Sjasi Kurta da uzjase Murta.

Ђубрад!  :bes

Nisam procitao vase sve komentare,jer nemam kada,ali veceras je jedno tuzno vece za menew licno...Inace volim da popijem pivo da se napijem,to volim iz zadovoljstva,a ne iz nekakvoga razocarenja ili tako nesto,ali veceras nisam siguran...Pixi me razocarao,ali nisam jos siguran da je jos ovo tacno...Vidjecemo sutra...Pozdrav svim Zvezdasima,svima koji vole Zvezdu....GLAVU GORE,JESTE TESKO,ALI ZVEZDA JE VECNA!!!!!

Pixi "Sam pao sam se ubio" :nene
Pozdravi gospođu Snežanu od "drugova" iz Braće Jerković i diskoteke LUV !

p.s Znam te puško kad si pištolj bila!  :jebanje

Преговори су завршени успешно, на обострано задовољство. Није било лако донети овакву одлуку, али је она била неминовна. Стојковић је у Црвеној звезди показао своје квалитете и да спада у ред најталентованијих чувара мреже у Европи. Верујемо у голмане које Црвена звезда има и у овом тренутку не размишљамо о појачању на тој позицији", рекао је Драган Стојковић по финализацији трансфера његовог презимењака у Нант.

Ja ne mogu da poverujem, mislio sam da je to zadnji biti prodan igrac iz ove generacije. Ajde sada je prodan, pa mozemo reci da je para za golmana 2-3 miliona dosta ali u odnosu na potencijal ne. Mislio sam da ce samo otici Ziga, Dudic i mozda Kovacvic ali cim pocne ovako dva dana posle kraja sezone, moze da se desi prodaja ...
Gledajte to sa druge strane, vraticemo dugove :bes

Sve je isto samo njega nema(Dzajke)!

Evo imate njegov interviju u novostima (sat novosti) Gde Piksi kaze da je ovim transferom stavljena tacka na odlazak Kovacevica i Lukovica jedino Ziga i Dudic jos mogu da odu.I kaze da se trazi adekvatna zamena za Stojkovica .E sad mene licno tu buni sto ne spominje transfer Mudrinica,Randjela,Joksimovica ,Miladinovica ,Krivog a njih bi se ja samo tako otarasio...

Quote from: "pravi Bole car"Sve je isto samo njega nema(Dzajke)!
Masovni harakiri u organizaciji kafea bice organizovan kod cesme, tamo gde se menjaju slicice :finger . Smirite se ljudi, sacekajte malo da vidite kraj prelaznog roka i nacin na koji ce igrati sledece sezone. Samo bre kukate posle prve prodaje, pa niste valjda mislili da nikoga nece prodavati, pa onda dugovati pare Zemunu? Ili da nesto moze da se zaradi na ostalim invalidima? Strpljenje do pocetka kvalifikacija...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Упозорење! Држите се теме! Не лупетајте глупости и не помињите Џају!

Quote from: "SerbianEagle"Smirite se malo, pa klub je za njega dobio najmanje 2.5M ciste zarade. Ja licno vjerujem da ce vratiti Jevrica. Bar su sa ovom sezonom zasluzili malo naseg povjerenja. Sacelajmo da se zavrsi prelazni rok pa cemo da vidimo gde stojimo.
ma sta da se smirim,neka i jevric ali stojkovic ima 20 i neku godinu ej covece a sada je bio pola ekipe da ne pricam kako bi bilo da je ostao u zvezdi

pixi pus... ga

Quote from: "sever4ever"
Quote from: "SerbianEagle"Smirite se malo, pa klub je za njega dobio najmanje 2.5M ciste zarade. Ja licno vjerujem da ce vratiti Jevrica. Bar su sa ovom sezonom zasluzili malo naseg povjerenja. Sacelajmo da se zavrsi prelazni rok pa cemo da vidimo gde stojimo.
ma sta da se smirim,neka i jevric ali stojkovic ima 20 i neku godinu ej covece a sada je bio pola ekipe da ne pricam kako bi bilo da je ostao u zvezdi

pixi pus... ga

Ma sta se sekiras sad ce da nam dovede onog LOJAVOG Mehmeta (pre 2-3 dana Vesti objavile da ce naslediti Zengu mada ga i Talibani zele)da nam bude trener i mozemo svi kod terazija da se uvatimo za kur@c .

