Свака част за ову пријатељску, него мене нешто друго мучи.

Ово што се дешава последњих година у клубу, то здрав разум не може да трпи. Константно се форсирају најгори играчи и то мени није јасно. Овај луди Косан уводи задњих 10 минута Рашковића да разбија бункер,  је л' он толико глуп и ћорав да не види да је овај најобичнијиа волина. Купимо 5 странаца од тога нам један игра са образложењем да су остали неспремни (а већ месец дана тренирају) и онда наш врли тренер мртав ладан каже да смо пали у другом полувремену јер играчи нису спремни. Па јебему матер, је л'има тамо неко да може да потрчи? Мртви ладни окриве нападаче за пораз, а везни ред не уме да споји 3 додавања, Милијаш од 10 додавања, једно му прође и то лопта иде 13 на сат. Она пичкетина Бурзановић ниједном није ушао у дуел, крене па стане на метар од играча, чува се човек за Челзи да не сјебе велику каријеру. Генерално екипа нам је смешна, а најгоре од свега је што су буквално играли по систему ај се не обрукамо, кад је лопта код неког нашег играча, сви остали стоје, нико да потрчи, да се открије. Треба нам гол, 10 минута пре краја, а ми лагано по минут на нашој половини доста нам 0:0, нема бруке издувасмо за гол, ннико нас неће пљувати. Ма катастрофа...

Quote from: "Djole"Јунајтед могли су синоћ и Роналдињо и Бекам да центрирају,али коме?Код сваког центаршута један наш играч у шеснаестерцу и то углавном Ђорђевић о коме сам већ довољно рекао.Можда да смо кренули са Баркосом,али...шта би било кад би било.

па написао сам да нема ко да скочи,а што рече воодоо бољи је од пантића.Ја уопсте не знам како је он дошао у звезду на основу чега :zbunjen ,али то је сад друга тема,ја мислим да је левог бека требао да игра броновицки није пробојан као анђелковић али мислим да је бољи
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Требало би да се деси чудо и да динамо добије 2 разлике (2-2 сад) и Копенхаген да ували још 3 комада па да не будемо носиоци у купу Уефа.
Поздрав за 100% ацб  :rofl

Колико сам ја скапирала, бићемо носиоци у УЕФА Купу. Неки од занимљивијих клубова на које можемо налетети су Динамо (врло, врело зајебан противник и у далеко бољој форми од нас - да не кажем да имају бољу екипу) и Сарајево. Има још потенцијално занимљивих тимова, али све зависи од сутрашњих утакмица у квалификацијама.
Не могу да се сетим, да ли се праве неке групе (ко са ким може) пре жребања за прво коло УЕФА Купа? Сећа ли се неко како је то изгледало пре две године.
..baklje gore, pesma cigana...

Да и одгороворим на своје питање. Изгледа да ће се ипак правити групе (8 по 10 тимова - 5 повлашћених, 5 неповлашћених) пре жребања. Моћи ћемо да извучемо противника само из наше групе. Нико не зна по ком критеријуму се те групе праве (осим да је углавном мешано месо - слабији, средњи, јачи тимови по коефицијенту).
..baklje gore, pesma cigana...

У ком год купу да се игра мора се дати гол да би се ишло даље :lol:
Пикси да објасни зашто за наш клуб играју волови а не фудбалери?
Зашто пошто пото распродаје све што иоле вреди?
Где су паре које су добијене од толике распродаје?
Зашто је у квал. за ЛШ ушао са Ђуровским?
Зашто га је онда у најгорем тренутку заменио?
Зашто је требало толико времена да прође да ангажује нападача кад је и дете видело да нам фали још на почетку припрема?
Зашто се тако олако схвата улазак у ЛШ и на почетку припрема дају изјаве типа- нема везе ако ове године не уђемо у ЛШ?

