Jer neko gledao ovu tekmu...ako jeste,napisite koje bi igrace iz reprezentacije voleli da vidite u Zvezdi?
Po meni,trebalo bi vratiti Boska Jankovica i iz Zete dovesti Marica (po meni,odlicno odigrao danas,dobar tehnicar).

Znaci momcima svaka cast za pobedu  :jebanje  :jebanje  :jebanje , nisu igrali bas dobro ali su pobedili ustase i nisu se obrukali!!! Koliko sam cuo na strani gde su bili srbi nije bilo lose navijanje, solidna brojnost, par upaljenih baklji... ustase bile duplo brojnije po mojoj slobodnoj proceni ali su ih srbi nadjacali pevanjem!!!
Svaka cast!!!
Ako je neko cuo da li je mozda bilo  :boks  neka napise!!!!
:flasa  ;pivo  ;pivo  ;pivo
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ja sam takodje hteo da otvorim topik u vezi ovoga,ali ne zbog repke ili slicno,mada mi je uvek drago kada dobijemo ustase,vec samo da odam jedno veliko priznanje nasim gastosima kako su bodrili nasu repku.Onako se bodri reprezentacija,i ako nekada dobijemo one uslove koje trazimo da bi isli da bodrimo repku tesko da cemo svi mi "ujedinjeni" odavde moci da pokazemo toliko jedinstvo kao oni koji zive preko.Bilo je glodara i cigana,i glodarskih dresova i nasih,ali svi su pevali i to stvarno,mnoooogo dobro samo za Srbiju.Bilo je koliko sam cuo nekoliko pesama koje koriste i glodari i mi,a koje su prepevane za bodrenje Srbije.Zapamtio sam ono "uuuu,aaaa Srbija,najbolja je najbolja,najbolja nasa zemlja Srbija ooooo"...bilo je i ono "Hrvati jel nas cujete,vi ste picke najvece".Bilo je bakljade na obe strane.Ali jos jedan detalj je kada su ovi nasi nesretnici poceli da se gube po terenu,a ustase izjednacile...nasi na tribini poceli jos jace da pevaju  :ruke ,stvarno jos jednom svaka im cast.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

jest u svakom slucaju bile su ustase nadmasene u navijanju   :ruke .  bilo je jedno pojednako navijaca. nas navijacki blok je bio podeljen u dva dela: gleadaoci i navijaci koji su celo vreme pevali i navijali. navijanje je bilo cak reci, dobro. na momente je grmilo kad su se prozivali ustase "hrvati el nas cujete..." ili kad je ceo nas blok skandirao u tri sekunde ritmusu "SRBIJAA"  ili se pevalo ZIVELA, ZIVELA, KRALJEVINA SRBIJA, djurdjevdan,  ili s neke tribine poznato  :)  uu UUU aa AAA srbija SRBIJAA najbolja je najbolja ...  :)   bakljada je bila super, ispostovalo se sto je dogovoreno da se sve baklje pale 1 minut u drugom poluvremu ili ako nasi daju gol  :ruke . inace ko sto rekoh bilo je cak dobro navijanje zato su opet i bili ljudi zasluzni koji su vodili to navijanje da to na nesto lici. hrvati sve u svemu se nisu culi ili drukcije receno nisam mogo skonata sta skandiraju ili pevaju. incidenata nisam primetio dok smo se okupljali mi i ustase bila je izmedju nas vazdusna linija jedno 10 metra  :) , i kad je pocelo prepucavanje tj komsijski pozdravi  :)  stigla je i milicija koja je stala izmedju. u toku igre bilo je lakse cimanje sa milicijom a posle igre bio je skoro skroz miran odlazak, kolko sam ja video.
uglavno za nas  ovdi bila velika radost da smo ih dobili i naravno pored dobre atmosfere posle svakog gola naseg, bila ludnica u nas blok . naravno slavilo se posle igre  na dosta mesta dalje  :flasa  ;pivo , tolko ukratko...
VANTi STELLa ROSSa!!!

Quote from: "Delije Zvecan"Jer neko gledao ovu tekmu...ako jeste,napisite koje bi igrace iz reprezentacije voleli da vidite u Zvezdi?
Po meni,trebalo bi vratiti Boska Jankovica i iz Zete dovesti Marica (po meni,odlicno odigrao danas,dobar tehnicar).
A od kad to Jankovic igra za Zetu?? ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Nigde i ne pise da igra za Zetu. :)

"trebalo bi vratiti Boska Jankovica i iz Zete dovesti Marica"

Od ostalih igraca bio je dobar onaj Neziri .... ali jebiga po prezimenu bi se reklo da je on vise za komsije ... taman da popuni rupe u timu odlaskom duljaja i nuhija ...  :finger

Slatko je  :jebanje ustase, a sad jos kad zaigra Deki Milovanovic ... bice  :sampion

ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!

