Bas mnogo ljudi kopu, navijanje je u prvom poluvremenu bilo toliko dobro - da sam se u vise navrata pitao da nije to ipak neka 'veca' utakmica .....  utakmicu sam gledao na tv-u tako da nema greske sto se tice ralnosti u proceni ..... samo tako .....

Има једна интересантна ствар, морам да изнесем запажања.
Дошло је најзад до једне позитивне промене  у самом  навијању на овој утакмици.
На пет минута сам изашла из копа да се поздравим са ортацима, који су седели са стране и гледали текму. Коп је из тог угла изгледао лепо јер су најзад сви били окупљени на једном месту, па је самим тим и навијање добро звучало.
Следећег тренутка, на терену Вождовац води а на трибини неочекивано, почиње да грми. Грмело је и у копу и ван копа, у том тренутку, са свих страна, као да смо дали гол а не као да смо га примили.  
То ме је толико импресионирало и орасположило да сам пожурила да се вратим у "епицентар" и придружим другарима из коп-а...
Ова утакмица је доказ да су многи скапирали поенту! Мада, било је и овога пута блицања мобилним телефонима али се надам да ће временом клинци увидети колико је то ружна навика оставити је за неке друге прилике...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Niko da spomene onu eksploziju namigivanje. Krv mi se zaledila u zilama

Stvarno i ja sam impresioniran kako je grmelo posle vodeceg gola Vozdovca,bolje nego posle bilo kog naseg,i cini mi se da ce se sa tim nastaviti i u buducnosti cak energicnijie nego do sada.Ja ne verujem da je bilo 2500 ljudi,ja mislim da je bilo i vise ali samo u kopu ne racunajuci onu "sicu" na zapadu i istoku,i stvarno je bila atmosfera kao na nekoj evropskoj tekmi,stvarno mi je puno srce bilo i bio bih zadovoljan cak i da smo izgubili jer nam tribina stvarno iz utakmice u utakmicu izgleda sve mocnije.Izmedju ostalog skandiralo se ubijenom decku Bojanu Majicu na pocetku tekme a valjda je bio i neki transparent dole ne ogradi posvecen njemu.Invalidi takodje imali trans posvecen svom nastradalom clanu grupe i sedeli su svo vreme do postignuog gola e onda su skocili i navijali do kraja.
Nasa bakljada perverzija,i poslednjih nekoliko minuta je bilo zagrevanje za cetvrtak,i uvezbavanje repertoara pesama namenjenih nasim iskompleksiranim susedima.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "bl_regency"Niko da spomene onu eksploziju namigivanje. Krv mi se zaledila u zilama
hocemo izvjestaj !!!
Kad ste stigli kuci ?
Ja ne mogu da vjerujem da je bilo samo 2500 ljudi  :zbunjen
Nije valjda onaj ludak bio u pravu...

Quote from: "bl_regency"Niko da spomene onu eksploziju namigivanje. Krv mi se zaledila u zilama

Eksplozija je bila extra. Pravi dinamit. Puklo je nekih 5-6 metara od nas. Ortaku su spale naocare sa glave  :rofl
A stolica na koju je palo se raspala na komade.

Quote from: "Johnny Blaze"
Quote from: "bl_regency"Niko da spomene onu eksploziju namigivanje. Krv mi se zaledila u zilama
hocemo izvjestaj !!!
Kad ste stigli kuci ?
Ja ne mogu da vjerujem da je bilo samo 2500 ljudi  :zbunjen
Nije valjda onaj ludak bio u pravu...
Usao sam u stan jutros u 8. Sreca da ludak ne dolazi na net pa da zna da je bio u pravu. Jos sam ga ja stalno prozivao i poslije da ima debilne procjene :D

u 8 ?!? U jebote.
Ja sam oko pola 6..
Nego, zaboravio sam da pohvalim donosenje srpske zastave na utakmicu.... nadam se da ce se ubuduce vioriti na svim tekmama...
P.S.
Pozdrav radovanu, Neshi i ostatku ekipe.

Стварно је екстра било синоћ! Када смо на почетку скандирали Бојану Мајићу сав сам се најежио... Првих 20 минута је стварно грмело, а онда, као што је већ неко написао, следи мали пад. О бакљади не вреди трошити речи...
Опет пуно позера на Северу, али и пуно згодних девојака (бјцз јави се :D


У сваком случају, 3 текме ове сезоне - све 3 за десетку!
gt; > > ШИД < < <

Konachno navijanje dostojno jedne velike navijachke grupe poput nashe. Samo da ovaj ritam zadrzimo do kraja sezone! Extra je bilo juche.

Quote from: "Pizon"али и пуно згодних девојака

Јесте сконтали ону цупи у белом.....јбт.....још ми у глави... :batine
А онај ватромет умало да ми дође главе,али померих се на време... :D
Јел се следеће коло иде у Чачак или Бијело Поље ?


Restless i ja smo 24 sata potrosili za ovu tekmu!!!
jebem ti radove na autoputu...nas 6 iz SA a zadnji bas u 9:15...jedv navatali da neko dodje po nas...4orica+vozac a nas 2oica ostali u BGu...zaboli na bir fest i bilo nam do jaja...tacno u 2:15 danastigao kuci  :)


jos jednom kazem da je ovo bilo odlicno organizovano navijanje.....
ajmo u cetvrtak svi na maru da navijamo za nas voljeni tim protiv suseda...


Quote from: "VlAdA nS"
Quote from: "Pizon"али и пуно згодних девојака

Јесте сконтали ону цупи у белом.....јбт.....још ми у глави... :batine
А онај ватромет умало да ми дође главе,али померих се на време... :D
Јел се следеће коло иде у Чачак или Бијело Поље ?

Nemoj mi samo reci da ste je vi slikali non stop digitalcem :D

Dobra je k'o zdravlje, samo sto je jos dete, 15-16 godina max.

Dobro bre koji je vama djavo, jel vi dolazite na sever da bi gledali ribe ili da navijate i bodrite svoj klub?
Ajde malo da prokomentarisete i to ali od 2 strane ovog topica jedna cela je posvecena tim glupostima...
To vise nece biti tolerisano!