Na Zvezda - Roma  ce sigurno biti puna  Marakana ali  stadion mora da grmi  kao nikada do sad. Kop mora  dobro da se organizuje jer ce gomila debila(ne mislim na sve) da kupuje karte za Sever a najvaznije je da im se objasni sta i kako da rade da bi sve ispalo kako treba...mada ima dosta do tad ali sam samo napomenuo zbog ljudi koji dolaze iz unutrasnjosti ali opet ponavljam naravno ne sve Delije koje dolaze iz unutrasnjosti .

Pozdrav!

Moguce je da ce za utakmicu sa Bazelom biti postavljen video beam kod stadiona gde cemo moci navijanjem da pomognemo igrachima da ostvare vaznu pobedu. Takvu mogucnost ne iskljuchuje ni sam Pixy koji kaze da ce se raspitati u UEFA da li je to moguce.
Slichan zahtev 2002. protiv Sportinga, imale su i komshije ali su glatko odbijeni.

vec je postalo praksa da se pred utakmice koja Zvezda igra sa
nekom poznatijom ekipom pocne pljuvanje po seljacima,indijancima i ostalima koji ce napuniti stadion ali koji ne znaju da navijaju i nemaju navijacku kultutru.
Neki bi ovaj problem da re

Sumnjam da je UEFA prijateljski nastrojena prema ideji da se postavljaju video bimovi oko stadiona i da se tu prati utakmica... Verovatno se to ne uklapa u neke njihove sigurnosne standarde, ali ja se idalje nadam bar nekom spontanom okupljanju...
Bice nam dosta da na motalicu dovucemo struju nakacimo neciji TV, pa kada padne gol spazice vec to neko...onda ludnica!!!
K'o da smo se do sada nagledali fudbala navijajuci na Severu!  :ruke  :D  :ruke

Ako vas neki idioti koji nisu videli stadiona pitaju da im nabavite karte glatko ih odbijte. Koji im jebe mater. Meni vec narucuju 10 karata, mislim mogo bih da ih ODEREM za jedno 1500 din po karti ali koji ce mi oni na stadionu, zar ne?

Da li ce vaziti propusnice za Romu(navijacke)? Ako neko zna 100% neka odgovori.

? ?? ?? ? ???? ??????,???? ?? ?????? ?? ???? ?? ??? ????? ?? ????? ??????,????? ??????? ???? ?? ???? ???????...

Ja sam vec rekao, max 5 ljudi ima kartu, i to 5 koji vrijede i zasluzili su.
I mene zanima za propusnice.

Propusnice ce vaziti najverovatnije. Ali ponavljam, ima dosta do utakmice sa Romom i bice te obavesteni u svakom slucaju.

Pozdrav

Logicno bi bilo da vaze.
Posto su vazile za Bragu i Inter ne znam zasto bi nas maltretirali zbog te jedne utakmice.. a i nasih 300-400 dinara im ne znaci mnogo.

Mozda lupam ali...
U pitanju je takmicenje po grupama, liga kupa uefa. Tu se, koliko se ja razumijem u kibernetiku, pita i sama uefa. Tako da uefa moze da bude zakeralo, i onako nas je uzela na zub.
Mada meni propusnica nije problem, jer je nemam :D  :zbunjen  :batine

Najgore je sto je vec pocela da se dize frka oko Rome,kod onih koji uopste ni ne zasluzuju da budu na Severu.Kad je sad ovako,sta ce tek biti kad dodje vreme za tekmu...
Ajde i da cute,da drze u sebi,pa da se pojave na stadionu,da se covek manje nervira,ali ne...na sav glas indijancine dizu galamu kako dolaze da vide Totija,ko da su fegeti jbt.Ovo je za psihoanaliticare,mislim da se i ove nase sponzorusice nisu ovako nalozile kao pojedini indijanci.

E koliko mi je krivo sto ne mogu da prisustvujem tekmi,toliko mi je i drago,zbog ove navale apaca,sijuksa i ostalih indijanaca koji ce doci.Uostalom i ako ne budu dosli navijaci Rome,ne bi me cudilo da grupa nasih zaljubljenika u Totija & co. navija za Romu "Ultra Roma sezzione TV".Ili kad se setim komentara posle cuvene tekme Zvezda-Barsa od strane dosta ljudi na foru "ee video sam Ronalda" ili "idem da vidim Ronalda".Tako ce otprilike biti i sad.Mozda je najbolje na blagajni istaci natpis kad krene prodaja karata:"koreografije nema,Toti ne igra" i eto resenja za sve nase muke  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

O tome sam bas i pricao o tim  simpatizerima? Ja necu da kazem da oni nevole Crvenu Zvezdu koliko i ja ali brate ljudi skupite pare  ima vremena do utakmice sa Romom  pa lepo idite na Zapad,Istok pa se tamo slikajte radite sta god hocete !

Pozdrav

O cemu bre vi pricate? ko voli romu? Ajde bre dosta sa tim kukanjima samo svojim dobrim primerom kroz neki duzi period mozete pomoci severu u teranju zalutalih. Da imamo probleme sa takvima...to znamo svi,jer treba sada ovde o tome 24 strane da se napise. Gledajte vi da budete sto ranije na severu za tu utakmicu,sto boljeg navijackog izlgeda i sto raspolozeniji za pevanje u kopu...to je sve sto se stvarno moze uraditi (kao pojedinac). Od ovog kukanja ovde nema nista.
Ekipa valjda zna sta radi tako da ce i onji verovatno nastaviti sa teranjem tapkarosa,prodavaca.....ne moze sve preko noci,mora da se istrpi ono sto mora da se istrpi.

Sve vam je receno i ovde je kraj diskusije!