Quote from: "Johnny Blaze"Требало би да се деси чудо и да динамо добије 2 разлике (2-2 сад) и Копенхаген да ували још 3 комада па да не будемо носиоци у купу Уефа.
Поздрав за 100% ацб  :rofl

И шта ја нисам тачно написао? Јел' постојала могућност д ане будемо носиоци? Постојала је. Истина ја сам споменуо и сутрашњи меч Војводине и Атлетика, поред ових из квалификација за ЛШ, али опет као што сам напоменуо: Пренео сам из новина, према томе поздрави њих или наби Воду Воду знаш већ на шта  :rofl .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Grba80"
Пикси да објасни зашто за наш клуб играју волови а не фудбалери?
Зашто пошто пото распродаје све што иоле вреди?
Где су паре које су добијене од толике распродаје?
Зашто је у квал. за ЛШ ушао са Ђуровским?
Зашто га је онда у најгорем тренутку заменио?
Зашто је требало толико времена да прође да ангажује нападача кад је и дете видело да нам фали још на почетку припрема?
Зашто се тако олако схвата улазак у ЛШ и на почетку припрема дају изјаве типа- нема везе ако ове године не уђемо у ЛШ?

1)Нарцис са стилистом и лажљива сеоска џукела!
2)Без обзира на индекс диплому студента економског факултета добијеном за потребе универзијаде 87 у загребу,нема појма о вођењу никаквог клуба!Избор сарадника,тј руководећих дупелизац ликова у клубу и око њега!
3)Питај стилисту(Каријерну анимир даму извођачицу радова око хладне шипке друге половине 80тих)
4)Како би могао да купи ове јутјуб играче да није било наивног Бошка скромног тренерског знања?
5)Дај шта даш само да нисам ја крив испеглаћемо то разним У 92 ПиАр приопћењима на пресицама!
6)Види под 2.
7)Види под 1.

PENIS BONUS PAX IN DOMUS (Добар курац мир у кући)

Извињавам се на свим досадашњим постовима о актуелном ПРЕЦЕДНИКУ нећу више написати ни реч о дотичном док  СМРАДА НЕ ОТЕРАМО и на чело клуба дође нов прави и искрен човек који се не игра са именом и угледом ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА!

:rofl

Имаш пиће од мене  ;pivo

Quote from: "100%anti crnobeli"
Quote from: "Johnny Blaze"Требало би да се деси чудо и да динамо добије 2 разлике (2-2 сад) и Копенхаген да ували још 3 комада па да не будемо носиоци у купу Уефа.
Поздрав за 100% ацб  :rofl

И шта ја нисам тачно написао? Јел' постојала могућност д ане будемо носиоци? Постојала је. Истина ја сам споменуо и сутрашњи меч Војводине и Атлетика, поред ових из квалификација за ЛШ, али опет као што сам напоменуо: Пренео сам из новина, према томе поздрави њих или наби Воду Воду знаш већ на шта  :rofl .
Не мож' да стане  :zbunjen

Quoteтј. можда бисмо и могли бити у случају да Војводина елиминише сутра Атлетико, што ће се догодити јуче, а можда и прекјуче.

:jebanje

Ево прошло је неко време и успео сам мало да се смирим после великог разочарења које сам доживео. Стварно сам се био наложио ко млад мајмун на банане да ћемо избацити ове јаднике из Шкотске и о другачијој варијанти нисам ни размишљао. Сада. када мало реално сагледам ситуацију, мислим да је највећа препрека ка постизању тог циља била у организацији клуба. Сматрам да се све ради на врат – на нос и да има доста сељачког и глупог размишљања у доношењу одлука.