Evo i Stojanovicevo objasnjenje u vezi svega ovoga:

Sve se završilo "preko noći", a nova finansijska injekcija iskoristiće se za plaćanje dela duga i izmirivanja obaveza prema igračima, pogotovo što je nagrada za duplu krunu 30.000 evra. Odlazak Stojkovića svakako će "stopirati" selidbe Nenada Kovačevića i Aleksandra Lukovića, koji su bili prvi na listi, pored sigurnih putnika u inostranstvo - Nikole Žigića i Milana Dudića.
ZENGA OTPUTOVAO U KATAR
DANI ODLUKE

VALTER Zenga, trener Crvene zvezde, u subotu je iz Milana otputovao u Katar, na razgovore sa klubom Al Sab, koji je zaintresovan da angažuje italijanskog trenera. Crveno-beli su posle finala Kupa ponudili Zengi mnogo veću platu za narednu sezonu, ukoliko odluči da ostane na "Marakani".
- Naša želja je da se saradnja nastavi, ali sada je na Zengi da u narednih nekoliko dana donese konačnu odluku. Koliko znam, ponuda iz Katara nije zvanična, a ukoliko za nas odgovor bude negativan pronaćićemo rešenje. Vremena ima dovoljno - kaže Stojanović.
U slučaju da Zenga ode, na meti je ponovo trener stranac, što se u slučaju Crvene zvezde pokazalo kao pun pogodak.

Опомена! Још једна глупост и летиш! Радомир

Quote from: "RayBan"E sad mene licno tu buni sto ne spominje transfer Mudrinica,Randjela,Joksimovica ,Miladinovica ,Krivog a njih bi se ja samo tako otarasio...

Verovatno zato sto ih niko nece,a i da ih neko hoce ne verujem da bi uzeli vise od par stotina hiljada evra za sve njih zajedno u paketu.

Не могу да верујем. Ма како тај Владимир Стојковић може да нас овако пљује у лице? Како он може да даје овакву изјаву пре два дана? Зар ови људи немају ни мало достојанства да нам кажу истину? Нама, навијачима, без којих би овај клуб одавно било једно велико ништа?
Ја ћу се помирити са овом одлуком једино ако Стојковићев одлазак значи Жигићев останак  :(

www.politika.co.yu

СВЕ је завршено: Владимир Стојковић у наредне три године својим бравурама увесељаваће навијаче Нанта. Иако су се симпатизери Црвене звезде потајно надали да су изјаве председника Драгана Стојковића у француским медијима плод маште тамошњих новинара јуче око поднева постигнут је споразум. На састанку у Нанту на којем је поред најталентованијег голмана на Старом континенту и првог човека Црвене звезде присуствовао и председник ,,канаринаца" Руди Роселион, Владимир Стојковић је ставио параф на трогодишњи уговор са тимом који тренутно заузима 14 место у француском првенству.

И поред тога што је млади чувар мреже био апострофиран као кључна карика у нападу на Лигу шампиона, Црвена звезда није могла да одоли фантастичној понуди Нанта. ,,Канаринци", чија заинтересованост за услуге Владимира Стојковића поодавно датира, на име обештећења гиганту са Маракане, сасвим сигурно, мораће да уплате више од два милиона евра. Разлог за задовољство има и Стојковић.

Млади репрезентативац који је и претходних дана често истицао да се о понуди Нанта информише само у новинама и после потписивања уговора желео је да задржи дозу опрезности.

• Владимире, честитамо?

- Не знам само на чему - кроз осмех је прокоментарисао Стојковић.- Шалим се, наравно. Задовољан сам јер сам постао члан великог клуба, бранићу у квалитетној лиги... Свако ко иоле познаје фудбал зна колико је француско првенство јако, зна се и шта Нант представља у Европи. Очекује ме много изазова у којима ћу моћи да потврдим вредност и наметнем се селктору Петковићу за наредни циклус квалификација.

