije - blam  :jebanje  :boks