Звезда је већ у Априлу знала да ће бити шампион и да нас очекује још један изазов у квалификацијама за Лигу шампиона. Већ тада је морало да се размишља о играчима који су требали да нас појачају за поход на Лигу шампиона. У периоду до почетка припрема је доведен једино Лукаш, новинари кажу да је испуштен Мореира који је завршио код комшија, а највећи део времена је протраћен у флертовању са ''великим'', страним тренерима. У Јуну остаје Ђуровски на месту тренера, екипа почиње са припремама, а прецедник забрањује (еееееј, забрањује  :zbunjen  ) да се спомиње Лига шампиона. Шампион једне државе не сме да спомиње Лигу шампиона. Па ја мислим да то није било забрањено ни Хафнарфјордуру. И док припреме увелико теку, флертује се са разним фудбалерима, те се четворица доводе на почетак другог дела припрема. Доведена су три играча из Јужне Америке и ту видим то горе помињано сељачко размишљање типа: ''Кастиљо се показао као пун погодак, сигурно ће и остали...'' Кад се сазнаје да ће нам противник бити нејаки Ренџерс, мења се плоча и од једном из управе сви почињу да причају о Лиги Шампиона као да је то већ готова ствар. Између два кола у квалификацијама долази и до смене тренера и ту већ настаје потпуно расуло, бар када је прича о озбиљној организацији у питању. На крају долазимо до тога да у двомеч за који се живи годину дана и за који је требало да од Априла појачавамо тим, ми улазимо са само једним оволетошњим појачањем. То је све крајње неозбиљно, неодговорно и непрофесионално. Не зна се више, ни кој ни кој плаћа, ал се зна да ћемо опет добити ових дана неки фино упакован одговор од стране друга прецедника, са све срцепарајућим изговорима који ћемо морати да прихватимо.

Нико није споменуо ни овај детаљ. Велика је срамота што се фудбалери Црвене звезде нису вратили из свлачионице иако су били десетак пута позвани за време нашег останка на трибини после утакмице. Да су изашли, све би им било опроштено, овако сва прича да су играли срцем пада у воду. Нису показали ни најмању срчаност у тим тренуцима.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"
Нико није споменуо ни овај детаљ. Велика је срамота што се фудбалери Црвене звезде нису вратили из свлачионице иако су били десетак пута позвани за време нашег останка на трибини после утакмице. Да су изашли, све би им било опроштено, овако сва прича да су играли срцем пада у воду. Нису показали ни најмању срчаност у тим тренуцима.

ФУЈДБАЛЕРИ нису вредни ни помена!

Пиксијева изјава  :o  :rofl  :nene

Piksi: Tužan sam, a vi me kinjite!
Cetvrtak, 30. avgust 2007. 15:39

Dva dana posle eliminacije iz Lige evropskih šampiona, predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Dragan Stojković konačno je smogao snage da se obrati javnosti, a razgovor sa novinarima pretvorio se u svadju!

"Niste mi dali da pošteno odtugujem, emotivno sam uništen, a vi ste me odmah razapeli na krst!", bila je jedna od rečenica Stojkovića upućena novinarima, koji su gotovo bili jednodušni u kritikama prvog čoveka Crvene zvezde posle eliminacije od prosečne ekipe Glazgov Rendžers.

Glavna kritika medija na račun predsednika crveno-belih odnosi se na kupovinu u prelaznom roku. Zvezda je potrošila čak tri miliona evra na "pojačanja", a u odlučujućem meču za plasman u LŠ igrao je samo Portugalac Lukaš. U igru je pred kraj ušao i argentinski napadač Barkos, koji je do sada za crveno-bele postigao samo jedan gol i to protiv nižerazredne ekipe Železničara iz Bara Venecije!!??

Stojković je rekao da će učinak Crvene zvezde u prelaznom roku moći da se ocenjuje tek kad se završi sezona, a ne na njenom početku i potom ušao u dijalog sa novinarima: "Gde to piše da stranci moraju da igraju? Pa šta ako su bili na klupi? Sve igrače smo dovodili na osnovu njihovih ranijih igara i referenci. Barkos je dao 26 golova u ekvadorskom prvenstvu, bio je najbolji strelac, a svi ostali su reprezentativci svojih zemalja".

Upitan zašto je Boško Djurovski dobio priliku da vodi Zvezdu i u novoj sezoni, Stojković je odgovorio da je nešto moralo da se menja posle Levadije i da je zato doveden Milorad Kosanović.

"On je dobar trener i to će pokazati", dodao je Stojković.

Crvenoj zvezdi sada je ostala nada da će uspeti da se plasira u Ligu UEFA, što očekuje i predsednik kluba iz Ljutice Bogdana, dodajući da je dobro što su crveno-beli u povlašćenoj grupi.

