И ови одлучили да пређу у циркус.  Па ја стварно мислим да није уреду да се на овај начин заборави на Звездине боје. Дресови су од увек били црвени и бели и сад дошли неки индијанци са села и мисли да могу да раде шта хоће. Људи постоји и нека традиција и не треба је мењати на обај начин.

Quote from: "Igor_RS"

Па ово је смешно изгледаће у Задру као да су дошли са Гранд параде. :rofl  :rofl  :rofl

И смо ово, малер се не разбија мењањем боје дресова, већ добром игром.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ђубрад. Покварене штеточине, неуспешни менаџери у покушају...
Већ су престали да користе званични грб СД Црвене звезде, нека их , ја сам зато да промене и име, и тако су синоним за неуспех, манипулације, пропаст српске кошарке...
..кажу да причам много...

ццц ... ццц ... ццц ... е моја Звездо ... Златна ...  :boks



Ma све је то јебени тренд са запада који каже да сви тимови имају ''алтернативне'' дресове који немају баш везе са оригиналним бојама...Ја се уопште не узбуђујем због овога...зна се која је оригинална и изворна боја дресова,а ово је само комерцијале ради.

Јел имао неко ружније дресове у скоријој прошлости??
Ово се не може гледати, како су само ружни...
И наравно опет губимо у Задру...

Онај Радивојевић је бесконачно глуп

Мислим да је Радивојевић био под фаулом у задњем минуту,али свеједно скандалозна игра у 3. четвртини!35 поена смо добили у том периоду од екипе која је у рангу са КК Мега исхрана,тако да је било шта рећи сувишно...Они су имали 40 шутева за три,јеботе ја бих их их сад терао све редом да ураде 200 склекова у свлачионици за тај безобразлук!Свака част Тадији,дечко ће бити екстра играч.
И наравно дилетантски потез Шакоте увођење Антића који је имао 4 личне од тога 3 у нападу и једна техничка...
И на крају,закопао нас је Канађанин-Енглиш...За нас је и кошаркашки примитивна Канада постала велесила...туга

Quote from: "Djole"Свака част Тадији,дечко ће бити екстра играч.

Једина светла тачка, дечко треба да има минимум 30 минута по утакмици.

Јбг,дресови нису били довољно златни да би прекинули пост... :D  :finger  :rofl
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Јбг,дресови нису били довољно златни да би прекинули пост... :D  :finger  :rofl
Cuti, sledeci put ce verovatno ofarbati kose u zlatno, pa da budu zlatokose... :finger
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Изгледа да се није могло против традиције.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ко од вас иде сутра на текму?
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Идем ја ако ми тата дозволи... :D  :D  :rofl  :finger
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

"Košarkaški klub "Crvena zvezda" traži od MUP-a da ispita odgovorno lice iz KK "Partizan" koje je pomoglo "Grobarima" pri dobijanju grčke vize..."  

Који је њима курац?  :o

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Danilo89"Ко од вас иде сутра на текму?

Сутра вероватно нико,али у уторак је реално очекивати одлазак...Сутра мама и тата не пуштају што Орто каже :D

Па, мама и тата знају колико је наших погинуло у Отаџбинскоме рату, па нема ни 1000 ваљаних разлога да се оде на текму суботом или недељом, до марта или априла...!

Е то...Морам да слушам тату... :rofl  :D  :D  :finger
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "lucky_star""Košarkaški klub "Crvena zvezda" traži od MUP-a da ispita odgovorno lice iz KK "Partizan" koje je pomoglo "Grobarima" pri dobijanju grčke vize..."  

Који је њима курац?  :o

Немају достојанства, шмека, стила....То су људи политичари, навикнути на моралну каљугу, витештво им је страно колико и етрурски текстови.. Кад изнад овакве ситуације не знају да остану..шта рећи? Да се разумемо, гробари нису ништа бољи..и једни и други се понашају као хистеричне сујетне жене, чупају се уједају, гризу..Ни трага достојанству, мушкости..

Сјебаше нам српску кошарку себични, мали и покварени неспособњаковићи..
..кажу да причам много...

Jos kad vidis kako se igraci i njegovo velicanstvo trener Sakota uklapaju u to sivilo da poludis...Lagan poraz od Hemofarma kuci...Sakota Dragicevicu pruzio priliku da odigra 3-4 minuta :zbunjen  Povreda ili sta???

Jebena subota :batine  :batine  :batine