Evo malo objektivnosti u va
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Cao momci,

kao prvo da pozdravim Belog Orla!  :ruke

Drugo: i ja sam iz Hamburga isao dolje i moram reci da sam malo razocaran. Navijanje nije bilo bas na nivou-jer je moglo biti puno bolje. Bilo je samo par navijaca u kopu, sto su se uvijek dreljali, ali djedovi sa lijeve i desne strane nisu se ni culi. Steta! Nasa igra-Boze sacuvaj! Mada, mora se reci, da imamo efikasnost. 3 sanse 3 gola!  :D

A ti cro uljezu, odi u sto p.m. i gubi se odavde gnjido ustaska! :bes

Uvek pratim kada igra repka iako mi svoju drzavu jos uvek nemamo  :(  Mada ovo je bila posebna utakmica. Pimp, mogli ste lako da nas dobijete, u drugom poluvremenu, posle gola vaseg Dinamovca Nika Kranjcara...

Najvise sam se iznervirao kada je vodja Hrvatskih navijaca na ledjima (pored mnogih tetovaza) ima istetovirano -U- jebo mu ja mater.

Od grobara bila je okacena zastava Berlin Bulldogs (to su ona 2-3 lika sto idu svuda, valjda ih toma - vovjoda :D poznaje).

Inace svaka cast vama gastosima sto ste bili na tekmi!!!

Quote from: "UK_Nikola"ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!

Brate, bolje da si isao na tu tekmu, ne da gledas, nego da padne zastava Torcida Duisburg ili neka slicna  :boks

Quote from: "KizaLion"Uvek pratim kada igra repka iako mi svoju drzavu jos uvek nemamo  :(  Mada ovo je bila posebna utakmica. Pimp, mogli ste lako da nas dobijete, u drugom poluvremenu, posle gola vaseg Dinamovca Nika Kranjcara...

Najvise sam se iznervirao kada je vodja Hrvatskih navijaca na ledjima (pored mnogih tetovaza) ima istetovirano -U- jebo mu ja mater.

Od grobara bila je okacena zastava Berlin Bulldogs (to su ona 2-3 lika sto idu svuda, valjda ih toma - vovjoda :D poznaje).

Inace svaka cast vama gastosima sto ste bili na tekmi!!!
Mislim da si sa ovim sve rekao !!!
E sad je to vec drugi par rukava
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

istina ziva, pimpicu, ajde mi zavrsi tvoju kevu, ne pitam posto ...... nije da se ima, nego se ne zali ...... :flasa

Quote from: "Radza"istina ziva, pimpicu, ajde mi zavrsi tvoju kevu, ne pitam posto ...... nije da se ima, nego se ne zali ...... :flasa
Pa i jeni kine blempro ;pljuga !! Mosa dido mova i denosre!!! :)
rzi(bačkizagre stuhpa šeja mojne mu se stavljatsupro mai vulo mai ljedro mai esve)

Pimpek i Radza, olabavite malo, da se ne pretvori u pucanje u prazno.

Evo snimak na RTSC, nasi se mnogo bolje cuju i to je ziva istina. Nema sta da se lazemo...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ja sam gledao tekmu na HRT-u 2. Volim da gledam prenose na njihovoj TV kada igramo protiv njih. Bilo je do jaja slusati nevericu...

Sto se tice navijanja u 70% slucajeva smo bili glasniji i lepo se na HRT-u mogla cuti pesma nasih navijaca... Sada ne znam i groblje se cesto jace cuje od nas jer su joj blizi mikrofoni, vetar i taj shit... Mozda na stadionu i nije bila neka atmosfera... ko ce ga znati a ko da nas i boli za to... Vazno je da su pali...

Pozdrav!

Jer znate kako je zavrsio jedan od administratora foruma?  :zatvor  :rofl


... pa sam je kriv kad navija sa Grobarima! :finger




ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

to prvo potpisujem UG al ovo drugo Ne!

Quote from: "UK_Nikola"ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA!

moze neko da se ne slozi ,ali sa grobarima na istoj tribini nikad.

ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA !

Quote from: "OrtoDelija"
Quote from: "Delije Zvecan"Jer neko gledao ovu tekmu...ako jeste,napisite koje bi igrace iz reprezentacije voleli da vidite u Zvezdi?
Po meni,trebalo bi vratiti Boska Jankovica i iz Zete dovesti Marica (po meni,odlicno odigrao danas,dobar tehnicar).
A od kad to Jankovic igra za Zetu?? ;pljuga
Brate,prvo lepo procitaj topic pa nesto napisi,racunam da si dovoljno pismen pa ces sam uvideti da nisam pogresio...