To u neku ruku jeste dobro, ali u drugu i nije, jer je medju potencijalnim protivnicima crveno-belih i zagrebački Dinamo, koji je u dvomeču protiv Verdera pokazao snagu.

(MONDO)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Шта рећи после овакве његове изјаве, а не заплакати. Треба бити велик и у поразу. Човек на таквој позицији мора  да има образа, част и храброст. А не да даје изјаве након притиска медија.

До нове године уколико не буде помака трабало би добро да размислимо о даљем ангажману Пиксија и његових надобудних пајаца.

30.08.2007 17:02  
Стојковић о Ренџерсима, прелазном року, плановима...  
Конференција за медије  
 
Председник Црвене звезде, Драган Стојковић, одржао је у четвртак конференцију за медије на којој се говорило о дуелима са Глазгов Ренџерсом, прелазном року и плановима за наредни период.

Стојковић се прво захвалио нашим највернијим навијачима на фантастичној подршци коју су пружили тиму у уторак и потврдили да су најбољи на свету.

"Најжалије ми је због њих што нисмо ушли у Лигу шампиона јер су осим подршке тиму показали да нису онакви каквим неки покушавају да их представе. Ово је спорт и не видим трагедију у томе што нисмо успели. Ипак, осећам се јако лоше јер сам био уверен да можемо да прођемо Ренџерс, али се показало да је 90. минут у Глазгову био једина ствар због које смо испали. Јако ми је тешко пала елиминација и још увек не могу да је прежалим".

Када је о летошњим појачањима реч, први човек нашег клуба сматра да им је потребно још времена да се уклопе.

"Одлуке о појачањима не доносим сам већ уз консултације са онима који су за то у клубу задужени. Критеријуми за довођење појачања су биле њихове референце, а у овом случају је реч о репрезентативцима својих земаља и једном најбољем стрелцу лиге који је у сезони постигао 26 голова. Нисам присталица да се тако олако доносе оцене о играчима после само једне или две одигране утакмице. Друго, урадили смо много тога да убедимо Јувентус да је боље да Кастиљо остане још једну сезону код нас, откупили смо уговор Ибрахима Гаја иако је имао фантастичну понуду из Шпаније, задржали смо Огњена Коромана. Трудили смо се и вукли потезе за које мислимо да су добри, а резултат дође или не дође. Атмосфера у јавности би сигурно била другачија да смо постигли један гол и ушли у Лигу шампиона", рекао је први човек нашег клуба и апострофирао да је много већи губитак са спортског аспекта то што се Црвена звезда није пласирала у Лигу шампиона.

"Пласман у Лигу шампиона је значајан због такмичења и рејтинга клуба, шансе да се играчи опробају против најбољих. Финансијска страна није занемарљива јер би нам донела много тога, али спортски аспект је примаран. Знам да су милиони навијача Звезде остали ускраћени за радост играња у Лиги шампиона, али исто тако не сматрам да су Ренџерси тим који нема појма, како неки тврде. Они сигурно не спадају у групу најјачих, али нису слаби. Ми смо учинили све, надиграли их у две утакмице, али недостајала је завршница. Морамо да подигнемо главу, није нам лако, али живот иде даље. У Лигу шампиона је врашки тешко ући и многи богатији нису успели у томе. Међутим, ма какав год жреб био, увек морамо да верујемо да су чуда могућа јер је то у фудбалу безброј пута доказано. Шансе увек постоје, а ми смо сада пропустили велику јер су шансе биле егал".

О смени тренера у неуобичајеном тренутку, Стојковић је рекао:

"После меча са Левадијом је било јасно да је неопходна нека промена са чим се сложио и Бошко Ђуровски. Убеђен сам да ће са новим тренером Звезда играти добар фудбал и имати резултате само је потребно мало стрпљења".

На питање да ли су појачања дошла прекасно у Црвену звезду, Стојковић је одговарио.

