u srijedu, u bp.
da nas bude sto vise na prvom gostovanju u cg ove godine!
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

nas iz Budve dolazi 15-ak.Bice dosta ljudi iz Bara i HN.

U koliko sati pocinju utakmice Jedinstva?

mislim da ce biti negdje oko 3-4, mada vrijeme jos nije za sigurno odredjeno.ne vjerujem da ce kasnije.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Utakmica je u 15h
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Nazalost nisam imao prilike ni da odem ni da gledam na tv-u, ali iz kratkog pregleda videh da je bilo ljudi u BP... BBRS zastava i jos par nekih manjih... Super, s obzirom na to da je bio radni dan, ocajno vreme, sprema se put za bragu, rekao bih dobro gostovanje... Ajde, ko je bio nek nazvrlja nesto...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Stvarno bi mogao neko nesto da napise. Niko sa Caffea nije bio u BP, pa zato...

Iz Beograda,dva autobusa krecu sa zakasnjenjem,put dug iako sam ga ja prespavao pa mi je izgledalo kao da sam krenuo u Kulu.

Kasnimo na tekmu nekih pola sata,tamo smo na tribini zatekli oko 200 Delija,pretpostavljam Nislije,Bar,Uzice...jos nesto ljudi iz Beograda,Nove Pazove.
Pevali smo dobro spram brojnosti,mada nisam siguran da smo dobro i culi osim pesama koje su same po sebi glasne.
Pevali smo novu pesmu,koja je odlicno otpevana posle par minuta uvezbavanja.Imacete prilike da je cujete,naravno i pevate u subotu protiv Obilica,melodija je odlicna i trebalo bi super da zvuci kad je bude pevalo par hiljada ljudi.

Tmurnu i kisovitu atmosferu na bednom(prvoligaskom) stadionu u Bijelom Polju koliko toliko razbile su Delije uz pesmu i nesto baklji,visok rezultat i dobri golovi.

Zasto jos nema kompletnog izvjestaja i slika iz Bijeloga Polja?
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.