Закони суровог професионализма не трпе емоције. И без додатних питања Стојковић признаје да ће испод зелено-жутог дреса Нанта носити обележја најтрофејнијег српског клуба. Црвена звезда је била и остала његова велика љубав...

- Сви знамо где живимо. Таква су правила, да је среће остао бих на Маракани до краја каријере. Клуб живи од продаје играча, других прихода нема, а Нант је био врло конкретан. Мислим да је иза мене остало нешто. Освојио сам дуплу круну у дресу за којим сам жудео 22. године. Сигуран сам да ће Црвена звезда бити јака и без Стојковића.

• Помешаних осећања није заборавио да каже, да истакне...

- Тек ће ми бити тешко када се будем вратио у Београд. Када будем пролазио поред Маракане мораћу да окренем главу, јер врло добро знам шта ћу пропустити у јулу и августу. Лига шампиона је нешто чему теже сви у Црвеној звезди, сигуран сам да ће у Београду бити прави спектакл ако се мој бивши клуб буде докопао елитног такмичења. Волео бих да будем део те приче, али...  :(

• Стојковић није званично представљен као нова аквизиција Нанта.

- Састанак је био у тајности, није присуствовао ни један новинар. Представљање ће се обавити после Мондијала. Упознао сам се са директором и председником, види се да су озбиљни људи, много лепих речи чуо сам и о тренеру Дизету. Управо праве договор око припрема, све зависи од Мондијала - истиче Стојковић.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "nikola82"A evo i logicnijeg objasnjenja:Zvezda je u dugovima a Piksi od prodaje Vladimira dobija ne malih 50%(mada jos uvek ne mogu da poverujem u to),tako da ce se ovim transferom popuniti i Zvezdina a bogami i Piksijeva kasica prasica.....A ja mislio covek jednostavno voli Zvezdu..........Takodje izgleda da svaki igrac koji je dosao u zadnjoj godini ima isti ugovor odnosno Piksi ima 50% od svakoga.........Voleo bih da neko ovo moze stvarno da proveri... :zbunjen
E pa stvarno sve je isto samo Dzaje nema......

Ko ti  je bre rekao da Piksi dobija 50% od Stojkovicevog transfera? Od koga si to cuo da Piksi ima 50% od transfera i ostalih igraca???

Zar nije Radomir malopre napisao da se ne lupetaju gluposti i da se ne spominje bivshi predsednik, a ti radish i jedno i drugo  :batine

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "nikola82"A evo i logicnijeg objasnjenja:Zvezda je u dugovima a Piksi od prodaje Vladimira dobija ne malih 50%(mada jos uvek ne mogu da poverujem u to),tako da ce se ovim transferom popuniti i Zvezdina a bogami i Piksijeva kasica prasica.....A ja mislio covek jednostavno voli Zvezdu..........Takodje izgleda da svaki igrac koji je dosao u zadnjoj godini ima isti ugovor odnosno Piksi ima 50% od svakoga.........Voleo bih da neko ovo moze stvarno da proveri... :zbunjen
E pa stvarno sve je isto samo Dzaje nema......

Ko ti  je bre rekao da Piksi dobija 50% od Stojkovicevog transfera? Od koga si to cuo da Piksi ima 50% od transfera i ostalih igraca???

Zar nije Radomir malopre napisao da se ne lupetaju gluposti i da se ne spominje bivshi predsednik, a ti radish i jedno i drugo  :batine

Mozda i on ima 50% (sto lupa gluposti)  :D

Otkud ovome iznad ideja da Piksi dobija 50% od transfera? Jeli to negdje pise ili je samo nagadjanje? Ako je nagadjanje, bolje da prestanes sa tim.
Svaki igrac ima cenu, nazalost za nas, igraci iz nase "SuperLige" imaju znatno nize cene od ostalih. Medjutim 3 miliona evra su silne pare.