"Жао ми је што Јестровић није могао да игра против Ренџерса, али то је технички било немогуће. Лукаша смо брзо довели јер је ситуација била таква, док са осталима нисмо могли јер смо временски били ограничени и просто технички нисмо могли брже. Преговори су ствар која траје јер се ситуација мења. Желели смо да доведемо још неке играче, али њихова цена је била од пет до десет милиона евра што ми не можемо да платимо, нити било ко из региона. Осим тога, ниједан играч или тренер, ма како се звао, не може да гарантује улазак у Лигу шампиона. Подвлачим да смо сви у клубу учинили све да тим има најбоље услове, али  резултат дође или не дође".

Наредна амбиција нашег клуба је улазак у групу Купа УЕФА, али ни тај циљ неће бити лако остварити.

"Видим да многи са ниподаштавањем говоре о Купу УЕФА, али наш циљ је да се пласирамо у групу и остваримо што боље резултате. Ипак, то неће бити лако јер данас и не постоје више лаке утакмице. Наравно да ће бити тешко, али ми верујемо у успех и добре резултате".

Као главни проблем у игри нашег тима, Стојковић означава слабу реализацију о чему говори податак да су на шест утакмица постигнута три гола.

"Екипа игра борбено и ангажовано и мислим да смо тим којег је јако тешко победити јер у одбрани играмо на јако високом нивоу. Ренџерси нам за 180 минута нису створили ни три шансе. Реализације је проблем, али верујем да ће се то превазићи временом и повећањем самопоуздања. За успехе су у фудбалу потребни голови, а то је у овом тренутку наш проблем. Морамо појачати рад, веровати у себе и подићи главу".  

Што се прелазног рока тиче, он је за Црвену звезду завршен.

"Душан Баста и Дејан Миловановић остају у Црвеној звезди! Поједини медији су некоректно писали да их продајем. Миловановић тренутно не игра јер није у форми и јасно је да ће увек играти они који су најбољи, а не они иза којих неко стоји. Та времена су прошла. Као клуб радимо транспарентно, говоримо јавно о свим важним питањима до најситнијих детаља и ништа не радим на своју руку. Што се учинка у прелазном року тиче, оцену ћемо моћи да дамо на крају сезоне. Сада, после пар одиграних утакмица, рано је давати оцене. Јесмо се оклизнули на једној препреци, али идемо даље да видимо како ће бити. Ми верујемо да ће бити боље".


Ево цео интервију, са званичног сајта !
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Шта друго очекивати у овој нашој Србији
Треба узети говнаву мотку па удри док не оде
То се показало као једино решење више пута
Притисак, притисак и само притисак:

Јеси ли способан да водиш клуб или ниси, ако ниси склони се, нема емоција кад је у питању председничко место, само резултати
А зна се шта ми хоћемо: ЕВРОПСКУ  ЗВЕЗДУ

Управо сада на СОС-у иде данашња конференција !!!

Ал'се Пикси раскењао , људи моји !  :(
Па ово што су избацили на званичном сајту је само делић .
Ја не могу да верујем шта он прича ?!?

'' Нисте ме пустили ни два дана да одтугујем ... ''

... ову реченицу је поновио бар пет(5) пута !!! :o

Еј , он каже , њему је најтеже што Звезда није ушла у ЛШ !!! Која је то дрскост .

Он се човек потпуно погубио !
Ја стварно не могу да нађем прикладнију реч за овакво његово понашање .

Да није тужно било би смешно !!!
... а и овако је смешно ...
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Копенхаген
Твенте
Елфсборг
Гроцлин
сарајево

ја не знам како можете да лупетате свашта, гори сте бре од ових новинара само нападате овога,не браним га али човек је у праву ,не игра он бре доле на трави него играчи ,кога бисте ви стручњаци довели уместо њега,шта мислите да он зарађује од Звезде или шта? да се богати па да је тако он не би био онакав какав јесте,размислите мало

Quote from: "Johnny Blaze"Копенхаген
Твенте
Елфсборг
Гроцлин
сарајево

Копенхаген и Елфсборг нису за потцењивање, а остало бисмо могли појести за доручак.

Као што смо левадију појели за доручак?

Срећа па има доста времена да се уиграмо, иначе да се утакмице играју следеће недеље не бисмо морали ни да играмо двомеч.