Vecito sam gledao veliku evro tekmu sa bratom koji me je prvi primio na Zvezdu on se konj ozenio i poslednje dve god. cirkam sa ortacima kod nekog kuci,a posle cirkamo u gradu i kao slavimo.
Sad nam je puko film i krenuli smo u nasu prezentaciju.Sutra cemo imati u centru grada VB,platno koliko znam 6x5m,nesto baklji,i nadamo se malo vise od 400 ljudi,naravno  kameru da zabelezimo.posle tekme nas stotinak idemo u jedan lokal na zurku(u slucaju pobede skoro svi ce otici tamo na proslavu).
NAPRED ZVEZDO

Mi cemo standardno kod ortaka,  :flasa hladni vops, TV ce u dvoriste, a posle, ako sve bude teklo po planu :ruke , ne znam, nisam pametan :D

Indjija, posalji slike ako neko bude slikao.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


? ???? ????????....

???????!!!

E ja cu sa ekipom u kvart da gledam tekmu tj. jedan drug ce da iznese tv. napolje , dok je drugi drug zaduzen za Alkohol   :flasa  . A ako bog da srece ja cu da upalim dimnu ako prodjemo ... Sve u svemu bice ludnica , ah kako ovo vrijeme sporo prolazi , kad ce vishe tekmaaaaaa :)
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Mi cemo verovatno oko 7 u grad, da gledamo tekmu, najverovatnije slavimo, a mozda i docekamo navijace na trgu.... zato sto je bilo nekih prica da ce biti docek na trgu..........
ZATO, SVI U CENTAR DA GLEDAMO TEKMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s.hrabro zvezdo ale ale ale ale ale ale ale ale ale
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

U lokalnu caffe-kladionicu,dobra ekipa i 'ladno vopi  :flasa

E da zna li neko nesto o skupljanju na trgu(veceras kad budemo slavili)ovi moji su predlozili da poslednjim vozom(00h)krenemo za Beograd ako ima nesto.

Sve se svodi na drustvo,pivo,ZVEZDA,LIGA SAMPIONAAAA.Veceras cemo da :jebanje  PSV.
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Sve se svodi na drustvo,pivo,ZVEZDA,LIGA SAMPIONAAAA.Veceras cemo da :jebanje  PSV.
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

ja cu sa drustvom u jedan ciganski kafic na skadarliji,pa ko voli nek nam se pridruzi.Treba svi da budemo u centru pa ako bude sto biti mora da se to proslavi...mada,nesvidja mi se to sto  ostrimo razanj a zec jos u sumi....
 na nebu tom na koje idem ja sija moja zvezda crvena.....

Quote from: "andrej"ja cu sa drustvom u jedan ciganski kafic na skadarliji,pa ko voli nek nam se pridruzi.Treba svi da budemo u centru pa ako bude sto biti mora da se to proslavi...mada,nesvidja mi se to sto  ostrimo razanj a zec jos u sumi....


ma jebacemo zeca  :jebanje  u sumi il gde vec bude nije bitno... :lol:
a imam bolest kojoj nema leka.....

Bedak... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?????????,?????,??????? :o  :(

Quote from: "capocrimi"? ???? ????????....


U picku materinu...to je nasa realnost!